NOD-lijst 19 t/m 25 maart

Discussie in 'NOD forum' gestart door Aoibhe, 21 feb 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Aoibhe

    Aoibhe Bekend lid

    2 nov 2017
    970
    789
    93
    Vrouw
    @marb : Al klaar om te testen vrijdag? Nog even een ruime dag op een wolkje. Als het op 11dpo niet goed is, is het ook echt game-over, toch?
     
  2. sweetdreams

    sweetdreams Fanatiek lid

    25 jan 2012
    3.497
    2.220
    113
    Volgens mij maakt dat niet uit toch? Zolang het maar doorstijgt. Vorige ronde had ik een grotere sprong maar op 3 dpo al een daling en niet meer op mn eisprongpiek uitgekomen op 1 gekke dag na.
     
  3. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    Hmja, ik vind het wel spannend :oops: Ik ben wel blij dat ik die temperatuur erbij heb genomen. Als die laag is dan hoef ik ook niet meer te testen, maar ik hoop natuurlijk dat ie mooi hoog is!

    In theorie kan het wel nog, ook als je een negatieve test hebt op 11 dpo. Ongeveer 80% van de zwangeren test dan positief, maar dus ook 20% nog negatief en later positief.
     
  4. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    Nee, theoretisch gezien niet. Volgens mij heb ik gisteren dat hele verhaal tegen jou gehouden :D Alleen is het toch anders bij jezelf (of dat merk ik tenminste).
    Op zich kun je beter een week na ei een hoge temperatuur hebben dan direct na ei, maar ik wil het liefst allebei :rolleyes:
     
  5. Sasja88

    Sasja88 Fanatiek lid

    21 aug 2017
    1.812
    1.256
    113
    Vrouw
    Groningen
    Dames!!! 9 dpo en had zonet roze/bruin verlies. Ik hoop dat dat een goed teken is. :)
     
    Aoibhe, Lotje111, Trassi en 6 anderen vinden dit leuk.
  6. Jess89

    Jess89 Fanatiek lid

    4 mrt 2009
    2.039
    1.744
    113
    Hey meiden,

    Spannend dat er al bijna een paar gaan testen. Ik duim voor jullie!

    Ik ga toch gewoon 21-3 testen, dag voordat ik wegga. Als ie dan negatief is dan ga ik ook gewoon lekker drinken en heb ik in ieder geval leuke afleiding. :D

    @Sasja88 ik hoop ook dat het een goed teken is:thumup:

    Hier ben ik trouwens ook nooit helemaal tevreden over mijn temp. Mijn basaal ligt tussen 36.3-36.4 en 36.9 is vaak mijn hoogste temp. Ook zet de daling al vaak redelijk vroeg in, op 10 of 11dpo al.
    Ben soms ook wel een beetje bang dat ik een progesteron tekort heb :oops:
     
  7. sweetdreams

    sweetdreams Fanatiek lid

    25 jan 2012
    3.497
    2.220
    113
    Meiden hoe doen jullie dat met alcohol of rauw vlees e.d.?

    Ik zie hier vaak meiden zeggen, ik test voor een feestje bijv want dan kan weet ik of ik kan drinken. Maar drinken diegene dan in hun lf geen alcohol ofzo? Hoever ga je daarin om al als een zwangere te leven? Ik doe dat dus echt niet. Ik drink weinig alcohol maar ik ga een wijntje niet afslaan omdat ik tussen mn ei en NOD zit.
     
    Lotje111 vindt dit leuk.
  8. Sassiehj

    Sassiehj Lid

    15 nov 2014
    40
    16
    8
    NULL
    NULL
    Ik doe dit wel. Ik drink niet en let op m’n eten in de wachtweken. Ik ben zelf werkzaam als verloskundige en weet vooral wat alcohol aan kan richten. 1 wijntje vind ik nog mwah, maar een avondje doorhalen is niet echt gunstig in de beginfase als er al wel bloed uitwisseling is tussen moeder en kind. Maar ik snap je hoor! Als je een jaar bezig bent, moet je je daar dan wel mee bezig houden?
     
  9. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    @Sasja88 : oeh, spannend! Ik duim dat het inderdaad wat moois betekent ;)

    @Jess89 : snap wel dat je toch gaat testen. En de 21e is al over een week! Ik hoop heel erg voor je dat het raak is, mag wel een keertje!

    @sweetdreams : hier is het makkelijk, ik drink eigenlijk nooit alcohol. Dus daar hoef ik geen rekening mee te houden. Rauw vlees eet ik praktisch nooit, maar daar houd ik geen rekening mee in luteale fase. Bij een positieve test stop ik daar natuurlijk wel mee.
    Wat de alcohol betreft: dat is echt iets wat je voor jezelf moet 'aanvoelen'. Ik kan me wel voorstellen dat als je maanden (jaren) bezig bent dat je dan niet steeds jezelf vanalles kunt ontzeggen voor misschien wel niets.
    Hier wel gisteren gerookte zalm gegeten. Ik weet nog niet eens of ik zwanger ben en zo wel: dan is de kans dat ik besmet word én dat die besmetting ook nog invloed heeft op het embryo wel heel klein. Dus nou ja.
     
  10. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    Grrr dubbel
     
  11. JosjeM

    JosjeM VIP lid

    4 jun 2017
    10.888
    9.664
    113
    Vrouw
    Het eerste half jaar heb ik daar heel erg op gelet. Toen ik nog niet zwanger bleek, heb ik het versoepeld. Er constant bij stil moeten staan en al leven als een zwangere terwijl je al ruim een jaar niet zwanger raakt voelde voor mij niet oke en krampachtig. Drinken doe ik toch al vrij weinig en ik krijg ook niet wekelijks rauwe vis of vlees binnen. Ik wil nog wel een beetje leven! Als het eenmaal zover is, moet je al lang genoeg dingen missen.
     
  12. JosjeM

    JosjeM VIP lid

    4 jun 2017
    10.888
    9.664
    113
    Vrouw
    Oh voor de vrijdagtesters: als mijn temperatuur niet echt hoger wordt, denk ik niet dat ik ga testen. Durf het niet aan en zie liever straks de daling inzetten :rolleyes:
    Sorry ik ben een partypooper!
     
  13. JosjeM

    JosjeM VIP lid

    4 jun 2017
    10.888
    9.664
    113
    Vrouw
  14. Marinda83

    Marinda83 Actief lid

    10 mei 2012
    222
    197
    43
    Vrouw
    Leerkracht
    NULL
    Spannend @Sasja88 Ik duim voor je!

    @sweetdreams ik hoef er niet veel rekening mee te houden, drink nooit alcohol. Rauw vlees ook niet heel veel, maar laat het niet staan. Dat kleine beetje rookvlees wat op mijn brood gaat, kan echt wel (vind ik)
     
    Sasja88 vindt dit leuk.
  15. sweetdreams

    sweetdreams Fanatiek lid

    25 jan 2012
    3.497
    2.220
    113
    Wat lief dat je het in de gaten houd. Ja, het gaat langzaam maar gestaag.
     
  16. PBV

    PBV Fanatiek lid

    6 feb 2018
    1.765
    1.321
    113
    Vrouw
    In het westen
    #336 PBV, 15 mrt 2018
    Laatst bewerkt: 15 mrt 2018
    Ik let er wel een beetje op.
    Ik ben ook geen alcohol drinker en als ik een feestje zou hebben, dan rij ik gewoon haha, valt het ook niet zo op ;).
    Filet American laat ik staan en het rauwe vlees ook. Eigenlijk eet ik bijna geen rauwvlees.
    De verboden Kazen eet ik ook alleen op verjaardagen, als die er staan. Dus die laat ik dan ook staan, boehoe :( hahaha. Ik ben echt dol op kaas. Daar kan je me snachts voor wakker maken.
     
  17. Sassiehj

    Sassiehj Lid

    15 nov 2014
    40
    16
    8
    NULL
    NULL

    Om het even over die kazen te hebben: het gaat echt alleen om rauwmelkse kazen. Dus het meeste wat voorverpakt bij de supermarkt ligt is prima. Ik gok dat die verjaardagsmensen echt geen kaasjes bij een rauwmelkse boer op pikken ;) dus daar zou ik wat soepeler in worden haha.
     
    PBV vindt dit leuk.
  18. PBV

    PBV Fanatiek lid

    6 feb 2018
    1.765
    1.321
    113
    Vrouw
    In het westen
    @Sassiehj brie is toch niet altijd goed of de blauwe kazen? Dit heb ik altijd begrepen van de Vk.
     
  19. Lotje111

    Lotje111 Bekend lid

    18 jan 2015
    666
    491
    63
    De eerste 1,5 jaar proberen heb ik er geen rekening mee gehouden qua alcohol. Nu tijdens de iui drink ik de eerste 2 weken wel maar na de inseminatie niet meer. Rauw vlees etc eet ik nog zeker wel, nu kan t nog :)
     
  20. Marinda83

    Marinda83 Actief lid

    10 mei 2012
    222
    197
    43
    Vrouw
    Leerkracht
    NULL
    Vandaag echt van die fijne pms kwaaltjes (not).. .die ook net zo goed wat anders kunnen betekenen. Kan daar altijd zo onzeker van worden. Dat maakt die 2 wachtweken zo killing :confused:
     

Deel Deze Pagina