Jij ook dankjewel! Ons wonder komt vast nog wel, vroeg of laat. En dan liever vroeg dan laat Wat een lieve reacties allemaal
Hé dames! Jeetje wat veel gekletst! Ik wacht nog even met naar de dok te gaan, ik geef nog niet op... Mn temp is weer netjes 37,1 en mn man zegt dat ik zaterdagochtend toch nog moet testen... Heb nu niks in huis en ik ga de deur niet uit vandaag. Ja sorry hoor, van dat topic. Normaal ben ik helemaal niet zo, maar aangezien ik op verschillende socialmedia (waaronder fb) klachten hoor, kon ik het niet laten om het namens hen allemaal het op te nemen Ik ga even teruglezen!
Haha dat is een beste knaller @Mellshariff. Het antwoord is dus duidelijk ja @Dicky34 gewoon dat topic nu vergeten. Lekker met ons kletsen! Hier is het gezellig
@Beaujolie heb je geen bloedverlies meer gehad na die keer? En heb je nog weer getest? Want ik lees overal dat als je bloedverlies hebt maar wel oplopende testen dat het dan niet erg is
Lief dat je ernaar vraagt! De laatste keer was dinsdagnacht, sindsdien niet meer. De testen lopen goed op. De onderste is van vandaag. Ik hoop dat het een goed teken is.
Wauw wat een mooie oploop lieverd!! Ben zo blij voor je dat de testen oplopen! Hoop op een mooie plakbaby! ♥️
Zo dit was mijn laatste, ik zei dat ik 1 dag na nod alleen nog een cb digital zou doen dus bij deze Haha.. hij geeft al 2-3 weken aan en ik dacht dat mijn eisprong 10 augustus was klopt dat wel of is hij mischien eerder geweest? Of maak ik gwn veel hcg aan?