Gefeliciteerd Tyrah! Hoe cool zou het zijn als jullie in je huwelijksnacht een baby gemaakt hebben! Ik hoop het voor jullie
Er staat in de beschrijving dat je kan stoppen met testen na je piek vruchtbaarheid dus constante smiley.. Dus snap eigenlijk niet waarom je onnodig verder test met die dure testen want het schept onnodig onduidelijkheid.. Het betekend namelijk niets . Je hebt je piek gehad lekker klussen en op t wachtbankje
Klopt...ben 29 jaar.... eerste kindje en ronde 7... Meris...pff.. heb mijn best gedaan... maar was nog niet zo makkelijk!! Denk dat t op deze testjes t meest duidelijk is... Over paar daagjes maar opnieuw
Spannend hoor SJ86. Ik maak mijn ovu's testjes op en dan ga ik afwachten. Net 1 gedaan om 11.00 uur maar lijkt weer op die andere gewoon. Even kijken hoeveel ik er nog heb.... nog 2! En dan rust Heb hem erbij geplakt. Heb hem gewoon niet kunnen vinden, of gemist.
Dankjewel voor de reacties... Wat spannend he Sj86... Eerste kindje is echt heel spannend want je weet gewoon niet wat je allemaal kunt en gaat verwachten... Hou me op de hoogte.
SJ86 Als ik mijn tablet kantel zie ik inderdaad een heel licht streepje. Ik hoop voor je dat de streepjes op gaan lopen!
Ik zie net zon lijntje als bij mijn eerste actiontest vorige week! Ws alsje hem in negatief zet zie je het beter! Ik zou even een kv testje halen die kleuren echt duidelijker! Spannend! Ik duim hard voor je mee, kom je gezellig op de roze wolk naast mij!
Gefeliciteerd Tyrah! Trouwen is bijzonder, getrouwd zijn nog veel meer vind ik... een echte verbintenis die ons tot een gezin maakt (is natuurlijk heel persoonlijk, maar ik voel dat zo) <3
Gefeliciteerd Tyrah, wat zou t mooi zijn als t tijdens de huwelijksnacht gelukt is SJ86; ik zie niks, sorry! Denk dat een licht streepje erg moeilijk op de foto te krijgen is. Hopelijk morgen een duidelijker testje. En dan voor degene met de vraag van de cb testen; ik stop altijd na een constante smiley, was er een reden dat je door bent gegaan met testen? Spannend hoor voor iedereen. Good luck!!
Ooohhhh krijg helemaal kriebel in mijn buik van je bericht. Ik heb besloten morgen nog te testen en daarna kv test te halen... Ik weet niet hoe ik het in negatieg moet zetten.... Heb wel vette hoofdpijn vandaag en erg moe
jennifer...dat ga ik doen. Jij ook lekker veel vertellen he?? Vind het idd heel spannend...maar heb al meer dan 10 jaar een kinderwens..dus ben er heeeeel erg klaar voor.. tbtje heeeeeeel traag!! goodlife bedankt voor het turen. Ik zie m in het echt al haast niet, dus zeker moeilijk om t te fotograferen..
Tyrah: Gefeliciteerd! Ben het helemaal met Nonma eens! Het is zo fijn om getrouwd te zijn.... SJ86: Jemig wat spannend die test..... Hoeveel DPO ben je nu? En met welke test heb je getest? ( of heb ik er overheen gelezen ). Jennifer: Ik vraag me ook af waarom je hebt doorgetest na de piekvruchtbaarheid. Speciale reden?
Pff nu word ik echt zenuwachtig, heb nu al 2 dagen dat ik een raar gevoel heb in men onderbuik zowel links als rechts soms is het net of ik een bolletje voel die brand, echt raar.. Iemand die iets weet?