Momenteel is het rood bloed bij het afvegen, en wel al wat, maar niet zoveel als bij een menstruatie... ik heb altijd een lichte menstruatie, ma nu zit er niets tot amper iets op mijn maandverband.. ik wacht morgen ook af wat mijn temp doet en of het doorzet..
Daar heb ik dus geen idee van.. vorige ronde mijn lh piek niet gevonden en de ronde ervoor te laat begonnen met testen..!
Dit is mijn temp kaartje van 36.6 naar 36.8 en dan vandaag terug naar 36.6. Het bloed is momenteel hetzelfde als gisteren, maar denk dus dat dit echt mijn menstruatie is. Zo’n langeinnestelingsbloeding kan niet volgens mij.. dan had vandaag echt wel moeten stoppen!
Hier snap ik er niks meer van, temp gister omhoog en nu weer met 0.1 omlaag Moet ik wel of niet testen, heb drukkend gevoel in mijn onderbuik Heb er geen goed gevoel bij
Heel persoonlijk natuurlijk. Ik heb jouw testjes nog even gezien die je eerder had en die lijken toch wel positief. Die laatste sensitest vertrouw ik ook meer. Dus ik zou zeker testen. Dan weet je het gewoon maar. Het zou ook kunnen dat jouw "vals positieve actiontesten" gewoon echt positief waren. Aan de andere kant, als je er geen goed gevoel bij hebt kan het zijn dat het is misgegaan natuurlijk. Wat vind je erger? Jezelf nog een paar dagen gek maken tot een eventuele teleurstelling komt van je ms of een witte test zien? Ik ben zelf natuurlijk reuze benieuwd. Dus puur uit egoistisch opzicht zeg ik testen!
Zit ook wel wat in, hoe dan ook, maar of witte test, zal allebei een teleurstelling zijn Mss is het wel ergens misgegaan dat er wel wat gezeten heeft, wie weet Als ik ga testen dan zal ik toch nog even moeten wachten
Spannend @Maudje123! Het lastige is dat je alleen zekerheid hebt als je test. Hoeveel dpo ben je vandaag? Ik moet nieuwe ovulatietesten kopen. Prijs van de cb testen gaat eindelijk weer omlaag, maar net nog niet laag genoeg. Ik wacht nog een weekje. heb er nog 2 liggen en ook gewone sticks. Misschien red ik het daarmee deze maand.
Ja best wel hè, geen menstruatie gevoel heb geen tekenen dat mijn menstruatie eraan komt Ik weet het niet wanneer ik nu moet gaan testen
Wat lastig @Maudje123 die onduidelijkheid! Ik ben het overigens wel eens met wat @Dwaallichtje zegt. En daarbij vind ik het ook gek dat je dan 4 'vals positieve' testen zou hebben. Dus mijn (idd ook licht egoistische) advies is: testen.
Dan moet er eerst even wat urine opgespaard worden Heb er nog niet veel vertrouwen in om eerlijk te zijn Maar op dit moment geen buikpijn of krampen, niks wat er op dit moment op wijst dat mijn menstruatie eraan komt Begin van de week wel een dag met de hele dag krampen en het idee dat ik ongi zou worden, maar dat was maar 1 dag