ik maak mezelf weer eens helemaal gek hihi.. ik ben met name heel moe.. maar ook echt een drukke week gehad dus kan ook daaraan liggen.. verder nergens last van.... ergens heb ik wel een goed gevoel deze ronde maar durf het bijna niet uit te spreken hihi
Ja he! Ze zei ook: ik vind het zo rot voor je, maar jullie hebben gewoon pech gehad... Het kan ook nog zijn dat ik endometriose heb maar dat moeten de onderzoeken uitwijzen. We doen alles volgende week afnemen en inleveren. Ik ga maandag bloed prikken en ml levert het dinsdag in en als de resultaten daarvan terug zijn krijg ik een inwendig onderzoek. Gister kon het niet want was natuurlijk aan het bloeden
snoop van harte gefeliciteerd! Wauw, in ronde 2 gewoon! Fijn hoor! En je bent de 1e roze! Hopelijk nog heel veel meer roze deze lijst!
Nic balen meis, wel fijn dat je een lieve ha trof en ze wat onderzoekjes laat doen!! Hopelijk is t voor jullie snel raak!
Wat rot Nic, hopelijk snel goed nieuws voor jullie! Ik moet nog zo'n 5-6 dagen wachten. Menstruatiepijn blijft aanhouden. Net als dat is super moe ben (maar ik slaap slecht) en vooral veel misselijk. Hoop dat ik mezelf niet al te veel voor de gek houd
Hopelijk snel duidelijkheid nic, super dat j binnenkort al meer weet. Hopelijk staat er niks in de weg om snel zwanger te worden. Duim voor je!
En gaan er nog meiden testen het weekend! Ik hoop op veel 2e streepjes! Hier daalt m'n temp nu al 3 dagen. Dus menstruatie zit er aan te komen. Naja laat maar doorbreken dan. Nieuwe ronde nieuwe kansen.
Nic, wat vervelend! Wel fijn dat de Ha meteen wat testen wil gaan doen! Snoop, een voorzichtige gefeliciteerd! De eerste op rose Hier een hele rare menstruatie. Waar ik normaal gesproken geen buikpijn heb, heb ik nu de eerste dag flinke krampen gehad. Ook heb ik meestal gevoelige en opgezwollen borsten, nu zijn ze soepel en helemaal niet gevoelig. Ook mijn menstruatie zelf is veel lichter als normaal. Kijken of het wel dezelfde lengte blijft of dat het ook korter duurt... Ga bijna denken dat dit een innestelingsbloeding kan zijn. Iemand daar ervaring mee?
Hee dames! Vanmorgen toch niet getest! Ik durf het niet goed plus toch nog steeds het gevoel dat m'n menstruatie er aan zit te komen. Heb vanaf vanmorgen ook wat steken/krampen onder in m'n buik en ten hoogte van m'n schaambeen.. Dus ik verwacht eigenlijk gewoon m'n menstruatie ieder moment. Als er morgen nog niets is dan ga even een testje wagen! Hoop snel veel roze hier te zien, gun het jullie allemaal!!
Wauw de eerste positieve zw test, gefeliciteerd snoop Meiden die dit weekend gaan testen succes! Hier nog 7 dagen te gaan... laat ze maar snel omvliegen!
Ik vind het zeker fijn voor je ik hoop echt dat er niks schokkends uit gaat komen maar waarom denk je aan endormiose(als ik het tenminste goed schrijf?) ik hoop dat het allemaal meevalt.. het gekke is ik kreeg altijd al op dag 3 een uitgangsecho in de mmm maar goed ze zullen hun redenen wel hebben paar dagen en dan ben je ook weer van die ellende af :S hopelijk daarna meer duidelijkheid <3
Ik kon me echt niet houden en heb toch maar een testje gewaagd. Jammer genoeg witter dan wit! Zal binnen enkele dagen dus wel op rood mogen 😔 Kon natuurlijk ook niet te veel hopen, we hebben maar 1 keer gevreeën rond mijn ovulatie omdat vl de griep had 🤒 Hopelijk is mijn ontvangen pendel juist en is het volgende ronde raak!