Nu 11/12 DPO en ik kom nog 1 x mijn test tonen. Nu geloof ik het wel weer. Elke dag loopt hij goed op dus hopelijk loopt dit goed af binnen 8 maand. Veel succes aan iedereen op het wachtbankje! Momenteel ook niet echt klachten. Ik bereid me voor op de stilte voor de storm.
Waarom heb ik altijd een tuurstreepje bij de testen van de action? En waarom blijf ik ze toch elke keer weer kopen?!
niet zoals ik zou willen… maar dat kan aan de kv2v5 liggen… hoor het hier vaker dat ze niet goed oplopen. 10 jaar geleden waren het de fijnste testen… ik krijg vandaag nog een aantal sensitest testen binnen en een predictor express. ik ga nog wel verder met kv want ik heb er nog een aantal ook heb ik Ali express testen… one step… die zijn niet zo gevoelig dus niet zo geschikt voor vroeg testen maar daar zag ik nu wel oploop. ik wacht nog even tot 2e urine met testen voor vandaag maar dit is van gisteren
Wat ontzettend naar voor je om dit te moeten meemaken zeg, ik herken als geen ander die angst en hoop die je houdt. Voor mij was het eigenlijk wel duidelijk toen ik de clear blue deed en die nog steeds op 1-2 weken stond, terwijl mijn menstruatie dag al 4 dagen gepasseerd was. Ik dacht eerst nog dat het aan die test kon liggen, maar vond mijn andere zwangerschapstesten het 2e streepje niet donker genoeg in vergelijking met mijn dochter toen en verschillende forums die ik las gaven allemaal foute boel aan met slecht oplopende testen. Het was dus idd foute boel, want een dag later begon ik te bloeden. Die clear blue is zeer betrouwbaar en kan er best 1-2 dagen vanaf wijken, maar niet 4 en zeker niet de 1-2 weken naar 2-3 weken. Of je moet je eisprong verkeerd hebben ingeschat natuurlijk, maar die wist ik 100% zeker. Ik had ook geen heftige krampen en zeker geen menstruatie van 10 dagen. Dat is voornamelijk als je al langer zwanger bent. Ik weet dat de vk anders adviseert, maar nog 2 weken wachten lijkt mij killing terwijl een zwangerschaps test uitsluitsel kan geven. En ja is die nog heel donker en geeft de clear blue 2-3 weken aan ipv 1-2, dan krijg je hoop (al dan niet vals), maar zijn ze een stuk lichter en zegt Clear blue nog steeds 1-2 weken of zelfs niet zwanger, dan heb je je duidelijkheid. Ik bid voor een wonder voor je, maar ik acht de kans best groot dat het een miskraam is geworden (dit wil je niet horen, dat weet ik, ik wilde toen ook alleen maar positieve verhalen lezen, maar uiteindelijk gaf duidelijkheid me wel rust). Ik wil je heel veel sterkte wensen, het is echt verschrikkelijk om van zo een roze wolk en zoveel blijdschap te veranderen in diep verdriet en rouw. Dat gun je niemand! Sterkte ermee en laat ons even de afloop weten, ik hoop stiekem dat ik ongelijk heb en je geen miskraam hebt gehad! Dan gaan we heel hard juichen voor je!
Mooi hoor… ik hoop dat ik straks net zo’n mooie heb. Heb ze nu ook besteld… die kv is echt niet goed voor mijn gemoedsrust haha
Ja als er ooit een 3e komt dan bestel ik direct deze. Ze zijn al 6 dagen voor NOD zichtbaar, maar 6 dagen is echt wel veel en dan kan ik me voorstellen dat er al velen direct de handdoek in de ring gooien als er 6 dagen voor NOD niets staat. Maar voor deze dagen rond de NOD is het perfect.
Wederom een witte test, nu 12 dpo, dus het houdt op, heel jammer want had graag met de nu zwangeren meegekletst!
Zo vreemd. Ik heb echt nooit tuurstreepjes gehad als ik niet zwanger was. Een vriendin van mij die PCOS heeft, heeft blijkbaar wel al vaker streepjes gehad. Dus die zegt mij nu constant dat de test echt moet knaller voor je zwanger blijkt. Maar ik gok dat het komt omdat ze zelf veel fijne lijntjes kreeg en niet zwanger bleek. @Lintje Heel erg spijtig Het was inderdaad gezellig geweest anders.
Had niet verwacht dat de kv2v5 zo slecht was geworden in die jaren… nou ja… slecht ook weer niet… maar voor oploop echt niet fijn.
oh wat jammer meid…. Was heel gezellig geweest als je met ons mee was komen kletsen inderdaad… hoop dat het toch snel raak zal zijn. En voor nu is het toch nog… geen bloed, geeft moed… je zou de eerste niet zijn die later positief test
Ik heb geen pcos. Misschien ben ik een goede tuurder. (en wil ik heel graag iets zien ) Want ik krijg 'm ook niet op de foto, alleen in negatief zie je een beetje wat. (als er nog wat overblijft hier op 't forum)
Bij mij loopt de kv wel goed op, misschien test je op het "verkeerde" moment? Dat hij jouw hcg nog niet zo lekker oppikt?
Niets vervelender als dat anderen voor jou gaan denken en beslissen. Alle recht tot klagen hoor *knuff*
Ik heb echt nog nooit issues gehad met de KV testen eigenlijk, vind het nogsteeds de fijnste, ik heb alleen maar hele goede ervaring. Maarrrrrr wat voor de 1 geldt geld natuurlijk niet voor de ander dat kan per persoon natuurlijk weer helemaal anders zijn! Ik zie wel oploop in de Ali testjes op de foto. En je zit nog niet op je NOD dus het kan ook gewoon zijn dat je HCG nog niet supersterk stijgt en dat dat straks nog komt