Bij eerste zwangerschap 11 dpo negatieve test en pas na 20 dpo alsnog positief... In tussenliggende periode niet getest toen.. Cyclus was toen nog zeer onregelmatig na stop nuvaring en na eerste menstruatie, die 4 maanden op zich liet wachten, was het de volgende cyclus direct raak. Bij tweede zwangerschap was gemiddelde cyclus 39 dagen (van de 6 cycli tussen bevalling en tweede zwangerschap)!
Tel nu ook 11 dpo, als ei op 24 maart was Wat een toeval! Mijn man en ik willen zondag weer testen indien dan nog geen bloed gevloeid heeft! Heb nog 2 kv early testen liggen.. Vorige zwangerschappen testte ik met de zwangerschapstesten van etos huismerk! En bij positief resultaat deed is nog de clearblue digital met indicatie.
Tel nu ook 11 dpo, als ei op 24 maart was Wat een toeval! Mijn man en ik willen zondag weer testen indien dan nog geen bloed gevloeid heeft! Heb nog 2 kv early testen liggen.. Vorige zwangerschappen testte ik met de zwangerschapstesten van etos huismerk! En bij positief resultaat deed is nog de clearblue digital met indicatie.
Sommige vrouwen hebben dat dat ze pas veel later testen. Ik hoop dat je snel een positieve test krijgt
Spannend @didi79 !! Hier een heel plicht streepje op de action test, vanmiddag komen mn predictors binnen dus daar test ik morgen weer mee
Ik mag op rood dames Morgen nod...Negatief getest en voel aankomende menstruatie... Succes voor de anderen en gefeliciteerd voor iedereen die roze is of mag!
Altijd jammer, maar hier nog niet zo'n druk, 1e ronde pas dus had ook nog heel niet verwacht...Bij onze 1e ook ruim 6 maanden voordat ik een echte plakker had dus daar stel ik me dan ook geheel op in...
Ik wens alle goeds voor jou dat je snel weer zwanger mag zijn! Een mooi cadeautje voor jullie en je dochter
Dankjewel, wat lief! Ik heb op het moment licht positieve testen, maar durf het pas echt te geloven bij een echo.
Hier zal t morg3n ook wel echt doorbreken denk ik.. voel me belabberd (altijd voor ik ongesteld word) mag snel doorkomen van mij.. dan kunnen we verder
Hier ook sinds gisteren zwaar aan het pms'en . Ze mogen komen de rode duivels want ben het nu al beu!
Hier als 't goed is vandaag of morgen NOD. al een paar dagen krampen. En paars/blauwe schaamlippen? Als k morgen niet ongesteld word ga k zeker weer testen.. Voor iedereen die zwanger is: Gefeliciteerd! En voor degene die naar de volgende ronde gaan: Balen! Maar hopelijk een mooi 2019 kindje!
Hier nog steeds geen bloed of iets te bekennen.. Gisteravond kramp gehad en dat heb ik anders nooit (alleen tijdens zwangerschappen was dit snel)... Ik krijg weer een beetje hoop!