Ha meiden, kreeg geen meldingen meer van dit groepje Dus net 3 pagina' bijgelezen! @WelcomeWondertje het zit je écht niet mee zeg! Je had her nieuwe jaar wel anders in willen gaan.. @BB83 hier ook 9dpo. Hoop dat je snel positief mag testen en dat de steekjes de innesteling was! @Jolo en @Luthien31 het vrouwenlichaam is maar raar... je kan er weinig uit opmaken tijdens de wachtweken... Zoooo balen @Nog anoniem ik zie dat de ongi nog steeds niet is doorgezet.. Nog geen duidelijkheid voor jou...! @Rombely hoe voel jij je nu? Jij hebt het ook niet makkelijk denk ik... @Frummels al 5wk2d! Lief dat je hier nog zo meeleeft! Hier niet zo gezellig... Ben gespannen, voel me rot, buikpijn, aan het malen en hopen dat het nu raak mag zijn zodat ik voor de uitgerekende datum toch nieuw leven mag dragen maar heb er een hard hoofd in. Leg mezelf zoveel druk op, niet goed
@Jolo en @BB83 Ja wat zijn die signalen verwarrend he! Is het nou wel of is het nou niet. Wat kan een week dan lang duren, hoop dat jullie snel duidelijkheid krijgen! @TantePerenboom wauwwwww wat een prachtige test!!! Onwijs gefeliciteerd !! Zo mooi zon test geen twijfel over mogelijk !! Ik heb vandaag mijn nacontrolw van de bevalling in het Z-H terwijl ik gisteren ontslagen ben uit het ziekenhuis (bijna grappig) maar ik ben gelukkig thuis. Nu herstellen, deze verschrikkelijke hoofdpijn gaat 2 weken duren zeiden ze. Dus proberen deze 2 weken rustig te doen en allles te regelen (uitstrijkje baarmoeder foto met contrastvloeistof etc etc) zodat we volgende ronde groen licht hebben. Ik ben er Klaar Voor. Tijd Voor een Ge-update lijst dames
Bedankt @WelcomeWondertje en @JosjeM !! En wat fijn dat je weer thuis ben @WelcomeWondertje !! Hopelijk gaat alles nu eindelijk de goede kant op!
He wat vervelend Anoniem...slecht slapen is zo naar, dan is een dag meteen zoveel zwaarder. Hoop dat je vanaaf een beetje kan bijslapen en dat het dan maar snel mag doorbreken!
@hier ff een extra bevestiging. Menstruatiepijn begint ook meer op te komen. Laat maar doorbreken nu ben er klaar mee. Elke dag die het langer duurt gaat voor mijn gevoel "van mijn tijd" af. Jullie begrijpen vast wel wat ik bedoel
Dankjewel @Blosjes en @Rombely !! @Nog anoniem Ja ik begrijp het! Het liefst wil je zo snel mogelijk door naar de volgende kans. Als het dan toch niet raak is..laat deze ronde maar zsm voorbij zijn
Begrijp precies hoe je je voelt... ff chagrijnig zijn en hopelijk kan je straks wel met positieve energie aan de nieuwe ronde beginnen. Krijgt je vriend wel mee dat je er zo mee bezig bent en er verdrietig van wordt? Misschien dat dat helpt om hem toch de mmm in te laten gaan?
Nee die krijgt er niet zoveel van mee. En telkens als ik erover begin zegt hij weer je moet er wat relaxter in staan het komt wel als het komt. Niet zo'n druk erop leggen. Hij heeft ondertussen wel last van presteren als het moet. Dus probeer ik er zo weinig mogelijk over te hebben en hem te verleiden als het zover is. Gelukkig heb ik fijne vriendinnen waarmee ik er altijd over kan praten dus kan het wel ergens kwijt
@BB83 Ja, rot hé al die signalen... naar meer /minder slijmverlies kijk ik al niet meer, want toen ik zwanger bleek te zijn had ik zo goed als niks slijmvlies. Dus echt het tegenovergestelde van wat de meeste hebben Ik hoop dat het voor jou wel een positief teken mag zijn!! @TantePerenboom Jaaaaaaaaaa!!!!!! Superblij voor jou ! Ik hoop dat het een mooi plakkertje gaat zijn. Ik had nog maar 1 testje in huis dus ik ga er zo dadelijk bijhalen. @WelcomeWondertje Probeer alles maar goed rustig te doen en laat je partner jou maar eens goed in de watten leggen ! Hier gisteren wel een genant momentje meegemaakt op familiefeest. We zaten allemaal aan tafel, maar mijn darmen zaten al de ganse dag te rammelen en rare bubbelgeluiden te maken. Maar op een gegeven moment was het zo luid dat iedereen het hoorde. Ze dachten dat het de kat was die onder tafel plots heel hard al jankend zat te miauwen, whaha
Lijkt bij mij wel . Afgelopen weken praten mijn man en ik een meer over en hij heeft ineens geen last meer van prestatiedruk.... Die mannen zijn er toch ook echt mee bezig blijkbaar. @Jolo, hoop voor je op een positieve test!!!! Succes met de aankomende twee weken @WelcomeWondertje, zal nog het nodige van je vragen al die onderzoeken terwijl je nog moet herstellen. Ik kreeg vanmorgen te horen dat een vriendin zwanger is van de derde. Ze gingen het drie maanden proberen en als het dan niet gelukt was dan niet. Zij wou wel een derde, van hem hoeft het niet echt. Zij heeft het pas over een derde sinds ze van onze kinderwens weet. Krijg je ook nog de opmerking: kunnen we lekker samen zwanger zijn. Uhm, het lukt bij ons al twee jaar niet, denk niet dat we samen zwanger zullen zijn. Inmiddels heb ik me er wel bij neergelegd dat we de mmm ingaan. Niemand weet hier verder vanaf, dat vind ik wel zwaar. Ben blij dat ik jullie heb!
@Rombely haa seg, wat erg als je zoiets te horen krijgt !! Daar word ik ook soms erg lastig van Ze zal het waarschijnlijk niet kwetsend bedoeld hebben, maar sommige mensen staan nu eenmaal niet stil bij de emoties van anderen en beseffen niet hoe zwaar dit mentaal is voor ons. Ik kan alleen over mezelf spreken, maar ik heb ook al zo'n rotmomentjes gehad Echt niet fijn ! Dikke knuffel meid
Gefeliciteerd @TantePerenboom ! Wat een mooie test! @Rombely ja dat zijn dan altijd van die rare dingen. Hele dikke knuffel! @WelcomeWondertje nog eventjes rustig aan doen en gelukkig weet je wanneer de hoofdpijn over gaat en kun je de dagen aftellen. @Nog anoniem , ik hoop echt voor je dat het snel doorbreekt en je eindelijk weer verder kunt, dat wachten is ook echt niks. Zelf is hier mijn menstruatie vandaag doorgekomen. Heb gisteren nog even flink hard zitten janken. En ook heb ik gisteren met vl een gesprek gehad over wat we kunnen verwachten van het ziekenhuis gebeuren en wat we daarin beide willen. Dus dat was wel heel fijn.
@Rombely hè wat naar meis... Dat soort opmerkingen kan je er dan ook even helemaal niet bij hebben! Even flink kwaad zijn mag hoor!!
@Luthien31 begrijpelijk meis! Verdrietig zijn mag dan best!! Moet je gewoon ook toelaten.... niet opkroppen!
NOD-lijst 1 t/m 31 januari 2018 31 december Frummels - 30 jaar - 1e kindje - ronde 35 (3e na miskraam 6) 7 januari Luthien31 - 26 jaar - 1e kindje - ronde 11 8 januari Nog anoniem, 39 jaar, 1ste kindje, ronde 25 (3e na vmk) TantePerenboom, 31 jaar, 2e kindje, ronde 5 na 2e mk 11 januari Jolo - 27 jaar - 1ste kindje - ronde 12 (2e na vmk) 12 januari Cin1985 - 32 jaar- 2e kindje - ronde 11 (6e na ma) 13 januari BB83 - 34 jaar - 1e kindje - ronde 12 (ronde 7 in MMM) 16 januari JosjeM, 25 jaar, 1e kindje, ronde 12 18 januari Blosjes - 37 jaar - 2e kindje - ronde 24 25 januari Droomwens79 - 38 jaar - 2de kindje - ronde 18 MMM Chanbee - 26 jaar - 1ste kindje - ronde 16 30 januari Rombely - 37 jaar - 3de kindje - ronde 24 Totaal: 12 Wachtbankje (6), Zwanger (1), Ongesteld (1), MMM (2) WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje en hoeveelste ronde. HEEL BELANGRIJK: pas dan ook de totalen aan onderaan. Je kunt dit kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren).