Nieuwe zwangere: proficiat! Wat een geweldig kertscadeautje krijgen jullie zeg! Geniet er van!! Rode dames: een enorm dikke knuffel! Die teleurstelling elke keer zouden ze moeten verbannen! Hopelijk snel op roze dames!
Willen jullie even kijken? https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/599709_125981764230756_372709870_n.jpg
Dank jullie wel allemaal. Nod klopt niet helemaal, maar was al een x veranderd dus dacht, laat maar. Mijn ei was de 12e gisteren een ovutest gedaan die posi was. Was de laatste dagen misselijk en last van onderrug. Ik had laatste 2 dagen al een voorgevoel. Ben ook Heel blij met dit cadeautje. ben benieuwd naar de reactie van de gyn, aangezien de samenlevingstest negatief was fijne dag allemaal
Gefeliciteerd Ior! Extra fijn als de samenlevingstest negatief was, hebben jullie nu toch het tegendeel mooi bewezen Ik wil ook. Gister op 7 dpo was mijn temp laag. Vandaag weer hoger. Probeer er maar niet teveel achter te zoeken Iedereen hele fijne kerstdagen toegewenst! Geniet van jullie roze kerstcadeautjes Of moed verzamelen voor de volgende ronde in het nieuwe jaar.
Hallo allemaal! Roze gefeliciteerd! Wat zullen jullie blij zijn Rood op naar de volgende ronde! Lw 85: ik ben niet zo van de tuurstreepjes maar zag die van jou wel meteen ook al is hij licht. Spannend!! Ik heb vanochtend neg. Getest. Ook wel erg vroeg maar dacht wie weet en dan is het een leuk kerstcadeautje voor manlief! Wachten dus nog maar even af.
Whaaa ik word echt een beetje gek hier nu! Dit is de eerste keer dat ik hem zelf zie zonder te kantelen. Kreeg de vorige ook niet op de foto, zelfs bewerkt zag niemand m en nu ziet iedereen m! Morgen race ik om 12uur gelijk naar de kruidvat
Hier een omowitte kerst. Ik wou zeggen, beter dan een rode maar eigenlijk niet want volgens mij is dit niet gezond.. Ben bang dat ik ook aan de medicijnen mag binnenkort
@ ior: van harte meid, super cadeau! @ babywish: kijk eens aan, dat is mooi om te zien! Dan gaat je hcg ook gigasnel of niet? Of de mijn langzaam, hier zondag namelijk 1-2. @ bvd: welkom, spannend hoor! @ steefsel: spannend hoor, het kan nog allemaal! @ LW85: ik meen iets te zien hoor, spannend! @ veerr: wachten duurt zo lang meid, ik duim voor je! Fijne dagen allen!
Ik was daar laatst op aan het googlen en herken mezelf wel in een aantal symptonen.. maar ik weet dat googlen niet echt handig is.. Ik ga in het nieuwe jaar naar de huisarts om hierover te praten
Je hoeft niet eens alle symptomen te hebben. Ik heb er ook maar 2, lange eisprongloze cyclussen en cystes op mn eierstokken. Verder ben ik niet te dik (juist bijna te licht) geen overbeharing en geen acne (juist gladden huid). Goed dat je naar de huisarts gaat!
Steefsel, een tuurstreepje? Spannend! LW85, ik zie een lichte streep, spannend. Is de Kruidvat morgen wel open? Ior, er is maar 1 zaadje nodig die het wel langs je slijmvliezen redt Veerr, een tempdip hoeft niet altijd wat te betekenen, maar het kan wel dus spannend. Sakura, misschien toch een keer naar de huisarts inderdaad.
@LW85 ik zie ook een heeeel licht streepje. Ik hoop het voor je. Ik ga zelf donderdag ochtend testen als ik dat nog vol houd.
Bah ik had me geen slechter kerstkado kunnen wensen.. Ik weet dat ik nu voorbarig bezig ben maar ik weet al bijna zeker dat er iets mis is. Ik heb af en toe plotseling 1 zwarte haar die op mn tepelhof groeit terwijl ik zelf blond ben. Overgewicht nog niet echt denk ik, 1.75 en 80 kilo (voel me wel dik .) Heb ook al lang last van onderhuidse bultjes bij mn oksel, volgens mij was daar ook een speciale naam voor.. Acne heb ik in vlagen een beetje last van, denk door de hormonen. Maar zou me echt niks verbazen als dit allemaal met elkaar te maken heeft :x