Hallo, Ik ben nieuw hier.. Mijn NOD zou volgens mijn laatste cyclus 29 augustus zijn ik had een positieve ovulatietest op 13 augustus.. Ik vind dit afwachten maar niks
YAAAAAAAAAAAAY mijn bloedwaardes zijn ok! Nu hopen dat die bloeding op 5dpo een innestelingsbloeding was! Dokter zegt dat we maandag kunnen/mogen testen ENN ik had een eisprong, altijd goed om zeker te weten!
Yessssssssssssssssssss goed zo Jdk! Mijn duimen draaien voor jouw. Maandag wordt spannend fingers cross
Eens! Er is altijd wel iets waardoor het niet uitkomt. Toen ik de vorige keer zwanger werd, zat ik net in 2de jaar van mijn masteropleiding. 32 uur werken en 16 uur studiebelasting per week. Eerste half jaar wat vertraging opgelopen maar dat kon ik in zwangerschapsverlof weer inhalen. Deze zomer studeer ik af, zonder achterstand. Ik heb er echt geen spijt van gehad dat ik zwanger was in die periode. Alles komt wel weer op z'n pootjes terecht Maar dat moet iedereen natuurlijk voor zichzelf bekijken, wat wel niet haalbaar is
sj86, misschien heb je wel gelijk hoor. heel in de verte. nadat hij wat meer opgedroogd is zie ik hem wel wat beter nog. we zullen zien. nu heel erg hoofdpijn. Dus misschien wel voor tekenen van een menstruatie.
hè balen 3 muisjes. Fijn dat je het zo positief kan bekijken. Idd op naar de volgende ronde en dan wel op roze!
amm, ik zie idd ook een vaag lijntje. hopelijk loopt hij mooi op maar dat komt wel goed zo te horen. je lijkt erg overtuigd. dnm, Jeetje klinkt idd erg zwanger. Wie weet een tweeling. zou wat zijn zeg. Ben benieuwd wanneer je echo krijgt. spannende tijd. jdk, wat fijn dat de waardes goed waren. ben erg benieuwd maandag. goed om te weten dat je lichaam naar behoren heeft gewerkt.
Heb we toch nog maar een gedaan met urine van nu wel gedronken en alles ! Kon het niet laten 😜
Amm..... ik hoop het! Succes! DNM...logisch hoor! Ik vind het ook zoooo spannend. Bij alles wat ik voel.....pff! Spannend... maar probeer me niet te druk te maken... ik ben wel wat meer prikkelbaar en erg direct. Ik hoop dat het de vermoeidheid is! Jaaaaaaaa jdk...spannend!!! joan...ik had vorige week ook 2 dagen hoofdpijn en een zeurende buikpijn...alsof de menstruatie kwam! Toch een positieve test! Ik zie denk ik nu niks trutje..sorry
Ik zie helaas niks trutje. Maar ik zit ook op mijn telefoon te kijken. Zie he zelf wel wat? Na een negatieve test woensdagochtend en donderdagmiddag hoop ik morgen (12dpo) toch een positieve test te zien! Vandaag weer rommelende darmen en steken in mijn buik. Ook af en toe misselijk. Heb sinds vandaag ook veel afscheiding en vaak plassen. Hoop zo dat het weer raak is! Zwangeren, herkennen jullie mij kwaaltjes? Wie gaan nog meer morgenochtend testen?
Ja ik zie wel vlakbij de controle streep de test was heel kort heel raar hihi !! Maar ik wil ook graag dingen zien dus wacht het wel af 😉 X x
Hier precies hetzelfde qua kwaaltjes! Vandaag 12 dpo (met tuurtestje). Hopelijk morgen een duidelijker streepje.. Succes!!!
Afscheiding herken ik zeker! Dun voordat ik positief testte. Daarna wisselend wel meer. Dik en olakkerig..maar ook loopt t er sons ineens uit. Beetje maar hoor. Maar.. wel opvallend! Plassen heb ik (nog) niet
Ik herken ook wel wat van de kwaaltjes. Ik heb nu ook andere afscheiding, een beetje crème achtig/zalvig. En rugpijn, rond 8 à 9 dpo het hevigst en nu nog bij te lang in bed liggen. Maar bij 8 à 9 dpo bijna 2 dagen lang en toen heb ik met een kruik in m'n rug op de bank gelegen. Met vlagen misselijk, troebele ogen/lenzen, puistjes! Veel puistjes in m'n hals, nek, op m'n borst. Hele pijnlijke ook. En veel hoofdpijn.. Is altijd al wel een gevoelig punt dus nu met de hormonen extra. Ik hoop dat jullie wat herkennen en snel positief testen!
Zo... mijn kickbokstraining voor komende week maar afgezegd...wegens oude blessure.. Als de lijntjes op blijven lopen... komt volgende week een doktersverhaal erbij...