Leuk zo'n besloten groepje! Maar vinden jullie het goed als ik nog even wacht tot mijn nod om daar een beslissing over te maken? Ik vind jullie sowieso heel gezellig! En als het niet raak is klets ik zeker graag nog verder. Maar als het wel zo is twijfel ik nog een beetje. Ik schrijf dan ook graag mee met een groepje rond dezelfde uitgerekende datum. Zo heb ik van mijn zoontje ook nog steeds een groepje. Dat wordt misschien dan een beetje veel om bij te houden. Ik hoop niet dat ik iemand beledig!
♡ Besloten groepje ♡ Miles MGea1989 Magnolia29 Jairy0811 SZ91 Als je op de lijst wilt, druk dan op "reageer" bij het meest recent geplaatste lijstje. Zet je naam erbij en klets gezellig mee!
Mag ik ook mee verder kletsen? Vind ik wel zo gezellig...wil iemand mij dan op de lijst plaatsen? De ervaring leert dat ik daar niet zo goed in ben
♡ Besloten groepje ♡ Miles MGea1989 Magnolia29 Jairy0811 SZ91 Susanne2708 Als je op de lijst wilt, druk dan op "reageer" bij het meest recent geplaatste lijstje. Zet je naam erbij en klets gezellig mee!
♡ Besloten groepje ♡ Miles MGea1989 Magnolia29 Jairy0811 SZ91 Susanne2708 Kellyberx Als je op de lijst wilt, druk dan op "reageer" bij het meest recent geplaatste lijstje. Zet je naam erbij en klets gezellig mee!
Vanochtend een Predictor gedaan. Heel licht streepje, maar hij staat er! Zal jullie nu niet meer spammen, op naar nog veel meer mooie testjes in de komende dagen en weken!