NOD-lijst 17 t/m 24 november 2015

Discussie in 'NOD forum' gestart door Lala90, 17 okt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Inge1984

    Inge1984 Fanatiek lid

    10 sep 2015
    1.813
    1.631
    113
    Veel namen uit de vorige lijst. Dat we dit keer maar allemaal naar roze mogen gaan.
     
  2. MoederWensje

    MoederWensje Niet meer actief

    Veel op 17november en veel van de vorige nod-lijst.. Hoop dit keer allemaal op roze :)
     
  3. Mariekje28

    Mariekje28 Actief lid

    7 feb 2012
    253
    51
    28
    Valt me ook op dat er veel in de lijst staan die voor hun eerste kindje gaan...
     
  4. Lala90

    Lala90 Bekend lid

    21 aug 2015
    958
    1
    0
    Laten we hopen dat het allemaal gewoon vroege signalen zijn dat dit gewoon een TOP-lijst gaat worden 😊
     
  5. MoederWensje

    MoederWensje Niet meer actief

    9 van de 12 ja haha :) hopen dat we deze ronde allemaal mama mogen worden voor de eerste keer!
     
  6. Lala90

    Lala90 Bekend lid

    21 aug 2015
    958
    1
    0
    En Inge, Nodje en Whuz voor de tweede keer natuurlijk.. 😊
     
  7. Mariekje28

    Mariekje28 Actief lid

    7 feb 2012
    253
    51
    28
    Wat doen jullie om vast te stellen wanneer je meest vruchtbare dagen zijn?
    Ik gebruik ovulatietesten en aan de hand van de vruchtbaarheidscalculator op deze site weet ik ongeveer wanneer mijn meest vruchtbare dagen zijn.
    Ik weet alleen niet of ik t "goed" doe. Ik begin n paar dagen voor mijn vruchtbaarste dagen met testen en zodra de streepjes wat donkerder worden probeer ik het "gezellig" te maken met mijn vriend? Maar ben je dan vruchtbaar tot aan je eisprong of tijdens de eisprong ook nog, en zou je dus juist op de dag van je eisprong ook nog sex moeten hebben? Vind t eigenlijk n stomme vraag van mezelf maar weet echt niet wat t slimst is. Ben dr soms ook gewoon ff klaar mee 😂
    Ik hoor graag jullie ervaringen
     
  8. appelboompje

    appelboompje Fanatiek lid

    4 mei 2014
    1.192
    1
    36
    Het is wel slim om iets langer door te gaan Mariekje. (Stomme vragen zijn er niet hoor!)Na een positieve ovulatietest is je eisprong in 24-36 uur. Wij proberen intiem te zijn tot 2 dagen na positieve ovulatietest, zodat je zeker weet dat het geweest is.
     
  9. Mariekje28

    Mariekje28 Actief lid

    7 feb 2012
    253
    51
    28
    Ik snap wat je bedoelt appelboompje maar ik heb soms wel 6 of 7 dagen dat ik streepjes zie op mijn ovulatietest, dan heb k t soms wel gehad. Ze zijn niet allemaal heel donker, maar wel goed zichtbaar. Misschien eens de ovulatietest kopen met die smileys, dan is t misschien duidelijker...heb nu die van action of kruidvat.
     
  10. Lala90

    Lala90 Bekend lid

    21 aug 2015
    958
    1
    0
    De lijn moet wel even donker of zelfs donkerder zijn dan de controle-streep, anders is er (sommige vrouwen vormen hierop een uitzondering, zoals ik), nog geen LH-piek gemeten. Ik heb bijvoorbeeld altijd een vrij duidelijke tweede streep vanwege een verhoogd LH en heb daarnaast nooit een knal-test in handen gehad en moet dus echt rijtjes maken om te zien wanneer mijn ovulatietest het donkerste is. Mijn ei springt dan meestal netjes 24 uur later en dit zie ik dan ook terug op mijn temperatuur (die stijgt met minstens 0.3 na een geslaagde ei-sprong, die ik tevens voel). Ook gebruik ik de cervix én de baarmoedermond-methode. Ik gebruik dus alles omdat ik vermoedelijk niet elke maand een ei-sprong heb en ik daarnaast te maken heb met vrij lange cyclussen. Het uitblijven van een knal-ovulatietest en de continue strepen hebben me in het begin heel onzeker gemaakt of ik wel ooit een ei-sprong had, maar nu ik mijn lijf goed ken en weet hoe dingen bij mij werken/anders gaan dan bij anderen, kan ik er meer op vertrouwen 😊.
     
  11. Inge1984

    Inge1984 Fanatiek lid

    10 sep 2015
    1.813
    1.631
    113
    Wij beginnen het vanaf ongeveer een week voor de verwachte eisprong om de dag gezellig te maken. Hier gaan we mee door tot het in mijn temperatuur duidelijk wordt dat m'n ei is geweest. En ja, we hebben echt niet altijd zin om het gezellig te maken. Maar we zijn beide een beetje controlfreaks en dit is de enige invloed die we kunnen uitoefenen.
     
  12. appelboompje

    appelboompje Fanatiek lid

    4 mei 2014
    1.192
    1
    36
    Mariekje; dat snap ik wel ja. In ronde 24 gaat het ook niet altijd even spontaan meer kan ik je zeggen ;)
    Misschien inderdaad een optie om voor duurdere ovulatie testen te gaan (ik gebruik die van 123 thuistesten), of anders is mosschien wat Lala zegt; temperaturen nog een optie? Dan zie je in elk geval dat hij geweest is...
     
  13. Mariekje28

    Mariekje28 Actief lid

    7 feb 2012
    253
    51
    28
    Lala90 wat is de cervixtest en baarmoedermondmethode?
    Ik ben ook n controllfreak Inge1984 en wil als t voor mijn gevoel zo ver is t liefst zo vaak mogelijk, maar daardoor niet altijd "zin" haha...
    Jeetje appelboompje ronde 24 al...ik vind t nu al lang duren en zit pas in ronde 6....
    Dat temperaturen heb ik geen ervaring mee, hoe werkt dat?
     
  14. queeniev87

    queeniev87 Actief lid

    30 sep 2015
    112
    0
    0
    België
    Hallo dames,
    Mag ik er ook even bij... Vandaag op dag 28 men maandstonden gekregen dus we beginnen hier aan een nieuwe ronde.
    Queeniev87 - 28j (morgen eigenlijk maar zet het nu toch al maar zo) -2e ronde -2e kindje

    Aan iedereen veel succes!! En hopelijk veel zwangere dames deze ronde!
     
  15. Lala90

    Lala90 Bekend lid

    21 aug 2015
    958
    1
    0
    ♡ NOD lijst 17 t/m 24 november 2015 ♡

    17. (6)
    Another, ? jaar, ronde 12, 1e kindje
    Vaya2014, 28 jaar, ronde 2, 1e kindje
    Gio89, 26 jaar, ronde 13, 1e kindje
    Appelboompje, 32 jaar, ronde 24 (3e ronde na bbz/mk), 1e kindje
    MoederWensje, 22 jaar, ronde 9, 1e kindje
    Nodje, 30 jaar, ronde 3, 2de kindje

    18. (0)

    19. (0)

    20. (2)
    Lala90, 25 jaar, ronde 4 (na pauze), 1e kindje
    Bitterrose, 23 jaar, ronde 16, 1e kindje

    21. (0)

    22. (1)
    Inge1984, 31 jaar, ronde 4, 2e kindje

    23. (1)
    Trutje89, 23 jaar, ronde 15, 1e kindje

    24. (2)
    Mariekje28, 32 jaar, ronde 6, 1e kindje
    Whuz, ? jaar, ronde 2, 2e kindje


    Datumloos. (1)
    Queeniev87, 28 jaar, ronde 2, 2de kindje

    Buiten de lijst. (0)


    Totaal: 13


    Wachtbankje (0), Zwanger (0), Ongesteld (0), MMM (0), Negatieve Test (0), Twijfel-/Tuurtest (0)

    WIL JE OP DE LIJST? GEEF DAN DE VOLGENDE GEGEVENS DOOR of vul de lijst (liever nog) zelf even aan met je: naam, leeftijd, hoeveelste kindje en ronde. En HEEL BELANGRIJK pas dan ook de totalen aan onderaan.

    Je kunt dit kopiëren door op "quote" te klikken onderaan de laatst geposte lijst, die tekst te kopiëren en te plakken in een nieuw bericht en de woorden [quote ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet te vergeten om je eigen wijziging door te voeren!)
     
  16. Lala90

    Lala90 Bekend lid

    21 aug 2015
    958
    1
    0
    Queenie, balen dat het is doorgebroken en dus helaas geen (heel) mooi verjaardagcadeau voor jou. Zonde! Heb je een verwachte NOD-datum? Heb je voor nu maar op datumloos gezet in de lijst 😊.

    mariekje, bij temperaturen meet je gedurende elke dag van je cyclus je basale lichaamstemperatuur. Dit doe je betrouwbaar door elke dag op hetzelfde tijdstip, voordat je uit bed stapt om bijvoorbeeld te gaan plassen (dus ik zet inderdaad in het weekend een wekker!), je temperatuur rectaal of vaginaal te meten. Dit is je temperatuur in rusttoestand (basale temp). Deze stijgt nadat je je eisprong hebt gehad met tenminste 0.3 en blijft bij een zwangerschap hoog (op een eventuele innestelingsdip na). Indien je ongesteld gaat worden, zie je je temperatuur ook weer zakken, meestal de dag vantevoren.
    De cervixmethode gaat er vanuit dat de afacheiding van de vrouw een directe reflectie is van 'waar je staat' in je cyclus, waarbij er rond de eisprong specifiek rekbaar eiwit-achtig slijm voorkomt die ervoor zorgt dat de zwemmers van je man zich goed kunnen voortbewegen tijdens jouw vruchtbare dagen 😉. Dit slikm kun je tussen twee vingers uitrekken zonder dat het uit elkaar scheurt, zoals bij slijm eerder in de cyclus vaak het geval is. Als je dit vruchtbare slijm op je wc-papier ziet, weet je wat je te doen staat. Bij de baarmoedermondmethode voel je met je vinger de ligging en de hardheid van de baarmoedermond. Op Google kun je hierover veel ervaringen vinden en hierbij heb ik meer het idee dat het per vrouw wat verschilt wat ze kunnen opmerken. Het is dus echt een kwestie van je lijf goed leren kennen (zeker als conceptie moeilijk gaat!)

    Heel veel succes en voor vragen mag je ook even PB'en.

    P.s. De dames hier houden veelal hun temperatuur bij via Fertility Friend (een Engelstalig appje). Als je daarop consequent je temperatuur ingeeft en je doet je metingen juist, berekend de app voor je wanneer (vermoedelijk) je eisprong is geweest!
     
  17. queeniev87

    queeniev87 Actief lid

    30 sep 2015
    112
    0
    0
    België
    19 november is mijn NOD als ik mag uitgaan van terug 28 dagen :)
     
  18. Inge1984

    Inge1984 Fanatiek lid

    10 sep 2015
    1.813
    1.631
    113
    ♡ NOD lijst 17 t/m 24 november 2015 ♡

    17. (6)
    Another, ? jaar, ronde 12, 1e kindje
    Vaya2014, 28 jaar, ronde 2, 1e kindje
    Gio89, 26 jaar, ronde 13, 1e kindje
    Appelboompje, 32 jaar, ronde 24 (3e ronde na bbz/mk), 1e kindje
    MoederWensje, 22 jaar, ronde 9, 1e kindje
    Nodje, 30 jaar, ronde 3, 2de kindje

    18. (0)

    19. (1)
    Queeniev87, 28 jaar, ronde 2, 2de kindje

    20. (2)
    Lala90, 25 jaar, ronde 4 (na pauze), 1e kindje
    Bitterrose, 23 jaar, ronde 16, 1e kindje

    21. (0)

    22. (1)
    Inge1984, 31 jaar, ronde 4, 2e kindje

    23. (1)
    Trutje89, 23 jaar, ronde 15, 1e kindje

    24. (2)
    Mariekje28, 32 jaar, ronde 6, 1e kindje
    Whuz, ? jaar, ronde 2, 2e kindje


    Datumloos. (0)


    Buiten de lijst. (0)


    Totaal: 13


    Wachtbankje (0), Zwanger (0), Ongesteld (0), MMM (0), Negatieve Test (0), Twijfel-/Tuurtest (0)

    WIL JE OP DE LIJST? GEEF DAN DE VOLGENDE GEGEVENS DOOR of vul de lijst (liever nog) zelf even aan met je: naam, leeftijd, hoeveelste kindje en ronde. En HEEL BELANGRIJK pas dan ook de totalen aan onderaan.

    Je kunt dit kopiëren door op "quote" te klikken onderaan de laatst geposte lijst, die tekst te kopiëren en te plakken in een nieuw bericht en de woorden [quote ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet te vergeten om je eigen wijziging door te voeren!)
     
  19. appelboompje

    appelboompje Fanatiek lid

    4 mei 2014
    1.192
    1
    36
    Queenie; wat jammer! Welkom hier!
     
  20. Ri1987

    Ri1987 Actief lid

    9 sep 2015
    176
    1
    18
    NULL
    NULL
    ♡ NOD lijst 17 t/m 24 november 2015 ♡

    17. (6)
    Another, ? jaar, ronde 12, 1e kindje
    Vaya2014, 28 jaar, ronde 2, 1e kindje
    Gio89, 26 jaar, ronde 13, 1e kindje
    Appelboompje, 32 jaar, ronde 24 (3e ronde na bbz/mk), 1e kindje
    MoederWensje, 22 jaar, ronde 9, 1e kindje
    Nodje, 30 jaar, ronde 3, 2de kindje

    18. (0)

    19. (1)
    Queeniev87, 28 jaar, ronde 2, 2de kindje
    Ri1987, 28 jaar, ronde 8, 1e kindje

    20. (2)
    Lala90, 25 jaar, ronde 4 (na pauze), 1e kindje
    Bitterrose, 23 jaar, ronde 16, 1e kindje

    21. (0)

    22. (1)
    Inge1984, 31 jaar, ronde 4, 2e kindje

    23. (1)
    Trutje89, 23 jaar, ronde 15, 1e kindje

    24. (2)
    Mariekje28, 32 jaar, ronde 6, 1e kindje
    Whuz, ? jaar, ronde 2, 2e kindje


    Datumloos. (0)


    Buiten de lijst. (0)


    Totaal: 14


    Wachtbankje (0), Zwanger (0), Ongesteld (0), MMM (0), Negatieve Test (0), Twijfel-/Tuurtest (0)

    WIL JE OP DE LIJST? GEEF DAN DE VOLGENDE GEGEVENS DOOR of vul de lijst (liever nog) zelf even aan met je: naam, leeftijd, hoeveelste kindje en ronde. En HEEL BELANGRIJK pas dan ook de totalen aan onderaan.

    Je kunt dit kopiëren door op "quote" te klikken onderaan de laatst geposte lijst, die tekst te kopiëren en te plakken in een nieuw bericht en de woorden [quote ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet te vergeten om je eigen wijziging door te voeren!)[/QUOTE]
     

Deel Deze Pagina