Ik zou ze lekker bewaren voor de volgende ronde! (Hopelijk niet nodig natuurlijk). Maar als je een streepje ziet weet je nog niet of je wel of niet zwanger bent
Hihi ja ik had bij de vorige zwangerschappen ook al getest vanaf 8 dpo en dan zag je steeds al een lichte streep..
Hmm dan is het nu wel super spannend! Dan zou je ovulatietest wel wat kunnen laten zien. @Lentezon18 heeft wel gelijk. Je weet het niet zeker. Laat je weten wat je doet?
Is goed ik laat het weten.. kan ik mij bedwingen of niet lalalala. Ik merk dat het mij zo verschrikkelijk afleidt van werk enzo dat zwanger worden, daar baal ik wel van. Het zit continu in mijn hoofd.
@wvw Ja dat heb ik ook. Het leidt inderdaad af. Ik probeer het maar te zien als een leuke spannende fase. Ook al is dat soms best lastig. Ook het forum helpt enorm. We doen allemaal hetzelfde Ik wacht jouw berichtje over wel/geen ovulatietest af Ga je morgen een zwangerschapstest doen?
Ja het forum vind ik erg fijn! Omdat ik te ongeduldig ben, verwacht ik dat ik morgen wel een zwangerschapstest doe. Of ik moet ineens angst krijgen ofzo haha. Het is morgen mijn ouders trouwdag (mijn moeder is overleden jan. 2016), dus ik zou het wel een mooie dag vinden..
Hoi meiden, ik had vanmorgen wederom een daling van mijn temp, nu naar 36,6 (voor eisprong 36,5). Ik heb wel een testje gedaan, maar nou lijkt het alsof ik een heeeeel licht streepje zie... maar ik weet het niet zeker. Het lijkt me ook stug met zo'n lage temperatuur, maar toch... Op de foto is het nog minder zichtbaar, maar zouden jullie mee willen turen? Ziet iemand iets of willen mijn ogen gewoon heel graag iets zien?
Zou super mooi zijn! Je weet dat je al met 8 dpo een positieve test kan hebben. Mocht het niet zo zijn, dan je voornemen nog even geduld te hebben toch? Is dan niet gelijk negatief bedoel ik.. Ik had verleden keer met 12 dpo een zichtbaar lijntje. Dat zou dan donderdag zijn.
Als je een lage temp hebt van jezelf, zou het kunnen. Maar ik heb niet heel veel verstand van het tempen. Bij mij was hij gister 36,8 en een week geleden ongeveer 36,3. Ik heb de foto bekeken, maar ik geloof dat ik helaas niets zie.. als ik goed kijk, zie ik wel een heeel licht lijntje. Maar daarin vind ik het lastig of het de grijze 'indroogstreep' is.. Maar het is inderdaad op de foto minder goed te zien.. ik zou morgen weer testen.
@PippiMoustache We turen graag mee Ik snap en zie wat je bedoelt. Waarschijnlijk is het iets beter zichtbaar in het echt. Ik denk ook iets te zien morgen weer testen?
Nee het is gisteren begonnen. Als het een instelling is dan kan mijn nod 1 september wel zijn. Spannend! Deze week mag snel voorbij gaan.
Ik doe alleen nog een ovulatietest op verzoek hahaha Ik denk dat nog zo’n test doen geen zin heeft. Ik hoop dat ik kan wachten tot donderdag
@Ebrum Had je nu ook al getest? Ik kan het even niet terug vinden. Deze week mag inderdaad voorbij vliegen