NOD-lijst 22 t/m 31 juli 2016

Discussie in 'NOD forum' gestart door Crzmdaa, 20 jun 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Swee

    Swee Actief lid

    28 apr 2016
    369
    0
    16
    Jeetje de spanning loopt hoog op! Wat spannend...

    Tammydaan shit zeg... ik hoop dat t de volgende ronde raak mag zijn.

    Hier vannacht ook een levendige droom... kan toeval zijn natuurlijk... als ik de komende nachten ook zo ga dromen dan...
    Had dat ook bij mn zoontje en vorige zwangerschap.
    En gisteren avond veel last van tandvlees.

    Nu 8 of 9 dpo
     
  2. sumer93

    sumer93 Bekend lid

    17 jun 2015
    690
    300
    63
    NULL
    NULL
    Volgens mij loopt m'n test op of niet🙈 Sorry ben nog zo bang he! Onderste is van vandaag. Bovenste gister
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      19,8 KB
      Weergaven:
      7
  3. Maddie85

    Maddie85 Actief lid

    29 jul 2013
    353
    5
    18
    Whoohooo :) wat een mooie test! Gefeliciteerd!!
     
  4. sumer93

    sumer93 Bekend lid

    17 jun 2015
    690
    300
    63
    NULL
    NULL
    Sorry even spammen. Hier zie je het beter. Dit is na 5 min
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      17,4 KB
      Weergaven:
      6
  5. Zally

    Zally Bekend lid

    3 okt 2012
    602
    1
    0
    Loopt idd op sumer93 netjes hoor.

    Ben benieuwd of er meerdere gaan testen vandaag.
     
  6. Fee89

    Fee89 Fanatiek lid

    23 aug 2013
    2.349
    808
    113
    Gent
    Ziet er super uit Sumer, proficiat

    Zet mij maar op rood, ik schuif veel te vroeg door naar eenvolgende nod topic. Even opzoeken hoe ik mijn lf wat kan verlengen.
     
  7. Maani

    Maani Fanatiek lid

    20 jan 2014
    2.394
    625
    113
    Amsterdam
    Omdat je een late eisprong had en dus een lang cyclus, betekend dat niet dat je daarom een kort LF hoort te hebben. Gaat niet om de lengte van je cyclus. Je lf moet ongeacht wanneer je ei plaats vindt gewoon 'normaal' blijven. Weet niet hoe lang je lf normaal gesproken is. Of heb je altijd een kort LF (dat ik daar overheen gelezen heb)..
    Als je op 7 en 8 dpo bloedverlies hebt, dat is wel erg vroeg voor een menstruatie. Kan toch echt wel innestelingsbloeding zijn mop..
    Ik zou t nog niet direct opgeven. Ik heb zelf ook wel eens een eisprong gehad op dag 23! En dan had ik nog steeds een LF van 13 dagen.
     
  8. Teardrops

    Teardrops Bekend lid

    9 jan 2012
    855
    41
    28
    van alles en nog wat
    Whooo summer, die loopt mooi op hoor!😃
     
  9. Maagd

    Maagd Fanatiek lid

    8 jan 2014
    3.683
    10
    38
    Noorden/ drenthe
    Die is mooi opgelopen Sumer! Top!

    Ik nu op 7 dpo. Ik voel nog niks, geen bloeding vanmorgen. Ene keer heb ik 'kwaaltjes' (of ik verzin het) maar dan denk ik dat het wel goed zit. En andere keer, zoals nu, voel ik niks bijzonders, voel ik me zoals altijd en dus niet zwanger. Maar aan de andere kant voelde ik bij mijn vorige zwangerschap ook normaal tot 6-7e week zwangerschap. GRRRR
     
  10. Maani

    Maani Fanatiek lid

    20 jan 2014
    2.394
    625
    113
    Amsterdam
    Heel mooi sumer! 👍☺️
     
  11. Frummels

    Frummels Fanatiek lid

    31 mrt 2015
    4.475
    2.835
    113
    Vrouw
    Summer loopt mooi op hoor!!

    Maani hoe is jouw test?

    Fee tot tien maanden na pilstop kunnen vrouwen een korte LF hebben. Ik heb het zelf ook: 8-10 dagen maar ben er wel twee keer zwanger mee geworden. Je kan verschillende dingen doen. Een korte LF betekent dat je te weinig progesteron aanmaakt dus je zou meer voeding kunnen eten waar dat inzit (zoals walnoten). Ook kan ke borageolie of vitex/Agnus castus of tarwekiemolie kunnen gaan slikken. Dit reguleert je hormonen/cyclus en hopelijk komt dan je ei eerder en je NOD later. Want het feit dat je een laat ei had kan ook komen door hormonale disbalans. Maarrrrr je bent nog niet zo lang gestopt met de pil dus het kan best zijn dat je lijf het zelf rechttrekt.

    En idd zoals Maani zegt zou het ook een innestelingsbloeding kunnen zijn maar als het best veel en helderrood is, is dat meestal helaas niet het geval. Succes meis.
     
  12. Linn81

    Linn81 Bekend lid

    12 okt 2014
    753
    1
    18
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd Summer! Ziet er top uit.

    Het wordt steeds spannender, onze lijst gaat bijna van start.
    Morgen 14 dpo. Normaal is m'n LF maar kort, maar door de utrogestan is hij dus verlengd en daarom sta ik dus in deze lijst :)

    Frummels heb jij eigenlijk bijwerkingen van de utro? Dit is m'n eerste ronde dus weet niet zo goed of de kwaaltjes die ik heb door de utro komen. Ik ben zelf echt hondsmoe.. Vanaf de ochtend al niet vooruit te branden. Verder veel krampjes en steekjes in m'n bm. Heb dat normaal ook wel eens, maar deze voelen anders..
     
  13. KissFromARose

    KissFromARose Niet meer actief

    Ik doe m'n best! :p

    Ik heb gisteravond nog eens een ovulatietest gedaan, dag 28. En ..... Positief!!! Dus mijn NOD verschuift naar ergens rond 2 augustus. En ik maar denken dat ie al geweest was. Wachten dan maar weer :)
     
  14. KissFromARose

    KissFromARose Niet meer actief

    Mooi Sumer!!!

    Hoe is jouw test vandaag Maani?
     
  15. Swee

    Swee Actief lid

    28 apr 2016
    369
    0
    16
    Whoehoe sumer dat ziet er erg goed uit!!! Zo blij voor je... snap heel goed dat je erg bang bent. Zou ik ook zijn.. maar t ziet er veelbelovend uit hoor...
     
  16. Swee

    Swee Actief lid

    28 apr 2016
    369
    0
    16
    Spannend linn. Wanneer ga je testen?
     
  17. Linn81

    Linn81 Bekend lid

    12 okt 2014
    753
    1
    18
    NULL
    NULL
    Misch een hele domme vraag van mij, maar kan t niet zijn dat je zwanger bent? Als je test écht positief is, dan kan t zijn dat hij op HcG reageert.. :)
     
  18. Linn81

    Linn81 Bekend lid

    12 okt 2014
    753
    1
    18
    NULL
    NULL
    Morgen maar eens een testje wagen. Doodeng! Ik test eigenlijk nooit omdat ik elke cyclus weet dat t niet gelukt is door t tussentijds bloedverlies. Maar dit blijft dus achterwege door de medicijnen. Wish me luck! ✌🏻️
     
  19. DMZoet

    DMZoet Lid

    6 jun 2016
    58
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik had hetzelfde als KissFromARose.
    Afgelopen zaterdag wat klachten, deed ik voor de grap een ovulatietest, gelijk een knaller! Ik schuif denk ik ook door naar eind juli ipv 23 juli:(
     
  20. Maani

    Maani Fanatiek lid

    20 jan 2014
    2.394
    625
    113
    Amsterdam
    Die van mij is ook wat opgelopen gelukkig!

    Zal zo ff een foto uploaden.
     

Deel Deze Pagina