Ik heb t raad van velen maar gevolgd en gewoon op Zwanger en Kids bestelt. dipsticks. Die groene die je hier regelmatig voorbij ziet komen. Weet ongeveer wel wanneer mn eisprong is..maar willen wat gerichter klussen zeg maar, laatste maand hadden we op eisprong dag geen fut meer Was nogal knullig.
bijvoorbeeld deze zeker;Ovulatietesten dipstick - Zwanger & Kids maakt het nog uit van welke pagina ofzo? goedkoopste?
Geen dank hoor! Ga je ze ook bestellen? Vind t wel fijn met wat zw testjes erbij...voor als de drang hoog is hahaha!
haha testdrang is zeer hoog hier altijd al een week voor nod begint het te kriebelen haha... zit nog wel over men nod te twijfelen: altijd 28 nu 32 heb voor volgende nod 28 aangehouden vanaf vandaag maar ach kzal het wel zien zeker
Geloof dat je je langste cyclus aan moet houden.. maar als ik dat doe dan is t een eiloze cyclus omdat ik er teveel mee bezig was.. de cyclussen met ei zijn zo'n 30 dagen dus die houden we dan maar aan. Laatste cyclus LF van 11/12 dagen.. dacht dat t kort was maar volgens internet is dat normaal, maar nou word mn testdrang ook eerder aangewakkerd hahaha.
haha, ik denk dat ik even ''normaal'' 28 aanhou en die testen eens ga kopen, dan kan ik het altijd aanpassen
Ja is volgens mij ook t makkelijkst , na ei kijken wat NOD is Goed ik moet weer wat gaan doen Leuk je weer te zien.. alleen jammer dat t weer op een NOD lijst is. Succes en fijne dag dames! X Joyce
De testdrang is bij mij ook hoog haha. Vooral omdat ik vorige keer opeens 6 weken niet ongesteld was, heb toen ook al 2 testen er tegen aan gegooit. Deze cyclus was ik ook 5 a 6 weken niet ongesteld dus ook maar 2 testen tegen aan gegooit Ik hoop dat ik nu weer een normale cyclus heb anders moet ik zolang wachten op mn ei haha. Ik heb afgelopen weekend 30 zwangerschapstesten besteld,deze keer niet uit Nederland. Ik woon in duitsland en daar zijn ze lekker goedkoop en ook nog eens super gevoelig Dus dan kan ik voor mn NOD weer lekker gaan testen zodat ik ook geen symptonen tussen mn oren ga krijgen haha.
Hoop het ook, maar heb ondertussen geleerd dat het helaas niet zo snel gaat. Ik heb ook nog maar 5 cyclussen gehad sinds ik gestopt ben met de pil. Maar wie weet gaat het bij cyclus 6 wel goed Ik weet inmiddels wel veel meer over de eisprong, had van te voren nooit gedacht dat het zo moeilijk was om zwanger te worden, je hoort altijd van die verhalen van vrouwen die perongeluk zwanger worden maar nu hoor ik ook eens de andere kant. Vorige keer was onze eerste echte bewuste poging, maar ben er nu al achter wat we verkeerd gedaan hebben. Als ik terug reken dat mijn eisprong +/- 2 weken voor mijn ongesteldheid was zie ik net dat we die week niet geklust hebben Dus ik heb nu een schema gemaakt en besloten dat mn vruchtbare periode ergens tussen week 48 en 50 inligt, dus die weken gaan we gewoon 3x in de week klussen dan moet het haast wel goed komen toch? (wishfull thinking) Ik wil niet meer te afhankelijk zijn van de ovulatietesten want vorige keer leek het ook veel eerder in mn cyclus positief te zijn maar als ik terug reken kan dat geen eens.
♥NOD- lijst 16 t/m 31 December 2012♥ 16. (3) : Toekomstigemams (29 jaar), 8e ronde, 1e kindje Sassie1980 (32 jaar), 2e ronde, 4e kindje Mummy28 ( 28 jaar), 4e ronde, 2e kindje 17. (3) : Swimming (26 jaar), 5e ronde, 1e kindje Vrouwtje72 (40 jaar), 7e ronde na mk, 2e kindje Joycie78 (34 jaar), 5e ronde ( 3e ronde na VMK), 1e kindje. 18. (2) : Yuna (27 jaar), 7e ronde, 1e kindje Tbtje (20 jaar), 4e ronde na mk, 1e kindje 19. (1) : Jo86 (26 jaar), 2e ronde, 3e kindje 20. (1) : Djoon (23 jaar), 3e ronde, 1e kindje 21. (0) : 22. (0) : 23. (0) : 24. (1) : BeebieStar (21 jaar), 6e ronde, 1e kindje 25. (0) : 26. (0) : 27. (0) : 28. (0) : 29. (0) : 30. (0) : 31. (0) : Datumloos.(2) MamavanNikhil (19 jaar), 2e ronde, 2e kindje Sakura (22 jaar), 6e ronde, 1e kindje T o t a a l: 12 WIL JE OP DE LIJST ZET IN KLEUR JE NAAM, LEEFTIJD, RONDE, KINDJE NEER IN JE POST DAN KOMT DAT GOED! Dus Quote of kopieer niet, dat gaat namelijk niet goed! ♥zwanger♥,ongesteld, MMM, negatieve test, twijfeltest, cyclus van slag, vlindertje, niets doorgegeven
Ik ben nog maar net op dit forum, officieel is het wel ronde 6 denk ik want toen ik met de pil gestopt was hebben we geen andere voorbehoedsmiddelen gebruikt. Maar op dat punt was ik eigenlijk niet bewust bezig met wanneer mn ei was en dat we op dat moment moesten gaan klussen. Sinds mijn vorige cyclus ben ik begonnen met ovulatietesten maar daar ben ik ook nog niet helemaal aan gewend haha. Weet nu ook dat ik ze moet bewaren en vergelijken om er achter te komen wanneer mn ei is.. Dus nu met nieuwe kennis de nieuwe ronde in, en gewoon vaker klussen, vind ik ook niet erg hoor Ik heb me niet in de NOD lijst laten zetten omdat ik eigenlijk dus niet weet wanneer mn NOD is.. ergens tussen 14 en 24 December..