Spannend! En we zijn allemaal goed in wachten 😉 Heb hele gevoelige, bijna pijnlijke tepels. Is dat normaal na je eisprong. Of is dat iets wat meer voor tijd tijdens je ei komt? Ben niet helemaal zeker van ei vandaar
Ben stiekem jaloers op jullie (korte) rondes!! Ik ben nog aan het testen voor een ei! haha spannend hoor meiden!
Voor degene die het vroeg: Ik mag nog niet op paars! Had eergisteren en gisteren vruchtbaarslijm dus verwacht morgen of overmorgen mijn eisprong. Ik sta vroeg ik de lijst omdat mijn LF kort is.
Niet ermee bezig zijn... Uhmm Sja ik heb het ook geprobeerd maar dat is echt verdomde lastig hoor! Zelf bij een 2de dus 😜 Mijn ovulatietest is vanavond ietsje lichter. Vandaag en morgen vriend nog even lief aan kijken 😉 voor de zekerheid. Als mijn Temp dan ook omhoog gaat doe ik weer gezellig mee op het wachtbankje. Ik kom er trouwens achter dat ik de tarwekiemolie verkeerd heb geslikt 😂 Je noet er 2 per dag maar ik slikte er 1 (stop nu weer vanwege ei)! Naja dan werkt het dus best goed aangezien mijn ei ondanks maar 1 pil eerder is gekomen! 🎉
Ik neem aan dat je teunisbloemolie bedoelt? Die slik je tot aan je eisprong namelijk Wel fijn dat ondanks die ene capsule je ei eeder is gekomen. Bij mij ook 4 dagen eerder dan normaal. Ik ben helemaal blij!
Haha ja ik haal ze steeds door elkaar! 😜 Het is maar 2 dagen, maar ik ben daar heel blij mee 😁
Haha misschien als je er toch 2 had genomen was je ei wel 4 dagen eerder geweest 😉😉 grapje hoor. 2 dagen eerder is al erg fijn!
Gecondoleerd! En je bent echt nog maar pas met de pil gestopt. Het kan wel een jaar of langer duren voor je cyclus helemaal regelmatig is.
Mijn ovulatietest is al een stuk donkerder dan gisteren. Ik verwacht morgen of overmorgen de knaller, zo fijn!
Niet om vervelend te zijn, maar ik ben echt oprecht nieuwsgierig: Werkt dat echt?? Zijn jullie niet bang om je cyclus weer helemaal om te gooien door het gebruik van zoiets?
Vorige twee rondes teunisbloemolie gebruikt Mijn eisprong was twee a drie dagen eerder dan deze ronde. Heb het deze ronde niet gebruikt omdat ik wilde weten hoe mijn cyclus zonder zou zijn. Slik nu wel tarwekiemolie. Geen idee of dat werkt.
Ik heb tarwekiemolie gebruikt en daar werd hij echt veel te lang door, nu hoop ik dat het weer korter word door teunisbloemolie.
Vorige ronde voor het eerst tarwekiemolie gebruikt. Mijn Lf heeft zich toen wel paar dagen verlengd. Dus ga ze deze ronde ook weer slikken na mijn eisprong. Ook heb ik vandaag weer granaatappelsap in huis gehaald!
Granaatappelsap heerlijk! (blegh) Hier ook en verse pitjes die ik heb ingevroren, gooi ik dus ook nog als extra 1 klont in die heerlijke sap 😜
welke drink je dan? ik vind die van Pom namelijk best lekker. ik denk dat ik de eerste tester ben.. vrijdag ben ik 10 dpo
Oe leuk. Vrijdag al! Ja bah die granaatappelsap. Ik heb van zonatura. Vind het echt heel smerig. Die van pom nog nergens kunnen vinden.
Spannend MissFluffy!! Ik drink deze rond geen granaatappelsap. Vond het ook zo vies 😣😝 Mijn temperatuur is echt dodelijk saai haha, er gebeurt helemaal (nog) niks spannends...