Joepie manlief is weer in 't land. Nog niet thuis natuurlijk. Hij hoopt tussen 19.00u en 19.30u op de zaak te zijn
Jeskejes, goed nieuws voor jullie en natuurlijk voor je moeder!!!! Zie je wel, mijn kaarsjes elke avond branden heeft zin gehad
Goedemiddag! Hier vandaag weer de nodige steken en prikken gehad, sommige echt pijnlijk dat de kinderen in de klas zelfs even gek opkeken van mijn raar gezicht *oeps* En terwijl ik dit aan het typen ben, heb ik al heel de tijd een warme gloed rond mijn liezen, navel, schaambot.. Echt een speciaal gevoel.. iemand die dit herkent? @Rosa: ik zie hem ook!! Maar ik begrijp dat je nog niet op roze wil.. Maar dat gaat zeker nog komen! proficiat! @Mira: mooie stijging keep up the good work! @enjoylife: hihi daar zou ik ook gelukkig van worden! @steff: spannend! @Zilla: zaadjes kunnen lang leven als het moet @sterre... maar geen bloed geeft moed!! @dromertje: hopelijk ben je 'snel' herstelt!!! @Kelly: Jeej!! zie je wel dat alles goed is!! en wat een mooie foto's! @sunshine: ik zeg dat je kan testen! @Liefkleintje: nog verdere stappen dus.. ik begrijp dat je nu zeker heel snel een beebje wil haha @within: knuffel meid! @Jeskejes: oke, dat is toch een beetje goed nieuws. Het gaat goed! Vooral dat deel moet je onthouden! @Helena: jeej! toch weer wat roze te zien dus!
Thnx meiden. Kelly ook voor t kaarsje branden. Dit is een tussenstap voir t revalidatiecentrum omdat ze nog niet sterk genoeg is. Maar kan weer beetje ademhalen en nu komt alles eruit merk ik wel. Nou knijp nu echt mn ogen dicht.
Zo weer terug van kerstboodschappen doen en kado's inslaan en nu ben ik..... moe (shit bananen vergeten...) Ik durf geen banaan meer te eten, was 't echt zo erg??? En ik heb mezelf getrakteerd op een kerstkado: kv 2v5 testjes Goed nieuws Jeskejes en balen Within!
mmm ja het is wel warm.. ja het is echt zoals ik het omschreef 'een warme gloed' is moeilijk uit te leggen anders... Maar dan houd ik hoop
Ik snap er niks van. Naast de druppeltjes rood heb ik ook steekjes in mijn linker zij en jeukt het in mn lies, aan de binnenkant dus krabben helpt ook niet Ben niet lekker en heb maagzuur. Als dit bij de maandelijkse klachten gaat horen dan ben ik niet blij
Kelly: Joepie Manlief weer bijna thuis!!! Vanavond kun je hem dan alweer ophalen toch? Geweldig! Jeskejes: Aha, een tussenstation! Ennuh, beterschap meid. Ik vermoed ook dat alles er nu uit gaat komen bij je. Even lekker over je heen laten komen, je laten verwennen door manlief met je eten op bed, mss ff een bad/douche nemen en dan lekker uitrusten en morgen weer fris Knuffel meid!!! Toekan: Herken ik niet, maar ben dan ook nog nooit zwanger geweest Hier net naar toilet geweest en (sorry voor de details) inmiddels behoorlijk last van mijn onderbuik, echt een soort kramp erin, laag in de onderbuik. Pfff, wat zou ik graag hebben dat het nu 2 weken later is, dan hebben we duidelijkheid!
Dat wachten is nog het lastigste, je voelt van alles en weet niet of dat van een prille zwangerschap/innesteling is, ben blij als het maandag is. Morgen nog een dagje werken en dan heerlijk lang weekend! Fijn dat je man bijna weer thuis is Kelly! Kan je hem het goede nieuws meteen laten zien!
jeskejes; ooh das iig een positief vooruitzicht!! hoop dat t herstel voorspoedig loopt! *knuf* migraine ff goed slapen kan n mens veel goed doen dud rust maar uit ! toekan; yeahh weer wat rose! wel nog weer superlicht hoor deed de test eigenlijk omdat t de laatste in huis was.. dacht als ie wit is kan k daarna gewoon niet meer testen maargoed we testen gewoon weer vrolijk verder Veerle; mooi kerstcadeau is dat helemaal als ze rose worden Mira; vind t zo spannend hoe t bij jou gaat verlopen! gun t iedereen hoor(!) maar omdat de gyn je nog niet wil helpen en afvallen niet makkelijk is hoop k zo dat t jullie zonder hulp lukt
Helena: Wat super dat je het me zo gunt (word er een beetje sentimenteel van, laten we het op hormonen gooien ). Thanks meid! Ik hoop het ook, maar zal nog wel even moeten wachten voor we meer weten
weet iemand hoe je fotos in negatief zet? ik kom hier altijd op mn tel en daar lukt het niet mee:x http://www.zwangerschapspagina.nl/members/56759-albums8587-picture49373.html misschien wil iemand t voor me doen?