Supermooie tests zeg babybolly, wauw ff tussendoor wat anders; hoe verwijder je een foto weer uit een topic???? Iemand die dat weet?
Vorige maand had ik ook netjes een kruis bij ff, maar deze maand niet. Dus heb denk ik ook geen eitje gehad dan!? Heb nu ook niet echt duidelijk hogere temperaturen, dan eerste helft van cyclus. Nou ja dat komt achteraf dan goed uit, aangezien we toch niet echt geklust hebben.
@Mh dat klinkt positief tot nu toe rust lekker uit @babybolly ohh mooie testen zeg! leuk leuk. En ja kan snappen dat je hier niet teveel wilt uitwijden over je ziekte, daarom ben ik ook op pb overgestapt met mamavanf hehe. Mocht je het willen delen mag je me een pbtje sturen natuurlijk. @mamavanf ja is goed hoor zie het wel verschijnen
super babybolly! gefeliciteerd! ik ben de hele dag misselijk geweest. sinds zo erg dat ik in de supermarkt liep en dacht: wat als ik nu moet overgeven! maar niks gebeurd. misselijkheid is nu bijna helemaal weg. heb alleen nog een soort spierpijn in mijn buik
Vervelend zeg Pasja, gelukkig dat het is goed gegaan. En duimen dat dit een voorteken is Foto verwijderen is gelukt, thnx voor het meedenken!
Ha meiden, Mag ik nog meekletsen? Nod is 24 juni. Nieuwe baan, bijna zomer, dus we zijn het weer gaan proberen. Heb t idee dat ik eindelijk mijn miskraam vorig jaar een plekje heb kunnen geven en het weer aandurf. Spannend weer! Vorige keer duurde het ruim een jaar voor ik zwanger mocht worden.
Souries welkom! Als je graag op de lijst wil is het verzoek van MamaJens, die de lijst bijhoudt, om het even in een ander kleurtje te zetten zodat zij het snel kan zien. Liefst je naam, leeftijd, ronde en hoeveelste kindje. En natuurlijk heel veel succes!!! Vervelend dat je een mk hebt moeten meemaken, maar gelukkig heb je het een plekje kunnen geven. Hopelijk mag je snel weer zwanger worden en blijft het kindje dan veilig in je buik!
mamavanF denk je dat het je ei was? Minnie ja, maar dan ben je wel minder betrokken bij de NODders vaak. Het hoeft niet hoor, maar ik vond het wel heel fijn toen Blondje je moet rekenen vanaf het begin van je laatste menstruatie.. heel veel succes! Sarah nee als je zwanger bent ga je naar een topic voor de maand waarin je bent uitgerekend. Toen ik de vorige keer in NOD zat hebben we gewacht tot iedereen had getest en daarna pas naar het andere topic gegaanJ Du nu nog niet Sarah haha een ondeugd dus Babybolly whoo! Super! Mh joh morgenochtend testen! Succes! Souries welkom en heel veel succes!!! Ja klopt we worden wel gescheiden per bevallingsmaand denk ik, maar dat zien we dan wel weer toch? Eerst lekker meeleven met de late nodders zoals zij met de vroege deden Qua topic straks ben ik er (mocht het blijven plakken) wel voor om gewoon topics per maand te hebben Het gaat mij er vooral om dat degenen die aan het eind van de maand hun NOD hebben niet alleen achterblijven.
Welkom souries Vraagje aan jullie dames, zou het kunnen zijn dat ik eerder mijn ongi krijg omdat ik vroege eisprong heb gehad (tenminste denk ik en voelde zo)? Had begrepen dat de LF tussen 10-18 dagen is? Heb sinds eind van vanmiddag zoveel krampjes, misselijkheid, hoofdpijn, duizelingen. Zou bijna denken dat mijn ongi er na het weekend aan komt, dit zou dan rond 21-22 dagen zijn. Begin ineens toch echt te twijfelen ><
Haaaaaaaaaaaiiii Ik zit EINDELIJK!!!!! Jaaa Mamavan...ze gaan trouwen hahahha,sinds psz hebben ze verkering...zooo leuk!!! en weet ik niet wie gevraagd heeft maar Bij een gynaecologische echo worden de baarmoeder en eierstokken zichtbaar gemaakt op een monitor. Zo wordt gekeken of er eventuele afwijkingen zijn. Die heb ik half jaar terug gedaan,maar nu gaan we weer kijken!!Duuuus Ik zag een hele mooie donker test van harte gefeliciteeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrd!!!!!
Heerlijke vakantie gehad zelfs. Zou zo terug willen... Ventje lijkt ook weer opgeladen haha... Amper de moeite om het bed op te dekken even later ligt het weer overhoop haha... Al goed geklust vandaag hoor haha...
Heerlijk een lichte streep... Dat die nu maar donkerder wordt! Ik kan pas testen einde maand maar ja happy thoughts... Snel dan maar eens veranderen dan... Thx for the advice