Ik zit op m'n opleiding nu toch steeds ff hier te checken Ik heb rare steekjes sinds vanmorgen, rommeldarmen, Verhoging en vanmorgen lichte kokhalsneigingen, Maar ongesteldheid symptomen?? Nope!
Spannend hoor meiden! Hier ook nog onzekerheid.. Heb al een week lang krampen in m'n buik, soms steeksgewijs, zoals rond ovulatie, maar vaak ook wat doffer, de hele dag door. Alsof ik ongi ben.. Maar dat ben ik nog niet Btje vlinders in de buik gevoel ook.. Vind het erg spannend deze ronde.. Ook omdat we anders volgende week naar de fertiliteitsverpleegkundige gaan.. Hopelijk is dat niet meer nodig Zit elke keer te kijken op de wc of er al iets is haha.. Normaal heb ik dat niet zo sterk, maar ik voel me een beetje raar Duimen voor roze voor iedereen!
@leo85 ohh wat zijn jullie al lang bezig, ik ga heel hard voor je duimen. @nik, ik kan in de pauzes wel ff kijken maar tijdens werk (gelukkig) niet, anders ben ik de hele dag wel aanwezig, hihi
haha, tussen de middag heb ik een uur pauze, dus eet ik thuis. En ze noemen me op werk al mevrouw telefoon ik sms heel veel met vl , dus dat valt niet zo op gelukkig.
dames, allemaal nog een fijne middag, ik ga weer naar werk toe. Succes allemaal met wachten. Als ik vanavond weer kijk hoop ik wat roze te zien.
Bekijk bijlage 233413 Ik mag op roze! Vanmorgen getest 4 NOD/ 10 DPO. Ik kan het nog niet zo goed geloven! xx
Ha dames, Zit al in het april topic maar lees hier af en toe mee om te kijken hoe de lijst afloopt. Jullie maken het wel spannend zeg! Ik ga heel hard voor jullie duimen! Op naar roze.
@ Lana en Daylinn van harte gefeliciteerd meiden! @ Nik en Ior.. Wat moet dat ontzettend frustrerend zijn hoop toch nog op een mooie roze test voor jullie! Verder ben ik al weer op actief op het april forum, maar lees natuurlijk nog steeds hier mee!
Gefeliciteerd Lana! Hopelijk een goed teken voor de rest van ons Ik zou dat niet durven hoor zo vroeg testen.. Maar ben ook erg regelmatig dus vind het zonde om dan al te testen.. De 2x dat ik dat wel heb gedaan altijd 1 dag erna ongi dus doe het nie meer hihi..
Lana gefeliciteerd!!! Lekker genieten!! Ik zit ook al in April maar vind het zo spannend hier dat ik toch steeds even kom spieken of er al iemand op roze is gegaan! Succes met het wachten meiden! Het moet echt killing zijn voor jullie!! Ik duim voor jullie! *duim* *duim* *duim*
ook ik ga over naar het nod form van april ik ben nog steets niet ongie maar zwangerschaps test is ook nog steets negatief daar ik van het weekend vruchtbaar slijm had ga ik er toch van uit dat me eitje gewoon laater gesprongen is en dat ik dus in het nod form van april hoor alle meiden die op rood staan op naar de volgende ronde alle meiden op rolze gefeliciteerd
Nik he balen zeg. bruinverlies duidt bij mij altijd op een aankomende ongie. en pijnlijke borsten en rugpijn ook. nu heb ik dus sinds vandaag wel last van me boobies maar ik hou hoop
Hallo dames, ben nieuw hier en zou 8 dagen geleden nod hebben. inmiddels nog niet ongesteld geworden maar tests geven nog negatief aan. weet niet of ik dan hier hoor? groetjes en feli aan alle roze testers en succes voor de volgende ronde voor alle rode testers!
Ils80, ben je zeker van je eisprong op een bepaalde datum geweest? Misschien een later ei deze keer waardoor de NOD automatisch verschoven is?