Nou ik hoop voor je dat je gewoon weer lkkr zwanger bent en dat alles goed gaat Ik heb sinds vandaag dat ik echt misselijk wordt om de gekste dingen waar ik normaal geen last van heb, maar denk ook wel zal wel tussen me oren zitten. Maja zit niks anders op dan afwachten
Ook hier een spierwitte test. wist het eigenlijk wel, maar toch een test doen. Voel me net zo als al die andere maanden. Bah had gehoopt op leuk verjaardagscadeau voor manlief! Wordt in jan weer draad oppakken met ivf, 28 jan staat de afspraak. Zal dan 2013 eindelijk ons jaar worden, na 3 jaar ellende!? En natuurlijk ook voor jullie meiden! En voor de zwangere geniet er van, en op een hele fijne zwangerschap!!!
@jenn88 wachten we samen... Ik wil niet eerder meer testen dan zondag!!... Ik hoop het ook zo... Lieve woorden meis!
@Aster heb je onderzoek gwhad in het ziekenhuis? Hebben ze iets kunnen vinden? Aangezien jullie nog niet zolang bezig zijn.... Wel fijn dat er wat gedaan word!
Hmm geen nieuw roze gezien balen het stagneert nu. Er moeten er echt nog wel een paar bij hoor. Ik bied me geheel vrijwillig aan hihi. Mn gevoelige test is binnen ff kijken wanneer te gaan testen zit morgen 3 dagen voor nod..nog ff aanzien dus. Geen klachten wel vollere borsten, donkere tepels en spontaan regelmatige stoelgang...heel gek die regelmaat heb ik normaal alleen in menstruatie. Zet hem op meiden positief blijven.
Ik denk dat ie al geweest is, had precies op de helft van m'n cyclus een lichte bloeding. Maar dit is m'n 2de ronde en zit er overna te denken om ovutesten te kopen want wordt hier ook gek van
Gezellig veerr! Maar kan me niet aan het idee ontrekken dat de rest ook wel wilt. Ik had me net toch een vlaag misselijkheid behhh
Dat zou balen zijn veerr als je op rood moet maar hoop houden. Ik heb sinds mijn eerste altijd nog een drupje borstmelk gehad wat ik eruit kon knijpen...zojuist zeer makkelijk iets meer.....ahh het lijkt wel of mijn lijf wat wil zeggen haha
Spannend! Hier zo'n gevoel vanwege ongi krampen. Gisteravond en vanacht. Vandaag geen last maar vanavond weer last van mijn onderrug. Maar goednog ff volhouden.
M'n bestelde testen zijn binnen, en ik ga morgen ochtend toch testen.. *shame on me* maar ik ben gewoon bang dat ik misschien al langer zanger ben aangezien m'n vorige ongi niet bepaald normaal verliep.. Bij negatieve test (waar ik eigenlijk wel vanuit ga) probeer ik minstens 2 dagen na m'n NOD te wachten.. Maar toch vang ik nu wat van jullie rondgestrooide HCG.. Kom op dames die nog in afwachting zitten, we kunnen het!