Vandaag de laatste visite! Geld en bloemen gehad. Geen kwalen hier gelukkig ... Of niet 😉 Weet niet op hoeveel dpo ik zit maar pas rond of na de 20e test ik pas.
hier gelukkig ook nog nada noppes nergens last van..heerlijk voel me eigenlijk top!! (misschien is dat top voelen ook wel een kwaaltje hahahhaha ......en kan je er ook niet te veel mee bezig zijn....want vorige maanden echt... had ik al overal last van...en misschien omdat ik lekker druk ben met van alles en nog wat
nou voorlopig niet hoor zit op 5 dpo pas wacht maar weer af niet eerder dan 10 dpo..wordt altijd 11 dpo ongi
Ik moet toegeven dat ik al een paar dagen een beetje een rare misselijkheid heb en ook hoofdpijn... Beetje vervelend.... Zeker omdat ik zo goed als zeker weet dat het NIET van een evt zwangerschap kan zijn 😁
Ah Starry wat ontzettend balen meid! Maar weer nieuwe ronde nieuwe kansen! Key, spannend, ik zie ook een streepje! Elisew, jammer dat je ei nog niet is gesprongen. Hopen dat hij dat snel doet! Iez hopen dat jouw ei ook snel mag springen! Hier ontzettende zere borsten, nu al een week. Maar afwachten... Denk PMS. Ik heb me voorgenomen om volgende week zondag te testen. Dan zit ik ruim over mijn NOD, mocht ik al niet ongesteld zijn geworden dan..
Hoi dames, Hier nog niks aan het handje, geen testdrang, geen kwaaltjes (vorige maand wel) maar het is nog vroeg dus wat niet is, kan nog komen! Alle dames die bijna mogen testen, ik duim voor jullie!
Oh nee de eerste al op rood.... bale meid! Hopelijk 2e iui beter! Joma; gister met alcohol en zout gespoelt maar nu is tong ook dikker aan het worden en lijkt wel een witte waas over te zitten dus morgen toch maar even langs de huisarts... Slikken word ook steeds lastiger.. Hier: net ineens super stevig rekbare afscheiding! Kon hele slierten maken haha sorry! Heb afgelopen dagen nog geen afscheiding gehad maar mijn borsten waren gevoelig en nu de afscheiding denk dat mijn ei eraan komt! Straks even testen want heb net 2 koppen thee op! Mijn temp is echt ontspoort lijkt wel?! Kan er geen knoop aanvast maken!
Hier gisteren totaal niet fit dacht ziek te gaan worden.. Buik krampte alle kanten op en steeds met vlagen behoorlijk misselijk, verwachte dat het zo wel boven als onder er uit zou komen maar dat was niet het geval.. was ik gisteren middag net op me werk ga ik bijna van me stokkie. Bloeddruk bleek laag te zijn 90/62 normaal is die ook wel laag maar niet zo laag. Mja vanmorgen werd ik wakker niks meer aan de hand alleen nu steken in me onderbuik en trekkerig gevoel bij me liezen.. Hoop dat het een goed teken is maar geloof er niet echt in.. Mja zeker nog wel een week wachten voor ik evt al ga testen.