Het is dus echt nog even lastig met zekerheid over een gemiddelde/ normale cyclus te spreken. Hoop dat je snel duidelijkheid krijgt, het liefst met een knaltest maar als het moet met wat anders, dan kan je weer 'verder'.... Huisarts zou als ze het red tussen de middag bellen en anders na 5 uur, ik moet nu dus nog eventjes wachten. Net wel nog maar wat nieuwe kv2v5 testjes ingeslagen, komende dagen maar even s ochtends testen. Natuurlijk kan ik het googlen niet laten, zag wel dat vergelijkbare testjes vanaf de nod of op de nod weinig hoopvol zijn. Maar daarin tegen kan in theorie m.n hcg nog onder de 18 zijn (vanaf dag 35 tussen de 18 en de 7340 IU/L - ik ben vandaag 32 of 33 dagen, dus toch nog een strohalmpje gevonden )
Het is vanmiddag echt doorgebroken! Een cyclus van 34 dagen dus. Op naar de volgende poging ! Blijf kijken hoe het met jou gaat Appelboompje!
Jammer Lace! Maar in elk geval duidelijkheid nu, en hoe jammer ook; maar kan je je nu wel volledig richten op een nieuwe poging. Veel geluk voor de volgende ronde. Ik ben ook een mini stapje verder; huisarts gesproken. Die 1,5 dag bloeding moet ik zeker niet zien als een menstruatie. En er is in elk geval iets, anders zou ik geen licht streepje zien op de test. En tja dan kan het 2 kanten oprollen; of ik test vd week positief - of de testen lopen maar dan moet er nog wel echt een bloeding komen. Zij stelt voor om zaterdag nog een x te testen en dan belt ze maandag nog een keer. Als er dan geen bloeding meer is geweest wilt ze wel een echo, als de test positief is geworden dan ook om te zien hoe alles nu gaat. Ik vind het super spannend maar ben vol vertrouwen! Welke kant het balletje ook naar toe rolt er is 'iets' dat betekend in elk geval dat het KAN! En dat geeft nieuwe hoop!
Ik zit een nod forum verder maar heb deze ook dagelijks gelezen... En wilde even reageren op apelboompje! Ik hoop echt dat dit kindje jullie gegund is... En jullie eindelijk na zon lange periode van onzekerheid mama en papa worden! Blijf positief en het loopt zoals het moet lopen! Heel veel succes alvast voorzichtig gefeliciteerd 💋
Lief bedankt nenp en zonnetje Ik denk dat ik mezelf straks even buiten een lijstje in een nieuw NOD topic laat zetten, want hier is het wel stilletjes intussen
Nou volgens mij lezen er nog heel veel mee voor jou appelboompje! Beetje jouw privé topic geworden! Heel spannend, ik duim nog steeds voor een mooie duidelijke streep!
Oehhh spannend appelboompje, heb even alles terug gelezen! Wat spannend meis! Er gebeurd nu zeker iets wat anders is en hoop en duim met je mee dat het een positief iets is!!! Leuk Leuk Leuk!
Ik lees en duim ook zeker mee Appelboompje. Als je nog nooit een streepje op de test hebt gezien, moet dit toch wel wat zeggen... het is in ieder geval spannend!