Ik heb laatst eentje gehaald bij de lidl die doet voorhoofd en oor je kan hem uitlezen via bluetooth op je telefoon zodat je een mooi schema heb qua tijden en temp. en via welk opject je heb gemeten.
Volgens mij is enigste betrouwbare manier gewoon de ouderwetse, via de billen temp via voorhoofd en oor scheelt een aantal cijfertjes namelijk
Voornamelijk baal ik. Het duurt helaas gewoon lang. Al had ik deze maand de hele maand het gevoel dat het hem niet wers. Dus dat klopte in ieder geval. We gaan het zien. Het is idd. Nog vroeg dus de rest moet allemaal roze
Vanmiddag een testje gehaald en gedaan! Was niet met ochtend urine maaar!! Oo ik hoop zo dat het nu op de juiste plek zit!
Dat is een duidelijk streepje. Gefeliciteerd ! Hoeveel DPO ben je nu? Ik duim met je mee dat het op de juiste plek zit
Ik wacht het toch nog mooi af... ik denk toch echt nog dat de duivels zullen komen en dan heb je men andere vrees.. zwanger maar beginnend miskraam alweer.. hopelijk ben ik mis en krijg ik toch eens men eerste plakkertje
Ik ga gewoon rectaal meten, toch maar... Is deze goed? https://www.zwangerenkids.nl/ovulatie-thermometer
Wat een gezelligheid @Meisje93 nee he! Ik had jou echt op roze gezien! Geen rood, niet tof! @Lisetje die is mooi! Hopelijk een fijne plakker. @Daantje17 ik dacht ook dat ik het lastig zou vinden, maar je went er snel aan iedere ochtend @scary8 we gaan gewoon uit van een zittenblijver! Hopelijk loopt je test mooi op @hier; ook het gevoel dat de rode duivels komen.. morgen temp nog afwachten, als die weer gedaald is weten we het eigenlijk wel zeker.
ja die heb ik. duurdt wel lang voordat hij piept vind ik. @D1987 ik had het eerlijk gezegd ook niet verwacht mrja.