Ik mag op ROOD. Mijn NOD was wel veel later dan verwacht dus had goede hoop, maar helaas woensdag toch ongesteld geworden Op naar ronde 4!
Wat veel rood allemaal. Niet leuk.....:x Maar ik zal om 1x roze: gefeliciteerd. Ik heb nog nergens last van. Ook nog niets in gewicht veranderd of kwaaltjes als hoofdpijn die ik krijg. Ook niet echt chago of kortaf. Maar heb ook nog steeds niet het gevoel dat ik zwanger ben. Heel raar......
Jemig wat een rood opeens!! Balen!!! Ik nog niet ongi maar test weer negatief dus tja schiet niet op. Denk nu maandag ongesteld...wat betekent weer 2 dagen langere cyclus dan vorige maand
Ik ben nu 1 dag overtijd maar geloof niet dat ik zwanger ben. Denk een langere cyclus dit keer. . Heb vanmorgen nog eens getest en helaas weer negatief. Heb ook nog steeds gele afscheiding dus weet eigenlijk wel zeker dat mijn menstruatie er aan komt. Het zou fijn zijn als het doorzet want hier word ik moedeloos van.
Om gek van te worden he girls! Hier ook weer negatief getest vanochtend en ongi klachten, maar nog geen bloed of andere verkleuring! Wil het ook weten! Morgen nog maar keer testen denk! Gefeliciteerd meiden op roze! Jammer meiden op rood, wat veel ineens zeg.... balen!!
Furby en tessa - ik ken t ! Bagger he?! Ik heb nu ook zoiets van nou kom maar door en dan op naar de volgende ronde!
HELP, TUURDERS GEZOCHT!! Net kv testje gedaan, 4 dagen voor nod!! Kon het niet laten, in het echt zie je het iets beter, wat denken jullie??
nou heb de fotos erop gezet, en denk nu echt, waar is die streep???? Probeer even een andere foto te maken
@ Chris wel oké, ff heeft nu mijn ei op woensdag gezet dus dat zou betekenen nog een dag langere cyclus. Ma goed als het raak is geen probleem haha. En dat ik op het wachtbankje zit is zeker en we hebben ook zeker goed geklust. Of ie nou dinsdag of woensdag was. Wel gaat mijn temp maar langzaam omhoog ( zie hieronder de link ) maar goed ik weet ook niet of dat wat betekend. De temp heeft iig bevestigd dat ie is geweest want had vanochtend 36.6 en voor mijn ei had ik Max 36.4 Jij dus weer negatieve test Chris. Wat is dat toch? Maar als je ei later is geweest dan kan het toch ook nog gewoon? Kunt ook pas later positief testen hè.
Turen?? Ik zie hem gelijk! Het is en licht streepje, maat hrt is een streep! Gefeliciteerd!!!!!! Spannend!! Straks op NOD heb je vast een hele duidelijke! Geniet er lekker van
Jeetje!!!! Voor jou blijft het ook maar spannend he! Iedereen zie je voorbij komen met roze of rood. Nou ik hoop dat jij binnenkort een mooie roze test in handen hebt! Je houdt het wel spannend voor ons
Jammer, zoveel rood vandaag Ik wens jullie veel sterkte meiden. Niet leuk om weer een ronde door te moeten.... En dan de meiden in onzekerheid...ook slopend....hoop toch echt dat er morgen voor verschillenden van jullie ook een mooi positief resultaat te melden is!! Ik hoop nog veel van jullie terug te zien in het topic van de juli mama's Ik heb ook al een kindje in juli jarig, wordt dus een drukke maand