Oeps dat kraanwater is wel heel vreemd. En als mannen bij prostaatkanker inderdaad hcg aanmaken zoals ik ook net las dan zou ik diegene die positief testte ook met klem adviseren een bezoek aan de arts te brengen. Geen Predictor early meer voor mij in ieder geval.
Fijn dat je man nu ook de wens heeft voor nog een kindje. En hopelijk heb je de genen van je oma Mijn zus was op haar 41ste ook nog zwanger en is ook allemaal goed gegaan dus daar put ik enige hoop uit.
Moed zakt er een beetje in. Nog 3 dagen voor NOD Vannochtend action test gedaan. Die was negatief. Klachten nemen ook wat af. Me borsten zien er wel anders uit maar niet zo pijnlijk meer. En misselijkheid neemt ook af. Temp is nog wel steeds 36.9
Pff omowit helaas. Kv2v5..Dpo 12 nu.. Hier hetzelfde als adriana, 12 dagen geleden voor t laatst geklust. Dus begin de hoop wel al beetje te verliezen.. Maar nog geen bruin gezien
@madelie. Bedankt voor het meedenken. @madelie, lijntje, babymaantje. Bah allemaal witte testen hopelijk waren we gewoon te vroeg en gaan we over een paar dagen alsnog ket zn allen op roze
Ik vrees dat mijn menstruatie niet meer lang op zich zal laten wachten. Zojuist bij afvegen leek ik een lichtbruine glans te zien, alsof er al wat oud bloed vrij komt. Dan ben ik meestal twee dagen later weer ongesteld.
Ik lees nog even terug en wat is er al veel gebeurd! Sommigen al zwanger, geweldig, van harte!!! Anderen moeten nog geduld hebben, succes!! Wachten duurt lang! In sept 2012 kwam ik erachter dat ik zwanger was van onze eerste, al vrij snel in de 2e ronde, na 15 jaar non stop de pil te hebben gebruikt! Volgens mij is dat ontpillen een beetje onzin. Ik had het er op gehoopt maar nog niet verwacht. We waren in het buitenland voor een bruiloft toen ik mijn nod had. De eerste cyclus was 25 dagen dus wist niet precies wat ik kon verwachten. Ik zou ergens tijdens die trip mijn nod hebben, maar elke keer was er niks. Ik baalde ook, want wilde geen nod, sowieso liever niet tijdens de vakantie. Uit voorzorg op een gegeven moment toch maar geen wijntjes meer genomen. Ik had echter wel grotere en meer pijnlijke borsten, leek wel of ze 'blauw' aanvoelden. Verder geen tekenen. Eenmaal thuis mijn man gevraagd of we zouden testen, maar die vond het zo spannend dat hij nog even wilde wachten...... De volgende dag kon ik het niet meer aan om te wachten. En er kwam idd een licht streepje.... Ohhhhhh was het echt??? Wilde ik dit?? En zoooo snel al!!! Mijn man heeft wel 10 min onder de afzuigkap gestaan, ja ja het is toch echt een streepje. Volgende dag een digitale test gehaald en die gaf 3-4 weken aan. Oeiiii toch wel wat wijntjes gehad, gelukkig wel minder genomen..... Maar mijn nod was al een poos geleden en daarom was de streep goed zichtbaar. Als ik eraan terug denk kunnen anderen en fabrikanten je ook gek maken met al die testen en vroege testen. Je nod moet echt wel in de buurt zijn lijkt me. Voor ons is deze zwangerschap anders. Eerst was het meer de vraag of ik überhaupt kinderen kon krijgen. Nu ik weet dat we het kunnen, is die twijfel weg. Natuurlijk kan er ook nu wat mis gaan. Hoop het niet... Lieve allemaal, ik hoop dat het snel raak mag zijn! Maar laat je ook niet gek maken! Misschien makkelijk gezegd door iemand met al een kindje. Maar ik bedoel het goed, hoor! Lekker klussen, ontspannen, leuke dingen doen en genieten van de mensen om je heen! Liefs Joanna!
Joanna23: ik ben 12 jaar aan de pil geweest en bij mij duurde het toch even voordat mijn hormonen het zelf weer over namen zoals het hoort. Gelukkig had jouw lichaam dat wat sneller op orde, maar dat wil helaas niet zeggen dat ontpillen onzin is. Veel vrouwen krijgen na het stoppen met de pil toch hele lange en onregelmatige cyclussen die duidelijk aantonen dat het lichaam er heel erg aan moet wennen/werken om alles weer te krijgen zoals het hoort.
Dank je wel voor je succes wensen aan ons allen! Geniet van het moederschap! Wel nog even een kanttekening. Ook ik heb geen last van ontpillen gehad gelukkig. Maar doordat ik na het stoppen merkte dat mijn lichaam en geest totaal anders gingen functoneren ben ik er toch wel van overtuigd geraakt dat hormonen toedienen aan je lijf negatieve effecten kan veroorzaken (en dus eigenlijk niet echt gezond is). De ervaringen hier leren dat cyclussen volledig op z'n kop kunnen staan door (al dan niet jarenlang) pilgebruik. Ik heb er onder het kopje zwanger worden dan ook een topic over geopend met vragen aan voormalig pilgebruikers en hieruit blijkt toch wel dat problemen met de cyclus na gestopt te zijn met de pil wel degelijk voorkomen. Iets wat in de volksmond ontpillen wordt genoemd, maar wat ik eerlijk gezegd niet meer als volledig onschuldig kan beschouwen. Een lichaam wat zo ontzettend lang van slag is door gebruik van hormonen is mijns inziens namelijk niet onschuldig. En de farmaceutische industrie zou ons vrouwen daar vooraf op moeten wijzen zodat er een betete afweging kan worden gemaakt of we überhaupt aan de hormonen willen. Wel fijn dat jijzelf er geen last van hebt gehad. Maar dat zegt dus niets over andere vrouwen. Nog een kleine aanvulling. Ik heb jarenlang de pil gebruikt. Wie kan mij garanderen dat ik daar geen schade van heb opgelopen die tot nu toe onopgemerkt is gebleven? Ik denk dat niemand dat kan garanderen. De industrie zal in ieder geval nooit erkennen dat dit mogelijk is aangezien hun belang geld is.
@madelie, lijntje, babymaantje, adriana85: wat balen dat jullie allemaal een witte test hadden. Hopelijk zijn jullie idd gewoon te vroeg en testen jullie in het weekend mooi roze! @ Joanna: ontpillen bestaat echt wel, alleen heeft de een er meer last van als de ander. Ik had na mijn normale stopweek 2 weken continue hoofdpijn en plots was die weg. Na 91 dagen eindelijk ongesteld. De cyclus hierna was normaal qua lengte maar toen was ik wel al 4 maanden verder. Maar de moraal van je verhaal om iedereen moed in te spreken wordt zeker gewaardeerd! Onze tijd komt ook! @Lelie1990: ben je inmiddels al ongesteld of blijft het meer rommelen? Bij een zwangerschap kan de ovulatietest wel reageren heb ik begrepen maar dan zouden het vaak knaltesten zijn. Geld ook weer niet voor iedereen zodat je er dus eigenlijk geen fluit aan hebt! Was het allemaal maar lekker universeel, dan wisten we wat. Hier nog steeds niets van ongi te ontdekken. Mijn maag en buik deden gisteren wel raar en voelde vreselijk opgeblazen (was hij ook, zag er niet uit) maar met broek en wc papier loeren blijft het gelukkig wit. Misschien speelt toch ook de warmte mee? Ben inmiddels wel terug geschroefd van pas de 30e testen naar ergens dit weekend hoor haha. Nu mijn man nog overtuigen maar dat komt wel goed. Vind het toch wel erg spannend en om dan nog 4 dagen langer te wachten, nee! Nu maar hopen dat ik voor die tijd ongi wordt als ik niet zwanger ben geen witte testen meer op dit topic, alleen nog roze! (*duimt heel hard*)
Hmmm allemaal negatief getest tot nu toe dus. Jammer...maar niets staat nog vast. We blijven (een beetje) hoop houden.
@zwangeren: gefeliciteerd! @ degene die ongi zijn geworden: bale zeg. Hopelijk volgende ronde wel raak! @ degene op t wachtbankje nog.... Succes nog even . Duim duim Ik heb niet teruggelezen, sorry daarvoor! Deze maand is even heel raar en hectisch geweest, dus ik zat even heel ergens anders met mijn gedachten. Maar... ik snap even niks meer van mezelf en het gaat nu wel in mn koppie zitten. Ik temp niet, check afscheiding niet, maar heb deze maand voor het eerst ovu testen gedaan om mn nod zekerder te weten. Maar ik ben nu meer dan ooit in de war haha. Volgens mn ovu testen heb ik geen eisprong gehad, dus ik braaf doortesten maar ze werden en zijn nog steeds witter dan wit. De laatste 3 maanden cyclus gehad van 28 dagen, en dan zou ik maandag weer ongi moeten worden. Zondagavond ontzettende buikpijn en rugpijn gehad, maandag nog last en sinds gistermiddag eigenlijk niks meer... tot ik net naar de wc ga en roze/bruin heb. Ik verwacht nu mn ongi dus, maar ik heb nog nooit zo'n korte cyclus gehad (24). Het kan natuurlijk, maar volgens testen geen eisprong. Of te laat gaan testen... of wel eisprong gehad en piek gemist? Kan dit ook innestelingsbloeding zijn? O ja, en ik heb wel 2 dagen een duidelijke streep gehad (foto minder goed zichtbaar), en dat waren de zaterdag en zondag, en zou overeen kunnen komen met mn cyclus van 28 dagen. Maar moet die streep niet veeeel duidelijker zijn haha. En ja, ik moet het maar gewoon afwachten haha. Ongi of innesteling, beide goed. Ongi wel erg jammer, maar dan ik wel eerder aan een nieuwe poging beginnen. Mn ovu testen :
WT ik bedoel te zeggen is dat het dus niet altijd zo is dat je moet ontpillen. Ik bedoel niet dat het ontpillen in zijn algemeen onzin in. Mijn verloskundige gaf ook aan dat het bij heel veel vrouwen helemaal geen probleem is om te stoppen met de pil. Sorry het is niet mijn bedoeling om mensen kwaad te maken. Ik wilde alleen even graag mijn eigen verhaal doen.....
Wat jammer dat er al zoveel negatieve uitslagen zijn. Gefeliciteerd iedereen die ik al op roze zag staan!! Ik kon het toch niet meer tegenhouden en heb vanmorgen getest, ongeveer 2 dagen na nod. Witter dan wit, dus ik ga er maar vanuit dat het negatief is en mijn cyclus wat langer gaat zijn. Zit nu op 30dagen, al sinds zondag ochtend vervelend zwaar gevoel in mijn onderbuik, dus nu maar wachten op dat het eindelijk los breekt. Maakt mij erg onzeker, niet weten wanneer ik ongi word.
Nou dames ik stond op de 23 ste met NOD.maar het word spannend want ik kreeg op de 21 een lichte bloeding maar het heeft niet doorgezet en volgens mij mama app kan het innestelingsbloeding zijn ook omdat mijn temp. oploopt.ik hoop het zo
Hey joanna, ik vind het een mooi bericht, en snap heel goed wat je eigenlijk wil zeggen. Geniet van het leven, staar je niet blind op het zwanger worden. Ontspan, doe leuke dingen, en dan is het misschien wel sneller raak dan dat je denkt. Ik vind het erg verhelderend, want ik vind dat ik deze maand aardig mezelf verloor in t zwanger worden en constant maar op internet kijken en lezen. Ook dit is denk ik een vorm van stress . Nu na deze negatieve test baal ik wel, vooral omdat ik niet weet wat ik dan allemaal gevoeld heb rond 3/4/5 dpo. Maar als ik toch ongesteld moet worden doe ik het volgende maand anders. We gaan dan ook op vakantie, dus even geen internet en gewoon genieten.. (Alleen klussen in de tent wordt ff gedoe whaha, maar dan ga ik alweer, dan ben ik er dus mee bezig... Losssssaten zennn)
@Joanna, ik ben niet boos hoor @angel02, spannend! Wanneer ga je testen?? @Aiseria: ons motto is: geen bloed geeft moed! Er is nog hoop dus. Maar ik zie dat dit je eerste cyclus na het stoppen met de pil is, het kan echt eventjes duren eer je cyclus weer normaal is. Ik werd na 91 dagen pas ongesteld bv.
Ik ben zeker niet kwaad. Wel ben ik er zeer stellig in dat ontpillen zoals het wordt genoemd wel degelijk bestaat. Je schreef letterlijk: Volgens mij is dat ontpillen een beetje onzin. Dat impliceert niet dat het alleen om jouw persoonlijke ervaring gaat. Dan zou je denk ik hebben geschreven dat jij geen last van ontpillen hebt gehad. Nogmaals dus, ik ben niet kwaad, maar ik kan me wel een beetje aan storen dat iemand op zijn eigen successtory ontpillen als onzin afdoet zonder zich er maar überhaupt in te hebben verdiept. Ook ik heb geen last van ontpillen gehad, hooguit maandje of 2, maar het raakt me diep als ik de onzekerheid lees bij veel schrijfsters die er wel last van hebben en niet weten of ze überhaupt een eisprong hebben.