OOh, was net klaar haha Wil je de volgende keer ook even zeggen als je er mee bezig gaat, hadden we laatst gezegd, omdat er toen ook 2 dames druk mee waren geweest
Ok, bij mij is het definitief door naar de volgende ronde, ben niet zwanger. Ik heb gisteren een bloedonderzoek laten doen, omdat ik me ook echt niet lekker voel. Uit het bloedonderzoek is gekomen dat ik niet zwanger ben.. @ Hartendief, sorry, zal ik voortaan doen!
bedankt meid zal t ff in de gaten houden maar wel raar dat t beide borsten zijn.. ben vorige maand zwanger geweest geindigt in een vroege miskraam deden ze okk zeer maar niet zo ze branden er ook nog eens bij bah.. ff afwachten dus irs killing
Kunnen ze dat zo snel al in je bloed zien dan, aangezien je 3 dagen voor je nod nog zit? Wel balen zeg...
Ja, dat zouden ze dan al moeten kunnen zien. Op zich wel balen, maar ben ook wel blij dat ik het bloedonderzoek heb laten doen, misschien wel vroeg, maar nu kan ik in ieder geval stoppen met hopen. Gewoon verder en maar hopen dat dat "griepje" nu of doorzet of weggaat, want ben echt al ruim 1,5 week niet lekker en sinds maandag ook thuis, omdat ik te misselijk/duizelig en grieperig ben. Maar.. kletsen jullie lekker verder dames, ik blijf wel mee lezen, maar trek me verder terug. Ik ga duimen voor alle dames dat er héél veel roze gaat verschijnen deze maand. Bij mij mag er nu snel rood komen, dan kan ik in ieder geval door naar mijn volgende ronde.
O beide borsten, hmm... zal toch echt hormonaal zijn hoor! ik hoop op een positieve test voor jou ( en de rest natuurlijk)
@yais. Jaaaa gefeliciteerd geniet ervan hoor @bbtje. Ach balen zeg. Maar op zich wel fijn dat je het al zeker weet voor je nod, veel meiden zitten nog dagenlang onzeker, en dat is ook niet leuk. Ik wil je een knuffel geven en veel succes wensen in de volgende ronde! @elf84. Ik duim voor een knaltest morgen voor jou! @hartendief. Ik denk innestelingsbloeding. Spannend!!! Komisch trouwens jouw puberteit verhaal Zo dat gaat al de goede kant op met de lijst. Al meer roze dan rood, hopelijk blijft dat zo!