Ik moet misschien nog even heen en weer naar Amsterdam zo... Maar eeh, doe de laatste kaarsjes wel uit hoor Kelly. Ga jij maar lekker 'slapen'.
@Rosa, hij is echt leuk. Ik hou mn roze my little pony. Whah gave bus, wil ik ook wel in mee. En jummie roze taart!! Jaaahhh hebbuh hebbuh haha gave lamp hihi. Thnx, liet m aan vriendlief zien, helemaal leuk haha. @Toekan, jouw avatar is ook leuk!! Kon je geen roze Toekan vinden? @ dames die hun avatar hebben verandert....moet wel ff kijken wie t is haha.zie vaak aan avatar wie t is. @Noorus, jij ook al een andere avatar. Thats the pink spirit!! Whoeee spannend morgen duim duim duim. Dikke knuff testen kan idd eng zijn. Duim voor mooie 2e streep! @Mira, lief dat je aan me gedacht hebt. Dikke knuffel. Succes met de zoektocht naar je ei. Gaat goed komen. Hier nog zon houthakker snachts. Hier nog zon 'gezellige' als ze de verkeerde pet op heeft hihi. Fijn dat t veilige gevoel weer terug komt in jullie huisje!! Ja Mira kluscaravan erachter en we kunnen ook op t dak stapelen. Mira ik hoop ook altyd op 2e streep, helaas nog niet gehad. @Aukje, hoop dat t tussen tydse bloeding is. Duim ook voor jou. @Boitjekatootje, mooie test. Waar heb je die foto gemaakt? Buiten? Ik zou t ook luever niet over de foon doen. Maar denk dat ik me niet in kan houden en zou bellen. Doe waar jij je prettig bij voelt. @Waxientje, you go girl!! Kluswagon extra romantisch en knus ingericht. @Itsme, ja spannend samen.met Noorus testen!! Haha een test date aant maken met Noorus. *pakt de verfkwast en begint de caravan te verven* Super Noorus!! Wat zijn jullie allemaal gek!!! I love it Ah zie net dat ie al geverfd is. Netjes... *hangt lamp er in, leuk!* Zo dit is deel 1 volgende deel volgt zo. Tik op gsm en.is niet zo makkelijk met grote lappen tekst.
@Senna, welkom meid heel veel succes. Duim voor je dat t raak is. Hebben wij dit jaar eerder samen in nod-topic geschreven? Au meid klinkt pijnlijk jah. Gaat t nu beter? @Toekan, nee idd de roze trein denderd voort! Jep helemaal nee eens....een gezellige en knettergek clubje!! @Hilli, welkom veel succes en hoop dat je je ei snel gevonden hebt. @Thea, jij ook al zon gave avatar en dan die fotos!!!! Yeah Think Pink!! Ik lug hier krom van t lachen. Zo leuk!!! Idd als we t doen doen we t goed. @Noorus, nee geen tvoh kijken. Net in bed lang met familie gezellig zitten.kletsen by oma en nu tv kantine een beetje. Maar ik heb t te druk met reageren haha. Uh, Rosa testaholic?! Neuh toch? En tis zo.morgen hoor dan lekker testen. @Whoppi, whie ook zon mooie roze avatar!! @Veerle, yeah jij ook haha echt geweldig! @cenm, lief mannetje heb jij. De mijne lag na 10 minuten alweer een bos om te zagen. En kryg van al dat lekkers gewoon trek. @Jez, tot maandag fijn weekend! @Aukje, he die mannen en hun voetbal hihi. Gelukkig geen last van. De mijne kijkt baar autopragrams zoals Top Gear. Vaak verplicht mee kijken. Vind t wel leuk worden. Ahhh nee meid meen je niet. Dikke knuffel voor je en heel veel succes volgende ronde. @Rosa, ik weet dat niet van die paracetamol. Als je t op google gevonden hebt zou t zo kunnen zijn. Kijk er is al meegedacht door de dames. @Kelly, ja dr is wat afgekletst hiero. Jeetje flinke kluif aan. Fijn dat t eten smaakte. Goed dat je dat er bij meldde hihi. Deel 2 was dit. Deel 3 komt zo.....
Paracetamol is zeker weten koortsverlagend. Werk in de zorg en daar gebruiken we het altijd zodra iemand koorts heeft! Heeft dus absoluut invloed op je temp!
@cenm, haha jij met je agspraken met je mannetje. Meid hoop dat je lf langer is! @Toekan, veel plezier. Ben ook benieuwd naar je temp morgen. Yrusten alvast. @Waxientje, goed bezig met je klussen. En nu moet je wel op roze als t al hilarisch was. Dan moet t goed komen meid. @Senna, ik kijk regelmatig op TLC. Vind extreme couponing leuk en toddlers en tiaras. En meerdere programs haha meeste eigenlijk wel denk. @Kelly, trusten meid. Bedankt voor t uitblazen van de kaarsjes in de trein. Ik neem ff vrij af. Owja ook niet onbelangrijk haha ben al weer op de trein gesprongen hoor. Paardje in galop naast de trein en zo overgesprongen. Net als in de film.....ik wil t. Zo en nu lekker ego bericht Jeetje wat kunnen jullie kletsen zeg! Lees ik ook eens een x niet. Denk 15 blz moeten.doen als t er al niet meer waren. Met ma ging t eigenlijk niet eens zo slecht. Had verwacht dat ze moeier was. De reis ging goed. Kamertje is weer volgehangen met kaarten en foto's en vanaaf praatte ze best veel. Niet altyd verstaanbaar maar ze probeert. Alleen was de tv soms interessanter haha. Vriendlief kwam wat later en was zo mooi om te zien hoe ma begon te lachen toen tie binnenkwam en ma hallo zei. Helemaal blij. Bij oma nog ff heerlijk zitten.kletsen met ons kleine familietje. Herinneringen.opgehaald enzo. Flink gelachen, was fijn. Lieve meiden, dikke knuffel jullie zijn schatten. En.keep the pink spirit alive!!!! Word er helemaal blij van. *zet roze bril op om alleen maar roze te zien* Welterusten!!!!
Ik ga nu een roze avatar zoeken, kan natuurlijk niet achterblijven. Wil niet eerder gaan slapen dan dat ik een roze avatar heb Ben helemaal blij van jullie verhalen (heb deels gelezen was me echt te veel na een avondje weg), maar die mooie avatars... Geweldig!!! *Start Google op om een avatar te zoeken...*
Okay!!! Hier ben ik weer met mijn nieuwe avatar. Is een goed beginnetje Als ik een betere vind de komende dagen dan zet ik die erop Onze lijfspreuk, in pink, dat kan niet meer mis gaan Welterusten dames!!! *Jaagt manlief de kluswagon in voor klusavond 5 van de klusweek en sluit de deur achter zich*
Goedemorgen, Mira coole avatar!!! Pff veels te vroeg wakker. Krap 6 uur geslapen. Kan ik eigenlijk niet tegen. Stomme temp zakt ook weer Ik stop met tempen denk.
Goede dames hier ook weer vroeg wakker (6.00) zoon lief had er denk ik echt helemaal geen zin meer in maAR IK WEL !!!! lag zo lekker warm.. Vannacht weer een gebroken nacht gehad ik slaap slecht en licht kom moeilijk in slaap .. *zucht* het liefst wil ik mn bedje weer in ipv wolleke kijken het stomme rot schaap... ik wil schaapjes tellen *gaap* Maaruh goede morgen ... Ps in de middag test halen voor morgen
Goedemorgen dames. Ik ben benieuwd naar de testers van vandaag. Alleen volgens mij ben ik nog eerder wakker dan hun. En vrijwillig, want kindjes slapen hier nog. Heerlijk die stilte hier. Maar dat zal vast niet lang duren. De jongste verwacht ik ieder moment. Maar die is gisteren iets later op bed gegaan, dus wie weet en slaapt hij nog even. Gisteren mij helemaal druk gemaakt om mijn lage temp van dag 22, zet FF gewoon een kruis op dag 20. huh? Maar ikke is blij want nou klopt mijn kaartje en toch staat het kruis waar ik hem zelf ook zou zetten. Nou maar hopen dat ik toen wel genoeg plezier heb gemaakt.
goedemorgen!! jeskejes; ik wilde ook stoooen met tempen omdat t gewoon zo onduidelijk was! maar nu zit er toch wel enigzins een lijn in.. thea; haha dat wolleke kreng is hier ook bekend vanavond lekker vroeg naar bed NOORUS EN ITSME???? komop met die roze testen! nou ik had vanmorgen een temp van 37.00.. das goed zou je zeggen, alleen mn dikke vette kruis op FF is veranderd in n stippellijn heb wel al gezien dat als k 1 van de 2 (of allebei) lage tempen discard dat ik een dik vet kruis krijg op dag 20 het word er niet echt makkelijker op
Oja erg leuk dames al die roze avatars! Het is even wennen maar ik vind het geweldig dat we nu een echt roze clubje zijn. Thea ja straks een test halen, leuk! En dan braaf wachten tot morgen, de dag kruipt straks voorbij.. Balen dat je jongste steeds zo snotterig is en dan ook nog zo vroeg wakker. Ach ja, jammer maar helaas, ook dat hoort erbij. Hopen dat hij snel opknapt en komende nacht lekker slaapt en dan het liefst tot minstens 7 uur! Terwijl ik dit zit te typen hoor ik mijn jongste al over de babyfoon. Het is gedaan met de rust! Maar ik heb er wel even van kunnen genieten zolang als het duurde, ik word graag langzaam wakker in mijn eentje. En dat gebeurt niet zo vaak.
rosa; heerlijk he die rust als de kids nog liggen te tukken Whoehoe een kruis! en nu zit je gewoon meteen al op 5 dpo *geeft een jaloers blik*
whahahahaha wolkkerige kreng soms die flimpjes word er ziek van. ben nu aan het wachten tot de andere 3 wakker worden.. vanavond hier idd vroeg naar bed... @ rosa .. vrijwillig wakker zo vroeg ? in het weekend? als de kinderen slapen? jie benne gek jie ! hahahahhaa zoon lief zit nu lekker op de bank met een boekje ( open en dicht aan het doen ) en hele tijd te wijzen op de eend en dan heel hard kwak kwak zeggen ... zo hard dak bang ben dat er zo een paar naa beneden vliegen
Toen ik net mijn jongste ging halen boven, was er nog 1 wakker geworden. Maar ik heb een regel ingesteld voor zaterdagmorgen, wie ´s avonds wil opblijven mag niet voor 09.00u. ´s morgens beneden komen. Als ze wakker worden, prima dat ze op bed gaan lezen of spelen maar je blijft op je bed. Werkt heel goed hier.
de enigste die soms mag opblijven tot 9 uur is mn dochter die slaapt dan ook wel door ,.. maar gisteren wou zij zelfs vroeg naar bed toe.. dus ze lagen hier gisteren rond half 9 er allemaal op.. Gino en jesslyn om 7 uur en chelsey en amber om half 9 Jess en chels slapen nog ... amber en gino zijn al wakker
Ja toch een vet kruis ondanks mijn lage temp op dag 22. Ben benieuwd of hij ook echt blijft staan. Wel toevallig dat we beiden twijfelen tussen dag 20 en 22. * en die blik negeer maar even* (of ik nou een dag voor of na jou zit maakt natuurlijk niet veel uit toch, testen doen we toch wel te vroeg)