Goedemorgen! Trutje, wat jammer zeg. Maar... Wie weet wat er nog gebeurt. Hapje, fijn dat je ei(tjes) toch gesprongen zijn. Opluchting! Dus nu officieel welkom op de wachtbank. Ik ga zo verse thee zetten. Wil jij twee kopjes dan om twee eitjes warm te houden?
Adinka, jouw kaartje is lastig te interpreteren. Ik zie dat je je temp niet op het zelfde tijdstip meet. Ik hoop voor je dat je temp hoog blijft en dat je over een aantal dagen een mooie positieve test in handen hebt. Trutje hou hoop, je was ook wel erg vroeg met testen. Hopelijk heb je over een paar dagen een test in handen met 2 mooie duidelijke strepen. Jammer queenie, zit er niet een kleine kans in. Hebben jullie helemaal niet op het juiste moment geklust of alleen iets minder dan dat je zou willen. In dat geval heb je nog steeds een kans. Je hebt maar 1 snelle gretige zwemmer nodig
Hoi Adinka, het is waarschijnlijk niet wat je wilt horen maar ik denk dat je eisprong pas zondag 8 november is geweest...sorry...als je namelijk de uitschieter van zaterdag weghaald is je temp pas echt gestegen vanaf maandag... Fijn hapje35!! Kan je ook lekker gaan aftellen!! En trutje het is nog vroeg! Het kan nog alle kanten op.. Hier vanochtend een flinke tempdip, zit op 8/9 dpo dus wie weet...wel nog steeds 0,2 boven basaal. Hopelijk morgen/overmorgen weer een stijging...
Ik temp wel iedere dag zo goed als op hetzelfde tijdstip, namelijk 06.00 uur. De open bolletjes zijn van de keren dat ik ongeveer een half uur voor de wekker wakker werd en het mij beter leek om op dat moment mijn temp op te nemen ipv een half uur te wachten en klaar wakker te zijn. Als mijn eisprong maandag pas is geweest vind ik dat ook helemaal prima! Ik heb sinds mijn pilstop alleen maar cycli gehad van 6 weken of langer. Dus zelfs als m'n eisprong maandag pas geweest is, is deze keer al een heel stuk korter! Vanmorgen na het plassen had ik wat roze bij het afvegen.... Oh ooohhhhhh!!!
Als ik hier alle temperatuurverhalen enzo langs zie komen ben ik heel blij dat ik dat niet bijhou. Ik zit nu een paar dagen na mijn eisprong en voel helemaal niks aan mijn lijf en hoef ook niks te voelen bij temperatuurdippen en -sprongen. Ik ben heel goed in mezelf gek maken. Ik voel zelfs al de spanning voor iedereen hier die wel al in de buurt van NOD komt. Kom maar op met die positieve testen!! Eigen groepje is leuk. Ik ben gewoon heel benieuwd naar alle verhalen, zeker van de meiden die al langer bezig zijn of die bij artsen lopen. Zou het fijn vinden om te weten dat jullie ook op een gegeven moment een mooie dikke buik hebben en daarna een mooi kindje (of twee Hapje met al die eitjes die bij jou tegelijk springen!).
Tempen zorgt bij mij juist voor rust, weet ik tenminste waar ik aan toe ben. Vooral in het begin was ik bang dat ik inmiddels te oud ben maar met de ovulatietesten en de temp methode weet ik iig dat ik wel een eisprong heb. Gelukkig heb ik altijd maar 1 ei die springt alleen deze ronde wou de rechter eierstok na al die jaren ook weer een keer meespelen. Maar ik kan mij zelf ook aardig gek maken maar heb met mijzelf afgesproken dat ik dat niet meer wil (sinds ronde 3 ben ik daar mee gestopt) en dat maakt het leven een stuk relaxter
Ooooh een dag niet online en ik mis hier alweer een hoop. De eerste vroege testers zijn al begonnen Trutje is moest ook even inzoomen en heeeel iets lichts zie ik op. Duimen omhoog dat ie gaat oplopen de komende dagen Op welke dag zit je nu? En 2 pendels in november oeeeeh spannend. Een 100% pink groepje vind ik helemaal leuk al, ons doel Ik ben een beetje grieperig dus zit alweer te stressen over deze ronde. Denk dat het dan bij voorbaat al niet lukt of ben ik nu te negatief??
Hallo Dames, Ik lees op de achtergrond lekker mee. Wat spannend allemaal. Ik voel (zoals iedere maand) ook weer aan van alles dat het raak is en kan niet wachten om te gaan testen. Heeft totally geen zin nu maar toch... Hoop dat jullie testjes mooi gaan oplopen. Ik denk dat ik woensdag een testje waag. Ik vroeg me wel even af... Jullie hebben het vaak over pendelen. Wat is dat precies? Heb wel enig idee hoor maar zie t steeds vaker voorbij komen inene.
Wat een hoop berichtjes en ontwikkelingen! Spannend hoor dat de eerste dames al aan het testen zijn... 100% Pink zou geweldig zijn!! Deze ronde merk ik helemaal niets bijzonders aan mijn lichaam. Behalve als ik eraan denk... Bijzonder hoe lichaam en gedachten zich dan verenigen. Herkennen anderen dit ook? Qua testen ben ik van plan om gewoon te wachten tot ik ongesteld wordt.. Mijn gevoel zegt me dat het deze maand niet raak is. Ook omdat ik geen positieve ovulatietesten heb gehad. En ik weet dat dat niet alles zegt, maar toch... 😔 Zet 'm op dames!! Knuffel voor jullie allemaal!!
Hebben action-testen meer hcg nodig dan kv2v5? Vertelde net tegen beste vriendinnetje dat ik gisteren een heel heel heel licht lijntje zag op de kv2v5. Die rende naar de badkamer en kwam terug met een action-test en de "opdracht" om maar even te plassen. Hahaha.. Lijntje lijkt iets lichter dan gisteren, dus hoop eigenlijk dat dit door de test komt 😦... P.s foto is pas na thuiskomst gemaakt. Vond dat wat gek met haar erbij, dus de lijn kan misschien zelfs (weet het niet zeker) al wat donkerder zijn door indroging, maar stond er vrijwel meteen
@lala90 ja ok weet het niet hoor ... Denk vaak ook iets te zijn en dan is het niks ... Zelfbescherming pas als ik echt een duidelijke test heb dan ben ik pas blij . X x