hahaha ik las ook al en dacht... uh wat!? Maybe ik zie helaas niks maar goed ik ben geen goede tuurder... wel spannend!
Gefeliciteerd! Groen wat leuk! Wanneer ben je dan uitgerekend? Ik heb de zelfde NOD als jij. Zie dat bijna iedereen op de 23e al getest heeft. Ik wacht nog ff af. Voel nu overigens niet heel veel meer in me lijf al zegt me gevoel nogsteeds dat het raak is!
@groen: gefeliciteerd meid..!!!! En super thanx voor je autocorrect hihihi.. Barstte in janken van het lachen uit.. Pfff moet er nog van bijkomen
Maybe, wat spannend! Ik zag hem wel hoor! Morgen gewoon nog eentje doen! Andere dames, de spanning is weer te snijden hè, kon die tijd maar vliegen! En die spelling controle, haha, zedendelicten LOL. Ik dacht ook..huh? Hihi Meiden op rood, sterkte!!
Maar inderdaad. Het delict is positief, gefeliciteerd groen Ik werk alles morgen bij hoor, lig alweer lekker op de bank(voor de verandering van vandaag )
Ik zie de test van Groen niet :'( Maar gefeliciteerd meid!!! Nu ik dit allemaal zo lees krijg ik accuut de neiging om weer te gaan testen, maar direct ook een steen in mijn maag. Bang voor de teleurstelling. Hopelijk kan ik het van me afzetten en bedenk ik over een dag of 12 ineens dat ik overtijd ben
Maybe, ga je ook nog een testje wagen vandaag? Ik heb net weer getest, nog geen knal maar wel duidelijker! Iemand op het andere forum gaf aan dat de testen van zwanger &kids als niet heel gevoelig bekend staan. Iemand anders nog ervaring met deze testen? Nu nog even proberen te slapen.
Oh ja, ik mag dus op zwanger!!!! We hebben over ons zoontje heel lang gedaan en nu al zo snel!!! Vol verbazing maar zo intens gelukkig!!!