Wat schrijven jullie veel, ik lees voornamelijk mee. Goed om al een aantal op roze te zien! Gefeliciteerd!! De dames op rood, ik hoop dat jullie de volgende ronde op roze kunnen! Morgen is mijn Nod. Ik loop nu om de 5 minuten naar de wc omdat ik denk dat er bloed is. Ik heb er weinig hoop op deze ronde. Maar wie weet. Als ik zondag nog niet ongesteld ben ga ik denk ik testen.
Met welke urine testen jullie t beste?? Smorgens?? Ik weet wel dat ik met de jongste smiddags betere testen had dan smorgens..
Morgen 9 dpo Ik test met ochtend urine. maar er zijn indd wel eens dames die met de 2de beter testen maar ik heb altijd al met ochtend gedaan dus geen idee of dat voor mij beter is haha
Ik vind t dit keer zo spannend. En lamg duren trouwens . De dagen kruipen voorbij.. misschien ook wel omdat je dr zo meebezig bent.. ik ga maandag gewoon beginnen met testen. als ik op 12dpo nog niks zie dan stoppen we dr mee en gaan we door naar ronde 2
10 of 11. Het zou innesteling kunnen zijn. Ik heb geen idee. Ben nog vrij rustig. Bij m'n dochter was ik ook erg laat met een goede positieve test. Als ik zondag/maandag test en er is geen oploop, acht ik de kans wel klein dat het is blijven plakken, ik geloof wel dat er iets zit.
Dames ik weet niet wat ik moet denken maar mijn ovulatietesten waren op 13 januari het donkerste maar had niet nog een keer getest want ik dacht het kan niet maar misschien door de mk is het wel veranderd . .maar nu worden ze lichter . Dus ik denk dat ik mijn piek tussen 13 en 14 héb gehad en dan is mijn nod 28 januari denk ik . Voor de mk was het 36 tot 39 dagen cyclus. Maar voor de zekerheid ga ik maar wel doortesten .
Hij maakt hem wel lichter .maar kan het in 1 cyclus donker. licht en dan dat het weer zou oplopen .wordt hier aardig van in de war