@NurseKel wauuw wat een mooie streep! Proficiat!! Nu maak je het voor ons vrijdag testers wel heel lastig hè!! Hahah super!! @Oumi dikke knuffel voor jou en veel geluk in de volgende ronde! @Mamalanalobkesiebeniene wat is er gebeurd? Toch mis gegaan???? Ohnee dikke knuffel voor jou
Jaaa doen!!! En anders doe ik vrijdag alsnog wel een keertje met jullie mee hoor!!! Iedereen bedankt voor de felicitaties! T voelt nog een beetje onwerkelijk haha. Zometeen ff t centrum in om een cadeautje voor Mn man te halen om t vanavond mee te vertellen (net nu die een keer savonds pas laat thuis is..)
@NurseKel dus wij hadden de primeur!! Veel plezier vnv! @Ukkepuk1 dan ben ik mn hele leven al zwanger denk ik hopelijk wordt het bij mij niet nog erger ik zwanger ben..
Gefeliciteerd!! Mooie test hoor! Snap dat je je niet in kon houden. Voor mij en de rest van de vrijdagtesters nog 2 nachtjes haha
@itsann ik vind het zo spannend! Jij ook? Elke x als ik naar toilet ga ben ik beetje bang dat ik ongesteld geworden ben. Gelukkig nog steeds niet. Wat betekent dat ik al 3 dgn overtijd ben..
Sorry voor m'n gespam hoor. Voor m'n gemoedstoestand nog een kruidvat 2v5 gedaan en ook daar een mooi lijntje! Gelijk even een cadeau gehaald/gemaakt voor m'n man. Ben zo benieuwd naar z'n reactie!
@Oumi balen! Veel succes de volgende ronde @NurseKel hopppaaa! Gefeliciteerd hoor! @sweetL misschien een tweeling joh! Ik heb net toch in de kleine supermarkt gekeken of er geen test te koop was, maar niets te krijgen helaas! Moet toch echt wachten tot zaterdag! Ik heb echt allemaal vlinders in mijn buik
Net bij de gyn geweest. Zag er allemaal goed uit maar veeeeel te vroeg om een evt zwangerschap te herkennen. Morgen nog maar een testje om te kijken of ie oploopt. Hoop zo dat het dit keer goed gaat en we alleen nog maar hoeven te genieten van deze zwangerschap. De gyn zei ook dat het best kon dat ik al klachten had. Omdat je lichaam dat snel kan herkennen zo na een miskraam. Klachten: Zeurend gevoel onderbuik en onderrug Weeig/misselijk gevoel vooral als ik niet optijd eet. Herken dit gevoel heel sterk van vorige zwangerschappen. Voelt heel anders dan een misselijkheid van bijv een griepje. Sneller moe Sneller emotioneel Tepels worden langzaam donkerder (gek genoeg geen pijnlijke borsten, dit had ik vorige zw wel)
@NurseKel wat een leuk kadootje!!! Super leuke verrassing voor manlief. Ben benieuwd hoe hij reageert. @niki86 ik hoop het zooooo voor je! Ik Heb trouwens dezelfde "symptomen"! Ook donkerdere tepels opeens en ook iets gevoeliger maar had ik bij Sem ook. Maar nu ook zuurbranden en zure smaak in mond, misselijk, had ik toen minder. Ik had net nog iets wat hoop geeft. Als ik nies dan trekt mijn hele onderbuik samen. Zo'n bandentrekgevoel. Had ik toen ook al vroeg ik hoop het zooo!!! Als ik morgen niet ongesteld ben geworden dan heb ik hele goede hoop, zo spannend, ik durf gewoon niet te testen. Vorige ronde voelde ik ook veel, is ook iets geweest maar vroeg afgebroken. Daarna een hele rare lichte menstruatie gehad van 3 dagen (normaal 6) maar daarom vind ik het nu extra eng om te testen...
Denk je ja? Maak me enorm zorgen over alles Dat zeurende gevoel in mn onderbuik had ik vorige keer niet...
@NurseKel gefeliciteerd!!! mooie test hoor! Ik heb vanmorgen negatief getest. Vanavond wel weer een knalpositieve ovulatietest dus ik denk dat ik een hele late eisprong heb.. Ik ben alleen niet helemaal fit, ben moe en telkens bij vlagen misselijk.. daardoor had ik goede hoop dat ik zwanger was maar nog niet dus
Ja vanaf een afstand natuurlijk lastig te zeggen. Ik heb ook een zwaar/zeurend gevoel in m'n buik en onderrug. Schijnt niks geks aan te zijn. Veel meiden hebben een soort kramperig gevoel als ze zwanger zijn. Laat je het morgen gelijk even weten?! @Mila27, weer een lange cyclus dus! Maar wel fijn dat het in ieder geval erop lijkt dag je wel een eisprong hebt! Nog maar even gebruik van maken deze week! Hopelijk over 2 weken dan een positieve zwangerschapstest voor jou!
Wil je geen valse hoop geven, maar dat gevoel heb ik al bijna een week Beetje zeurderig / trekkerig. Zag het eerst niet als symptoom, aangezien ik ook grieperig was en veel last van mijn darmen. Maar griepje is weg en gevoel in mijn buik alleen maar duidelijker