Meiden ff snel want ben aan het werk. Vanochtend helaas weer nega test met CB digi indicator dus denk toch echt dat het niet gelukt is ondanks alle kwaaltjes, nu maar w88 totdat ongi arriveert, hopelijk snel. Lees vanavond wel weer bij. Dikke x
Balen minnie!!! Mijn vriend zei trouwens vOrige week Dat ie dacht dat het nu wel eens raak kon zijn.. Ik hoop zo dat hij voorspellende gaven heeft Ik ga vanmiddag ff naar huisarts voor mijn duizeligheid! Hopen dag ze het op zwangerschap gooit
@ minnie: Aaaaaaarrrgggh, nog steeds geen duidelijkheid, wat jammer! Wachten dus weer... Ik begin migraine te krijgen, wat ik altijd aan het begin van ongi heb, dus zie dat niet als een goed teken. De ongi komt dan altijd binnen twee dagen.
Pffff heb ik weer... Ben natuurlijk hartstikke blij dat we zwanger zijn en wilde dit nieuws ook graag met mijn zusje delen. Maaaaar het zwanger worden bij me zusje gaat niet zo makkelijk, dus je kan je voorstellen dat het voor mij heel erg moeilijk was om het te vertellen, maar toch de stoute schoenen aangedaan en het haar net verteld, omdat ik niet wil dat zij als mijn zusje het als laatste te horen krijgt. De reactie die ik kreeg was gewoon NIET leuk te noemen, ergens had ik dat ook wel kunnen verwachten, het is natuurlijk niet niks om dat te horen als het bij jezelf niet makkelijk gaat. Maar kan ze dan niet even blij voor ons zijn? En niet gelijk verwijten naar me hoofd gooien, sorry moet het even van me afschrijven, kan wel janken
Oh jemig, wat naar, KimmvBritt! Niet eerlijk naar jou toe, en tegelijkertijd lijkt het me voor haar inderdaad heel moeilijk. Maar ja, daar kan jij niks aan doen!!! Ik snap dat je ermee zit, maar blijf ook maar lekker gelukkig met je gevulde buik
Dikke knuffel KimmvBritt... Laat het een beetje bezinken... Ze is blij voor je... maar ze zal nu beetje in de knoop zitten met haar eigen...
Oh jeetje, wat kan ze daar nou voor verwijten over maken? het is toch niet jou aan te rekenen dat het bij haar niet lukt? Wat vervelend!
Kimmvbritt, wat vervelend voor je! Dat is natuurlijk niet eerlijk van je zus, jij kunt het niet helpen. Geniet gewoon lekker en voel je niet schuldig! en wees niet te hard voor je zus, wie weet spelen de hormonen bij haar wel een grote rol nu. Minnie wat balen meid, hoop dat je toch snel een positest in handen hebt! Nik, succes bij de ha! Saar, het hoeft niks te betekenen. Ik had ook veel hoofdpijn tijdens de eerste weken van de zwangerschappen dus kan ook goed teken zijn! in ieder geval succes met je migraine, hoop dat het niet al te hevig wordt en snel ophoudt!
Dankjewel Ils, ik hoop ook dat het niet heel erg wordt, want kan mijn medicijnen niet gebruiken nu!!!
Ja, dat zal het wel zo ongeveer worden, ik mag geloof ik ook paracod. En dan maar ff bed in ja, kan gelukkig wel.
He meiden! Zorgen jullie er nog even voor dat de lijst een stuk meer rose gaat kleuren?! Zou erg leuk zijn! En Kimm laat het even bezinken. Het is niet netjes van je zus om zo uit te vallen, hoe vervelend het ook voor haar is dat het haar niet zo makkelijk lukt. Probeer lekker te genieten van je zwangerschap en je zus trekt hopelijk snel weer bij!
Ellendig..... voor jouw heel ellendig,voor haar waarschijnlijk ook.... ik snap haar wel aan de ene kant en niet rottig bedoeld hoor naar juow toe,ze had mss wel wat optimistischer kunnen reageren..... moeilijk! in ieder geval een dikke knuff van mij,want ik ben wel blij voor je!!
ik heb net de meiden weer naar school gebracht,krijgm e op de terugweg toch iin 1 x steken in mn hoofd! Zit nu met een sinassplit ijsje voor me en paprika pringles Ga zo maar wel even para nemen denk ik,er moet immers ook nog gewerkt worden vanaaf! khad vanmorgen nog een topic gestart... iemand van jullie mss antwoordjes op mijn vragen?? KLIK!
@lbleu: jeetje wat vervelend... Ik hoop dat de huisarts alvast iets gaat doen voor jullie. Helaas zeggen ze vaak dat je minimaal een jaar moet proberen. Heel veel sterkte!