NOD lijst 23 t/m 30 september 2015

Discussie in 'NOD forum' gestart door Asuka, 22 aug 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Alisha

    Alisha Lid

    1 mei 2013
    74
    0
    0
    NULL
    NULL
    J010 en MarLin, wouw! gefeliciteerd meiden!!!
     
  2. Rietje86

    Rietje86 Actief lid

    17 sep 2015
    342
    167
    43
    NULL
    NULL
    Gefeliteerd marlin!!
     
  3. Ddtje

    Ddtje Bekend lid

    12 sep 2015
    747
    384
    63
    Hi dames,

    Even een update. Vandaag was de ovu test helemaal wit. Dus mijn eisprong is geweest. Ook ik neem plaats op het wachtbankje. Succes iedereen!!!!!
     
  4. MarLin1305

    MarLin1305 Niet meer actief

    Dank jullie wel dames!!!
     
  5. zuidafrika2013

    3 jul 2015
    8
    0
    1
    NULL
    NULL
    Hoi hoi,

    Vanaf maart met de pil gestopt. Cyclus 34-31-28-38-42
    Deze maand begonnen met ovulatietest maar daar ben ik nog niet zo'n kenner in. Ik heb eerst de Kruidvat testen gebruikt maar nu over gestapt op sensitest. Het lijkt erop dat 2 september een positieve ovulatie was maar ik ben niet zeker. In de tussentijd gewoon door getest. Bij die van sensitest zie je een heel licht streepje maar niet positief tot aan de dag van vandaag. Wat denken jullie?


    Gr.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      36 KB
      Weergaven:
      9
  6. EstelleA

    EstelleA Actief lid

    12 jun 2015
    352
    77
    28
    Hoi hoi, mag ik er bij? Mijn NOD is 28 sept en 4e ronde, 1e kindje, 25 jaar :)
     
  7. sharontjh

    sharontjh Actief lid

    11 mei 2013
    388
    2
    16
    kinderverzorgster in een kinderdagverblijf
    willebroek
    heb ik ook gehad, je moet maar eens terugbladeren daar vind je mijn testen dacht ook op cd 13 een positieve test te hebben en blijkt dat hij op cd 23 was :) zou even blijven doortesten :)
     
  8. zuidafrika2013

    3 jul 2015
    8
    0
    1
    NULL
    NULL

    Thnx! Ik ga even terug lezen. Ik zit inmiddels al op cyclusdag 31.
     
  9. Moeke1983

    Moeke1983 Actief lid

    17 jun 2015
    241
    0
    0
    Fulltime mama/huishoudster/manager/voetveeg en ik
    in mijn eigen wereld
    oooh meiden ik lees 1 dag niet en zie dat er 2 meiden zwanger zijn! :D

    Van harte gefeliciteerd!!! hier nu op waarschijnlijk cd18 heb wel steeds een soort van buikdruk, buikpijn kan ik het niet noemen, maar ik denk wel dat ik weet dat het zeker PMS is heb ik altijd een week voor de ongi dus kan wel kloppen ;)
     
  10. sharontjh

    sharontjh Actief lid

    11 mei 2013
    388
    2
    16
    kinderverzorgster in een kinderdagverblijf
    willebroek
    Omdat ik 3x positief testen met ov reken ik vnf te bewuste dag met heel veel pijn en zit ik nu'op 2 dpo. Heb andaag last van een raar gevoel in mijn buik lijkt een beetje op lichte weeën en is drukkend herkend iemand dit?
     
  11. Safoura

    Safoura Actief lid

    6 aug 2015
    110
    0
    16
    Dames die zwanger zijn van harte!! Geniet ervan en wens jullie een voorspoedige zwangerschap.

    Ik werd vanochtend wakker met menstruatie klachten. Raar gevoel in mijn buik en benen. Normaal heb ik dit pas twee dagen voor mijn menstruatie.

    Ik ben vorige periode 3 dagen eerder ongesteld geworden en heb ook zo mijn nod gerekend. Dat betekent dus dat ik volgende week zaterdag mijn 1e nod zou zijn.
    Mijn borsten zijn ook wat opgezet en heb nog steeds last van afscheiding, dat s na mijn eisprong al zo.

    Nou ja we wachten af!
     
  12. puppy28

    puppy28 Fanatiek lid

    20 jan 2014
    1.222
    604
    113
    Gefeliciteerd roze dames!
    Ik zit op het wachtbankje, aanstaande donderdag is mijn NOD.
    Ik weet niet wat het is maar ik heb deze ronde echt een gevoel dat het goed zit, al durf ik daar niet op te hopen.
    De volgende symptomen heb ik (/gehad):
    - roze afscheiding 1 dag gehad
    - steeds een brok in mijn keel en een beetje een drukkend gevoel op mijn borst (zou dit brandend maagzuur kunnen zijn? ben best angstig aangelegd dus zit ook steeds te denken of het nou iets anders is)
    - steken in mijn borsten (normaal heb ik altijd gewoon een blijvende pijn voor mijn nod)

    Herkennen jullie dit een beetje?
     
  13. Alisha

    Alisha Lid

    1 mei 2013
    74
    0
    0
    NULL
    NULL
    aaaarhggg!!! ik maar denken dat ik dinsdag m'n eisprong heb gehad ... (dinsdag ook voor het laatst geklust) .... krijg ik vanavond ineens super felle steken (overduidelijk m'n eisprong) ...... dus net ook maar weer even gezellig gemaakt haha.....
     
  14. Guusje1987

    Guusje1987 Actief lid

    9 apr 2013
    350
    157
    43
    Noord-Holland
    Puppy28, de brok in je keel zou je schildklier kunnen zijn. Die werkt tijdens een zwangerschap namelijk extra hard. Ik hoop dat dat het is.
    Stress veroorzaakt dit gevoel ook wel eens.

    Ik kan zelf over 2 dagen testen. Ik heb vreselijke maagpijn :( en neem hiervoor omeprazole, maar het lijkt niet te werken. Maandag ook even de dokter hierover bellen. Verder veel afscheiding (sorry lekker verhaal) en gevoelige tepels. Sinds een paar nachten ook levendige dromen. Net had ik menstruatiepijn, dus dacht 'oh nee het zal toch niet!!' maar (nog) niks..
     
  15. jaleisha28

    jaleisha28 Fanatiek lid

    29 sep 2014
    1.949
    56
    48
    Zaandam
    9 dpo... nu ff met hele vroege ochtendurine..
    gister middag ook een gedaan maar was lichter. . Sorry.. nog geen daglicht te bekennen... wuhahah dus foto is ietwat donker

    nu vraag ik me af. Dit is de zwanger en kids dipsticks.
    Hoor meer over de indrogers hiervan. Overigens is de mijne wel echt roze...
    en lijn is vrijwel direct te zien. ... ook al drogen deze best langzaam.

    meiden hier ervaring met deze...? En als je indrogers had van dit merk zag dit er dan net zo uit??

    Ik ben nog niet blij.. lees teveel hier haha :p

    morgen sowieso ff kruidvat test doen nog
     
  16. Alisha

    Alisha Lid

    1 mei 2013
    74
    0
    0
    NULL
    NULL
    bij m'n eerste zwangerschap had ik dezelfde testen.... toen op 9 dpo ook zo'n streepje.... en een of twee dagen later een stuk donkerder! dus wie weet!!
     
  17. Big Wish

    Big Wish Fanatiek lid

    12 okt 2008
    1.314
    306
    83
    kinderopvang
    Ik zie zeker wel een streepje.

    Hier test helaas nog omowit. Ik kan geen tuirstreepje ontdekken. De symptomen blijven. Dinsdag nieuwe poging
     
  18. BeertjeS

    BeertjeS Actief lid

    2 aug 2012
    286
    0
    0
    Ik zou ook graag op de lijst willen. Had het al eerder gevraagd, maar ben nog niet toegevoegd zag ik. Op de IPad krijg ik de lijst zelf niet gekopieerd. Hopelijk kan iemamd me dus toevoegen. 35 jaar, tweede kindje, 23e september NOD, 17e poging (15e na miskraam).

    Bij ons eerste kindje raakten we direct bij poging 1 in verwachting. Toen we voor een tweede gingen ook weer vrijwel direct raak, maar dat werd een miskraam. Nu ruim een jaar verder na de miskraam en al diverse bezoekjes gebracht aan het ziekenhuis. Bij alle controles bleek er niks gevonden te zijn. Alles goed dus. De gynaecoloog zegt steeds dat het aan mijn leeftijd ligt dat het nu niet zo snel gaat. Tja... Als ik mijn man eerder was tegengekomen waar we wel eerder aan kinderen begonnen, maar ik was 30 toen ik hem leerde kennen. in oktober krijg ik een HSG als ik dan nog niet in verwachting mag zijn.

    Aan alle zwangeren van harte gefeliciteerd!! Geniet ervan, ondanks de kwaaltjes in de eerste maanden en lekker toeleven naar de eerste echo.

    Voor iedereen die in spanning zit... Succes en op naar vele knaltesten!
     
  19. Iertje

    Iertje Bekend lid

    16 aug 2015
    632
    3
    18
    @BeertjeS waarom probeer je niet het glijmiddel van Pre seed?
     
  20. Rietje86

    Rietje86 Actief lid

    17 sep 2015
    342
    167
    43
    NULL
    NULL
    Goedemorgen dames!

    Even een ander vraagje, kan iemand mij uitleggen welke soorten afscheiding ik kan verwachten waar in mijn cyclus?
    Ik lees bij jullie namelijk verschillende soorten en blijkbaar zie je daar ook wat aan...
    Ben m'n eigen lichaam aan t herondekken na ruim 15 jaar pil gebruik....

    Thanx alvast
     

Deel Deze Pagina