Vandaag precies 1 week geleden eisprong gehad, dus nog veel te vroeg voor symptomen. Ik heb trouwens ook altijd last van spotting de dagen voor ik ongi moet worden door de endometriose. Dus als ik na woensdag ofzo nog niks zie wordt het spannend!
Mijn stemmingswisselingen zijn echt vreselijk en ik voel mijzelf alsof ik 30 kg ben aangekomen in 2 dagen. Maar ik ben pas 4dpo, zal wel ontpillen zijn... In combinatie met heel slecht slapen
Zo nu en dan wat steekjes rechts onderin, maar dat heb ik eigenlijk altijd wel rond deze periode van de maand. En ik ben pas 5 of 6 dpo, dus het is dikke onzin als ik nu al dingen 'voel'. Moet mezelf echt afleren om niet van alles te voelen, ik kan mezelf altijd helemaal gek maken.
Zou ik normaal ook geen problemen over maken. Maar ben nu wel voorzichtiger met dingen innemen dat over datum is. Geef nog steeds borstvoeding, dus het idee dat het dan ook meekomt. Ik ga morgen gewoon na mijn werk even naar de Kruidvat. Moet ook weer vitamine D hebben, die is bijna op.
Ik slik op het moment de mamafit visolie vitaminen van Davitamon. 1+1 bij de Etos nu! Ik kan nog niet echt van de koffie afblijven. Max 4 per dag. Hoe erg is dat? Verder voel ik nog niks, 7 dpo. Voel me nog steeds kiplekker
Slik naast de nodige medicatie, vitamine D, foliumzuur en visolie. Wachten duurt laaaaaang!! Heb vandaag heel de dag vervelende krampen. Het kan bij mij vanalles zijn. Het kan innesteling zijn, het kan symptoom zijn (ga ik nog niet van uit), het kan utrogestan zijn (hier ga ik dus wel vanuit), het kan lichte buikgriep zijn.. oei oei oei.
Ik heb een streepje!!!!!! Heel vaag nog dus ik weet dat het nog weinig zegt maar ook al word ik nu volgende week gewoon ongesteld, dit is zo'n geruststelling. Mijn vriend zijn Harry, Kees en vriendjes zwemmen dus! Ik had al een beetje een vermoeden, juist omdat ik helemaal niets voel en dat juist een teken is. Geen buikpijn, geen onweer-humeur, geen hele dag honger zoals ik normaal wel heb na mijn eisprong. Vandaag 8 dagen na mijn ei vermoed ik. Erg vroeg om te testen, I know, maar omdat we elkaar pas vrijdag weer zien konden we niet wachten. Dit worden nog 5 lange dagen wachten tot we de volgende test gaan doen. Hoe ga ik dat volhouden?
Wacht nog even . 1. Ik weet van mijzelf dat ik heel vroeg kan testen. Bij mijn vorige 5 zwangerschappen had ik ook alle keren al een innesteling rond de 5 dagen na mijn eisprong en hele hoge hcg levels. Dat is eerder uitzondering dan regel. 2. Het is dat ik mijn vriend vanaf vanavond tot vrijdag niet zie. Anders had ik nog een dag of 2/3 gewacht. Tot minimaal 10 dagen na mijn eisprong. 3. Ik snap je testdrang helemaal, ik probeer met bovenstaande alleen te zeggen dat je niet te teleurgesteld moet zijn als je nu negatief test. Voor 90% van de vrouwen is een week na eisprong testen gewoon te vroeg. Ik ga voor je duimen!
Ik ben t helemaal met je eens. Bij de meiden testte ik ook vrij vroeg positief. Woe of do maar eens een testje wagen
Enorm vervelend he! komt wel weer goed... Vandaag CD22. De vorige keer duurde mijn cyclus maar 25 dagen dus ik ben zeer benieuwd hoelang hij nu gaat duren. Ik verwacht zelf langer dan de vorige keer.
Wow de eerste! Laten we hopen dat je een trend zet Ik wacht met testen tot zondag want dan kan mijn vriend er ook bij zijn. Eigelijk maandag pas NOD.
Wow @Nochti. Nu al een streepje . Zien zien zien! Ik wacht echt nog wel ff. Innesteling bij mijn zoon was pas op 10dpo. Zit nu pas op 6dpo...
@Vitaminen Ik slik Davitamon zonder visolie omdat de vitaminen daar hoger zijn gedoseerd en ik slik extra visolie.