Ja jammer maar ben blij dat ik nu weet waar ik aan toe ben. Nou Mooie cyclus voor na 11 jaar pil en op mijn leeftijd, 27 dagen
Jammer voor iedereen die op rood staat of een negatieve test heeft... misschien tot in het volgende NODgroepje! En diegene met oploop, super!!!
17 augustus positieve ovulatietest. 18 of 19 augustus mijn eitje gehad. Maar ik ga altijd uit van 24-36 u. en geen 48 u. dat klopt ook meestal wel met wanneer ik ongesteld wordt dat is tussen de 9 en 11 dagen na een positieve test. Ik heb dus maar een LF van 8-10 dagen. Dan heb je zaterdag de 15e of zondag de 16e je eitje gehad. Dus dan zou je als je vroeg wilt testen de 25e al een testje kunnen doen. Maar ligt natuurlijk ook aan je LF. Ik test altijd op 9DPO, als ik dan nog niet ongesteld ben geworden.
Ja helaas volgende ronde beter. Ben allang blij dat mijn lichaam na al die tijd gelijk eerste maand heeft opgepakt
Bedankt voor je duidelijke uitleg ❤️ En voor de dames die vandaag op rood zijn gegaan, ik hoop zo voor jullie dat volgende maand jullie maand is! En de dames die nog aan het wachten zijn, heel veel succes deze spannende dagen. Fingers crossed
Wat balen van de negatieve testen en de menstruaties... Kunnen we dit groepje niet behouden? Vind het een heel gezellig groepje
onee weer negatieve testen.. de testdrang begint hier extreem te komen, maar ik hou me in.. Af en toe steken in mn rechter onderbuik/lies dagen lijken nu ook extreem sloom te gaan.