@Zazoo21 mooi voornemen! Nu nog afleiding vinden en dat het maar snel 12dpo is Ik heb tot nu toe met testen nog niet zulke waardes gezien dus eigenlijk al wel tevreden dat ze daar onderin wel doorhebben wat de bedoeling is ongeacht of het raak is of niet haha. @Maudje123 Wat apart ik zie bij het laatste testje ook wat zonder turen zelfs, niet fijn deze onduidelijkheid maar begrijpelijk dat je ook wel wilt wachten. @Roosje67 jammer, maar 9dpo is ook nog best vroeg, hoop voor positief nieuws over een paar dagen @Lilyanne die ziet er goed uit, succes op het wachtbankje ! @Cupmix93 hoe is het met jou? @WardaRose Spannend! Weet je al wanneer je wilt gaan testen?
ik ga echt pas testen rond 26/27 maart, als ik dan tenminste mn menstruatie nog niet heb. Zie dat jij nu ook je nod hebt op de 27ste! Wanneer ga jij testen?
Oei spannend, tegelijk met mij waarschijnlijk . Bezoek uit NL is er dan met de nieuwe testjes dus ga ze dan maar gebruiken haha.
Nog geen eisprong geweest, straks nog een testje doen. Maar zal wel qua nod een paar dagen opschuiven..
Hi! NOD staat op 19 maart, maar kan ook 18 zijn. Nu dpo9 (test niet, puur op gevoel en lichaamssignalen + een lfa van 13a14dgn), ik wil eigenlijk vrijdag testen, maar ik merk dat de testdrang start en ik denk: misschien toch morgen al een early doen? Testdrang popte ineens op, omdat ik 2 uur geleden naar de wc ging en ineens een lichte linea nigra in de spiegel zag .. kan me niet herinneren dat die überhaupt nog zichtbaar was van mn laatste zwangerschap (7jr geleden), maar wie weet door progesteron en dat ik t gewoon nooit zie of er op let. Lichaam maakt me gek
Ik had hem altijd al vrij snel.. Bij mn 3e zwangerschap zag ik em al goed bij week 6 of 7 en werd alleen maar donkerder tot maanden of jaar na de bevalling.. dus who knows
@Faleide toch altijd fijn als je lichaam gewoon zijn ding doet zoals het hoort @Skymar Dat klinkt wel voorzichtig veelbelovend. Wie weet? Ik ben benieuwd of je je kan gaan inhouden met testen
Ik weet niet of iemand dit herkent, waarschijnlijk is het gewoon de progesteron die met me aan het spelen is.. Maar ik worstel al jaren met ondergewicht en weinig eetlust. Maar nu sinds 3 dagen eet ik echt alles wat los en vast zit, heb gewoon een soort onstilbare honger? Niet eens dingen om de snacken maar gewoon stapels boterhammen en dan nog heb ik trek. Ik kan er echt helemaal niks van maken ken dit niet van mezelf Waarschijnlijk is het gewoon de progesteron, maar wie weet herkent iemand het
Als iemand het snapt, mag zij het zeggen nee ze hebben met tegen elkaar aan gelegen en ja mss reageert de hcg test wel op lh
Ik had ook jarenlang ondergewicht toen ik op mijn 27ste zwanger werd van mijn eerste, zie dat jij nu 27 bent… ik woog 46 toen en ben tijdens die zwangerschap 22 kilo bijgekomen, ik at echt opeens heel goed, kon daarvoor idd ook heel moeilijk goed eten. Sinds die zwangerschap ben ik gelukkig mooi op een gezond gewicht gebleven. Ik kon eindelijk goed eten dus wie weet! Ik hoop t voor je! En anders heb ik wel een tip om goed te leren eten, jezelf dwingen elke dag iets meer te eten, op den duur word je t gewoon en zul je merken dat je meer kan eten.
Ik zou toch wel eens bloed laten nemen, dan weet je t tenminste. Zo blijven testen lijkt me ook niet fijn voor jezelf.
Ik worstel al jaren met overgewicht. (Helaas) en ken de onstilbare honger ook na mijn eisprong. Dan maakt het ook niet uit wat ik eet, boterhammen, kwark, etc. Blijf honger hebben. Is dan ook niet perse een honger met zin aan snacks maar gewoon echt honger honger.
Ik zou toch verwachten dat als de testen uitslaan vanwege hcg dat je wel oploop zou zien in testen en niet weer een vage test zou hebben. Toch blijft dit heel vreemd…
Ik zou de foto’s delen op deze pagina: https://www.zwangerschapspagina.nl/threads/fotos-vage-duidelijke-ovulatie-zwangerschapstesten-deel-40.735379/#post-24830649 Hoop dat de link werkt. Daar zitten wel wat kenners en ik heb echt nog nooit gehoord dat Lh zichtbaar is op hcg test.( Wel gek dat de hcg testen niet goed doorlopen).