Nod-lijst 23 t/m 31 Augustus 2015

Discussie in 'NOD forum' gestart door water27, 23 jul 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Meris

    Meris Fanatiek lid

    14 jun 2008
    3.355
    1
    0
    Ik vind het ook zo lastig die eerste weken. Allerlei smoesjes moeten verzinnen. Daarnet appte m'n nichtje wie er morgen naar het strand komt (hebben een strandhokje), dan neemt ze wijn en rosé mee. Ik heb gezegd dat ik misschien wel kom, maar dat ik moet rijden. "Ah eentje kan wel"... En dat is zo, normaal neem ik gerust 1 wijntje aan her begin van de middag als we tegen de avond naar huis gaan.
    Het is dat niemand waarschijnlijk van ons verwacht dat er een derde komt nu de jongste ook net naar school gaat. Dan gaan er misschien wat minder snel alarmbellen rinkelen.

    Volgende week zaterdag een verjaardag van vrienden. Die wonen op hetzelfde dorp dus ik kan niet de Bob spelen. M'n man opperde om zogenaamd aan de antibiotica te zitten.

    Hebben jullie nog tips?
     
  2. WBlond

    WBlond Lid

    3 jun 2013
    87
    0
    0
    Meris, misschien zeggen dat je blaasontsteking hebt en medicatie hebt ofzo? Dat is mijn excuus in ieder geval. Vind het ook lastig om me stil te houden maar probeer het nog wel even vol te houden haha 😁
     
  3. SJ86

    SJ86 Fanatiek lid

    19 feb 2015
    2.068
    39
    48
    Bik de supermarkt hebben ze alcoholvrije wijn... flesje vullen en meenemen in je tas....en overgieten op een onbewaakt moment
     
  4. NannePanda

    21 aug 2015
    7
    0
    0
    Webshop beheer
    Utrecht
    Ik doe graag mee! Ik vindt het giga lastig om met de spanning om te gaan, ik denk aan van alles te voelen dat ik zwanger ben. Mjah... wie weet praat ik mijzelf maar wat gekkigheid aan! Het zou zoo welkom en gewenst zijn!

    NannePanda, 26jaar, 1e kindje, 1e ronde, NOD 24 augustus
     
  5. Meris

    Meris Fanatiek lid

    14 jun 2008
    3.355
    1
    0
    Dat zijn ook nog ideeën! thanks!
    Nog maar een week of 6 te overbruggen 😊
     
  6. Meris

    Meris Fanatiek lid

    14 jun 2008
    3.355
    1
    0
    Welkom nanne! Dit is nogal een clubje met vroegtesters hoor 😊
    Wanneer ga jij testen?
     
  7. NannePanda

    21 aug 2015
    7
    0
    0
    Webshop beheer
    Utrecht
    Thanks Meris! Haha nou ik heb al twee keer getest omdat ik de spanning gewoon niet kan verdragen - maar dat levert dan wat harde klappen op als er maar 1 streepje verschijnt! Nu ga ik het proberen vol te houden tot maandag :)
     
  8. Meris

    Meris Fanatiek lid

    14 jun 2008
    3.355
    1
    0
    Iertje ook welkom!!
     
  9. Meris

    Meris Fanatiek lid

    14 jun 2008
    3.355
    1
    0
    Ja dat is ook zo. Hier hadden opvallend veel van de vroegtesters positieve testen. Maar het kan ook extra spanning opleveren.
    Wanneer wil je een test gaan doen?
     
  10. SJ86

    SJ86 Fanatiek lid

    19 feb 2015
    2.068
    39
    48
    Welkom nieuwe dames!
     
  11. Goodlife

    Goodlife Niet meer actief

    Heb net voor t eerst een pendel laten doen.
    Aug/sept; zwanger van een meisje 💗 hihi leuk hoor.
    Ik ga duimen, duimen jullie mee??
     
  12. Lala90

    Lala90 Bekend lid

    21 aug 2015
    958
    1
    0
    Mag ik als nieuweling ook meedoen?

    Naam: Lala90
    Leeftijd: 24
    Ronde: 2
    Kindje: 1
    NOD: 28 augustus

    Ben benieuwd en duim voor iedereen 😊
     
  13. NannePanda

    21 aug 2015
    7
    0
    0
    Webshop beheer
    Utrecht

    Ik ga proberen te wachten tot maandag, maar misschien kan ik me dit weekend toch niet inhouden :D. Heb vandaag een redelijk hysterische dag gehad - vloog van links naar rechts, van boven naar onder in m'n emoties -. Zoals je al aangaf: een clubje vroegtesters, daar voel ik mij wel in thuis :D
     
  14. lijntje00

    lijntje00 Actief lid

    3 jul 2014
    331
    0
    0

    Dan kan ik nog maar 1 ding zeggen en dat is" DOEN" ^^ hoop dat het jullie snel lukt :) ik zit in ronde 21 dus dat is ook nog zo.. gemiddeld duurd het 8 maanden tot een jaar voordat je zwanger raakt. Maar we hebben wat snellere vogels tussen zitten en een aantal die er iets (of veel) meer moeite voor moeten doen of helemaal niet zwanger kunnen raken. Blijft toch maar spannend.

    Als het bij mij deze maand niet raak is ga ik vruchtbaarheids onderzoek doen. Ben soms wel bang dat ik miss helemaal niet zwanger kan worden :(
     
  15. lijntje00

    lijntje00 Actief lid

    3 jul 2014
    331
    0
    0
    Oew voelt stiekem een klein beetje hoop.... maar hoop niet teveel.
     
  16. lijntje00

    lijntje00 Actief lid

    3 jul 2014
    331
    0
    0
    Ik zie een licht streepje. Een voorzichtige gefeliciteerd 😊
     
  17. lijntje00

    lijntje00 Actief lid

    3 jul 2014
    331
    0
    0
    @dora. Dankjewel ik hoop het ook
    @3muisjes balen!! Succes volgende ronde
    @joan. Indd een kleine foto ik zie helaas geen streepje
     
  18. lijntje00

    lijntje00 Actief lid

    3 jul 2014
    331
    0
    0
    @goodlife ik duim met je mee!!
    @lala90 welkom!! Gezellig dat je mee komt kletsen

    Sorry voor alle lose berichten
     
  19. Molensteen

    Molensteen Fanatiek lid

    17 nov 2014
    4.059
    21
    38
    Vrouw
    Zo gelukkig de dag door wat kunnen bijlezen... Maar wat kletsen we veel!

    Wie gaan er morgen testen?
    Ik ga weer testen. Kijken of ze oplopen. Al heb ik nu 2v5 van kV en vorige keer testjezelf.nu maar goed zullen zie

    Wilde cb doen maar na sj86 haar verhaal wacht ik nog ff
     
  20. lijntje00

    lijntje00 Actief lid

    3 jul 2014
    331
    0
    0
    Heb nog 1 action test liggen, maar wil eigenlijk wachten tot dinsdag met testen. Als dat mij lukt! Haha
     

Deel Deze Pagina