Ik zou ook zeggen dat ie nog net niet positief is. Ik zou nog even door testen. En je kunt eventueel vanavond overslaan en dan morgen weer.
Nou... gisteravond nog eventjes alles de kast getrokken, nu heb ik er écht alles aan gedaan Ik plof nu met mijn kont definitief op wacht bankje. Straks nog 1 keer testen om te kijken of die nu wél lichter is. Zal einde ochtend worden, ben net wakker. Zoontje slaapt zelfs nog Gisteren pannenkoek gegeten bij een pannenkoekenboerderij samen met mijn vriend zijn oma (87 jaar oud ) Zo leuk! Mijn zoontje heeft in zijn eentje een hele grote pannenkoek op. We kwamen om 16.55 uur binnen en om 17.45 uur zaten we al weer in de auto, zo snel waren we klaar
Wat een luxe, zo’n uitslaper! Ben ook benieuwd of hij nu eindelijk lichter is.. zal toch haast wel moeten? Pannenkoeken, heeeerlijk!❤️
Ja maar uit m’n echo bleek niet veel activiteit nog, dus leek me niet echt dat er al wat gaande was.. morgen weer een echo, we zullen zien!
Jeetje wat een hoop berichten weer Gisteravond en vanochtend weer testje gedaan, maar nog steeds lichter dan licht... en ik voel nog wel af en toe wat steekjes links en rechts, maar een stuk minder. Als m’n ei toch gesprongen is deze week ga ik ervanuit dat over twee weken nod is... als ik dan nog niet ongesteld ben weet ik t ook niet meer
Pff wat een gedoe he! Ik snap er ook niks van. Ben heel benieuwd wat mijn test laat zien straks. Ben van plan rond een uur of 12 weer te testen, maar rond 16u was die gisteren het duidelijkst. Maar vanmorgen gaf de digitale nog steeds negatief.