In principe heb je dan wel al wat zwemmers die aan het wachten zijn.. Maar ik zou het vanavond nog doen haha. Als vanavond niet lukt, kan het morgen ochtend ook... Ik zou het gewoon benutten.. Ik las dat er in de eerste ronde naar het ei door de zuurtegraad van de vagina al een paar niet redden... dan heb je de druipers haha.. de sperma die uit je vagina loopt. Dan heb je ook de langzame strijders die het onderweg niet redden omdat ze verdwalen. Hoop allemaal op de strijders die de reis in 45 min doen I.p.v 10 uur
Gister een positieve test, gister avond veel ei pijn. Begint nu weg te trekken. Man op z'n werk en als hij thuis komt ga ik gelijk weg voor een slaapdienst...lekker dan..
Ahhh ze kunnen toch ff 10 min wachten op werk? Mij kennende zou gewoon bericht sturen ben 10 min later.
We doen het gewoon nog eens Als de test nu afloopt wilt het dan ook zeggen dat de eisprong voorbij is?
Goed plan! Dat de test afloopt zegt dat de LH-piek voorbij is. De eisprong begint ongeveer 24-48 uur na het begin van deze piek.
Nee niet perse.. Want test meet je LH waarde en die neemt af, Dat is geen garantie dat het eitje al gesprongen is.. Maar ga ervanuit dat 48 na je eerste positieve test het wel gesprongen is.. Enige manier wanneer je zeker weet dat he eitje gesprongen is, als je gaat temperaturen.. Alleen helaas is ie dan al gesprongen. Er zijn natuurlijk altijd uitzonderingen..
https://www.zwangerschapspagina.nl/threads/de-ene-keer-eisprong-wel-voelen-andere-keer-niet.475667/ @Sammm1009
Ben er weer hoor. Ga nu beter m'n best doen bij te blijven. Drukke dagen gehad! Woensdag en vanmorgen een echo gehad om m'n cyclus op te volgen. Eitje is nu 11,8 mm. Dus maandag opnieuw een echo. Verwacht eigenlijk ook pas dat ie dinsdag op z'n vroegst springt. Vind t wel spannend