Mijn temp is nog niet boven de 37 uitgestegen. Het ligt er aan hoe je eigen temp is. De mijne is normaal altijd 36.4. Het hoogste op mijn kaartje is 36.85. Heb de sensitest thermometer. Gisteren was hij 36.7. Vanmorgen was ik een uur later dus mijn temp klopt dan niet met de temp die ik normaal heb. Net gemeten om te kijken of hij niet onder de 36.5 gaat en was hij 37.00 en ik lig rustig op de bank met een dekentje. Heb het de hele tijd al koud .
Hoi dames, Weet niet of iedereen al in de groep op Facebook zit. Dit is de test van vanmorgen vroeg. Ik ga woensdag weer testen. Dan heeft de hcg als het wel goed zit de tijd om te stijgen zeg maar Zelf heb ik enorm het gevoel dat ik ongesteld gaat worden. De steekjes in de liezen is namelijk gestopt en heb meer buikkrampen en rugpijn nu Ook heb ik veel slijm verlies ineens dus denk dat mijn ongesteldheid aan het doorbreken is.
Mijn gevoel blijft enorm zeggen dat jij wel zwanger ben en ik niet hahaha Ik zie toch echt wel wat op je testen
Oké bedankt voor de uitleg. Hoop dat je ongi toch niet doorbreekt! Heb vanmorgen voor de eerste x getempt en was 36.8 daar weet ik dus niks mee hihi
@Lovemykids4 Ik zie toch echt wel een tweede streepje hoor! Die kwaaltjes kunnen ook van een beginnende zwangerschap zijn hè?
Hoop dat ie woensdag mooi duidelijk is! Ik zie op deze niets helaas. Tempen heb ik geen ervaring mee, maar ik heb wel gelezen dat je van je basale temp uit moet gaan en als je temp dan een halve graad of hoger is, is je ei geweest.
Ik zit me zo druk te maken om dat vage streepje maar heb net op afbeeldingen gezocht op google op 11dpo testjes. Die zijn allemaal even vaag. Vandaag (ik schaam me) al twee keer een 2-besure test gedaan om 6:30 en 11:30 en net naar Kruidvat geracet voor een doosje cassettes en één om 12:30 gedaan. Allemaal even licht. Ik ga nu even een briefje schrijven voor mezelf dat ik woensdag pas weer mag testen! Dat is 1 dag voor nod. Dat briefje komt in t kastje waar de testjes liggen. Heb vriend vanmorgen de twijfeltest van 6:30 laten zien en hij zei "ohjee...." met een grijns. Hij zag het streepje ook!
Ik vind het mooie streepjes meid! Verstandig om nu even te wachten met testen, woensdag zie je dan waarschijnlijk een hele mooie oploop
@Eva2011 Als ik een positief ding (letterlijk en figuurlijk) heb geleerd van Het Grote Boze Internet, is dat een streep bij al die testen die jij hebt gekocht een streep is, hoe vaag ook. Dus gefeliciteerd, je bent zwanger! De ene vrouw maakt nou eenmaal sneller HCG aan dan de andere en de meeste vrouwen weten niet wanneer het eitje zich heeft ingenesteld. Als het goed is, zie je woensdag al een veel duidelijkere streep.
Dit is een test van vermoedelijke 9 dpo. Ovitrelle is allang verdwenen gisteren. Kunnen jullie ook zien?
Gefeliciteerd dames met een positieve test Oor de tuurders, geef de moed niet op wie weet over 2 dagen een duidelijke streep
Dames nu de test dagen aanbreken, doe ik even een stapje terug.. Ik ben in deze "rustmaand" wel tot ontdekking gekomen hoe mijn lijf op progresteron reageert, en das niet mis... tis dak weet dat er geen ei bevrucht is anders zou ik haast denken zwanger te zijn. Aan de andere kant doen me tieten zoals altijd sinds gister weer lekker pijn over 6dagen ongesteld, kan niet wachten Aan alle testers succes!!! En tot later.