Oh snap ik echt helemaal. Mijn vriend is trouwens echt net zo! Ben je in de afgelopen negen maanden nog helemaal niet zwanger geweest? Bij mij deden ze heel moeilijk met een fertiliteitsonderzoek en werd ik zelfs afgewezen. en je bent niet zielig! Maar hoeveel je het een ander ook gunt, je gunt het jezelf het meest f evenveel en dan voelt het alsof je achter blijft en het nooit meer gaat lukken. Ik kon ook echt al die zws berichten en zws buikfoto’s niet meer verdragen. Echt heel lullig en niks persoonlijks maar ik kon het niet meer opbrengen en weet je wat? DAAR IS NIKS MIS MEE! Elke ronde is er 1 te veel voor iedereen die besluit om “ervoor te gaan”. En we gaan daar allemaal anders mee om en dat is helemaal oké en je hoeft je niet te verantwoorden of schuldig te voelen. Volg gewoon je hart en je gevoel en doe vooral wat goed voelt. Ik weet zeker dat jullie tijd ook komt ❤️
haha nu denk ik helemaal, hou de moed erin. Ik testte ook toen met de early van Action. En hij was zo licht. Ik dacht eerst, deze is negatief en toen keek ik later weer in ELK licht en jahoor daar stond ie. En nu is het een terror van bijna 3,5
Hier toch de clearblue digital gedaan. Middagurine, maar niet heel veel gedronken dus hoppaaa. Vrij snel kwam er zwanger, "yes i know", en het duurde, en duurde en na zo'n 5 minuten kwam er dan eindelijk 2-3. Mooi passend binnen de termijn! Normaal maak ik die domme dingen niet open - wat een strijd ook om zo'n ding überhaupt open te krijgen - maar hij deed er zo lang over om de "termijn" te bepalen dat ik wel benieuwd was naar de "lines inside". Die waren dus al redelijk donker.
Of het toeval is, weet ik niet, maar net voor deze ronde is mijn man aan de foliumzuur begonnen en slik ik die zwanger capsules van Kruidvat, vitamine e en selenium en zink en vanaf ongeveer cd12 a 13 progesteron creme. Progesteroncreme ben ik meer gaan smeren ivm menstruaties, maar goed, wie weet heeft de combinatie geholpen.. Misschien heeft iemand er iets aan ❤️ Ik had zoiets van proberen kan geen kwaad.