@Elfi dat heb ik m'n vorige zwangerschap gehad, was de innesteling waarschijnlijk achteraf gezien. Trekt het ook door naar je liezen? En super spannend allemaal! Hoop dat er inderdaad wat innesteling bloedingen en dipjes zijn geweest dan komen er een hoop mooie testen straks!! Hier 3dpo en voel nog niets, verwacht ook niet wat te gaan voelen de komende dagen, plus het wordt zo warm dat ik daar eerder last van ga hebben vrees ik!
Blijven stijgen kan een goed teken zijn. Het grafiekje is dan onder te verdelen in drie fasen, laag voor de ovulatie, iets hoger na de ovulatie, en nog hoger na innesteling (en dus zwanger). Zal mijn kaartje van vorige zwangerschap er wel even op zetten, kun je 't eens zien. Vanaf 't moment dat 't groen is had ik m'n positieve test toen.
Leuk om te zien. Ik hoop dat mijn temp dan hoog blijft! Na alle symptomen (en aangemoedigd door een vriendin) kon ik de test drang niet weerstaan... En natuurlijk nog omo wit.. Nu wacht ik toch echt tot zondag.
Ja ik was zelf ook verbaasd hoe positief ie was! Was niet eens een tuur! Ligt natuurlijk aan wanneer de innesteling plaats heeft gevonden, toen dus super vroeg!
Ik heb dat verschillende keren gehad zwanger en niet zwanger. Maar alle keren dat ik zwanger was had ik ze in ieder geval!
@Anna4 Nee geloof niet dat ik et in mijn liezen voel... @Frummels Hmm, kan alle kanten op dus. Ben toch vrij zeker van een menstruatie.
Hier ook getest en omo-wit. Beetje vroeg ook... maar met testen verloor ik ook bruin rode afscheiding. Buikpijn wordt sterker. Denk dat ik jet weekend wel ongesteld word... als het vandaag of morgen al niet is! Hopelijk hebben jullie meer geluk!
Jammer @Arwen86 en @Elfi. Hoop dat het gewoon te vroeg getest is. Maar bruinrood verlies is bij mij ook altijd een slecht teken.
Bekijk bijlage 533648 9 dpo erg vroeg maar ben zo anders pfieuw de hele tijd beroerd, zegt niks maar heb wel getest en ik zie een heel lichtsstreepje ook dat zegt niks haha die had ik de vorige ronde namelijk ook meerdere licht positieve testen, ben benieuwd wat het gaat doen. Zien jullie het ook?
Hier ook witte test. GewoonAnn in zie wat je bedoelt maar gezien het feit dat ie grijs is ipv roze denk ik dat dit niet een hcg-streepje is. Heb dit soort streepjes ook al een aantal keer gehad (de kV testen hebben hier ook vaak last van) wanneer ik niet zwanger was. Hopelijk over een paar dagen een echte streep voor jou!
@GwoonAn ja ik zie wat! Maar kan ook niet zien of die grijs of roze is, wat zie je zelf? @Elfi oh wat balen! Hoop echt voor je dat het loos alarm is! @Frummels hoeveel dpo ben je?
Ik wil de 31ste gaan testen! Ik ben dan 11 dpo en heb een vrije dag voordat ik de nachtdienst in ga. Ik heb nog nooit een eisprong gevoeld eigenlijk... merk ook nu niks geks aan mijn lichaam. Succes voor iedereen die dit weekend gaan testen!
@GwoonAn Ik zie ook wat... maar wel heeeeel licht. Geen idee of het grijs of roze is. @Frummels Ah dat ik balen. Hopelijk gewoon nog te vroeg! @Arwen86 Van jouw ook super balen! Maar wie weet is het ook nog te vroeg! @Anna4 Dank je, maar ik denk het toch echt niet