Nod-lijst 8 t/m 14 Augustus 2016

Discussie in 'NOD forum' gestart door water27, 7 jul 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Teddie86

    Teddie86 Niet meer actief

    Dora wat fijn dat je ongesteldheid is doorgekomen! Las in het vorige NOD-topic dat je alleen maar kon wachten deze maand, hoe irritant.

    Ik ga voor je duimen dat deze maand gewoon een succes op eigen kracht wordt en dat het vervolg traject niet meer nodig gaat zijn!!
     
  2. Teddie86

    Teddie86 Niet meer actief


    Helaas duurt het bij mij nog wel even voordat de vruchtbare dagen zijn aangebroken 😔... Meestal een positieve ovulatietest op CD20 of 21 en zit nu pas op CD7.

    Klussen doe ik alleen met hamer en zaag 😉 en seks hebben we sowieso gewoon als we dat willen en omdat het fijn is. Uiteraard houden we wel rekening met de vruchtbare dagen en doen we dan extra ons best.

    Meiden waarbij de eisprong al nadert, veel plezier en ik hoop op een vruchtbare maand!
     
  3. Kimm17

    Kimm17 Fanatiek lid

    10 feb 2016
    2.518
    1.990
    113
    Wij lopen gelijk op ik zit ook cd 7 en op precies dezelfde dagen mn eisprong haha toevallig. Helaas nog even wachten ;)
     
  4. Baby2017

    Baby2017 Fanatiek lid

    27 aug 2014
    1.399
    37
    48
    Vrouw
    ...
     
  5. Baby2017

    Baby2017 Fanatiek lid

    27 aug 2014
    1.399
    37
    48
    Vrouw
    Goedemorgen dames,

    Ik heb mij er weer op gezet.

    Vandaag heb ik een afspraak bij mijn gynaecoloog. Ik ga alle vragen stellen waar ik antwoord op wil zonder duidelijkheid ga ik niet Naar huis

    Cyste rechter eierstok 3 CM.
    Second opinieon HsG geen bijzonderheden
    Blijven proberen ben ik zat geraakt. Ik wil nu beginnen met behandelingen daarna na 3 pogingen wil ik een kijkoperatie.

    Bloedgeprikt 11 juli.
    Ovulatie testen slaan niet aan bij mij. Al een tijdje. Hier over gebeld en nu wat moet ik er aan doen ?
     
  6. Esmy

    Esmy Bekend lid

    27 jun 2016
    505
    56
    28
    NULL
    NULL
    Wat zijn sommigen van jullie al lang bezig.

    Succes vandaag baby2017.
    Laat je even weten hoe het gegaan is?
     
  7. Teddie86

    Teddie86 Niet meer actief

    En ook nog eens allebei ronde 12 voor 1e kindje zie ik, dit moet een teken zijn ;). Ik zeg twee roze testen voor ons rond CD31!
     
  8. Teddie86

    Teddie86 Niet meer actief

    Wat vervelend allemaal meid... Succes! Hier helaas (gelukkig voor mij) geen ervaring.
     
  9. Baby2017

    Baby2017 Fanatiek lid

    27 aug 2014
    1.399
    37
    48
    Vrouw
    Hallo dames,

    Ik heb een afspraak gehad vandaag. Oktober weer terug. Als er nog geen zwangerschap te bekkennen is. Begin ik met IUI in januari

    Gynaecoloog vond het niet leuk dat ik HSG via een andere ziekenhuis ging doen. Ik gaf aan luister ik loop 2 jaar bij een gynaecoloog en later bleek dat hij geen gynaecoloog van fertiliteiten was. Maar mee meer mensen met baarmoeder problemen verzakkingen etc etc ja je hebt gelijk dit en dat. Het is niet de bedoeling dat je bij twee ziekenhuizen loopt. Ik zeg alles wat ik hier niet kreeg kreeg ik daar wel. Ik kwam altijd met vragen waar ik nooit antwoord op kreeg maar altijd via via andere ziekenhuizen. Als ik niet boos was op de receptie over mij. Dossier dan liep ik nog zeker wel 5 jaar bewijzen van spreken bij u collega die over verzakkingen gaat en niet over kinderwens.... Hij reageerde daar best vreemd op.
     
  10. Baby2017

    Baby2017 Fanatiek lid

    27 aug 2014
    1.399
    37
    48
    Vrouw
    Oktober weer een afspraak kijken hoe dat gaat lopen en zo niet dan een andere ziekenhuis zoeken waar ik misschien wel zekerheid heb.
     
  11. Baby2017

    Baby2017 Fanatiek lid

    27 aug 2014
    1.399
    37
    48
    Vrouw
    Ik stop met ovulatie testen en tempraturen. Vanaf dag 10 om de dag klussen kijken hoe dat gaat
     
  12. Kimm17

    Kimm17 Fanatiek lid

    10 feb 2016
    2.518
    1.990
    113
    Wow ja dat had ik nog niet eens gezien haha, dit moet inderdaad wel een teken zijn :)!
    we gaan heel hard duimen en ons best doen, ook voor de rest natuurlijk:)
     
  13. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    8 dec 2014
    4.816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    @Teddie: Bedankt! We gaan er nog eens voor deze maand! Mijn eitje zal ongeveer komen als we op vakantie vertrekken/zijn, dus komt ook mooi uit, genieten van de rust! ;)

    @Baby2017: Doen ze helemaal niets met die cyste? Ik heb één keer een endo-cyste gehad en die hebben ze weggehaald via kijkoperatie... Dan bij iui4 ook een cyste en meteen met de pil moeten starten...
    Vind het gek dat ze helemaal niets doen! Een cyste van 3cm is toch al redelijk groot! Hoe lang zijn jullie nu ongeveer bezig?

    Hier is de ongi zo goed als de deur uit, maar vl is vanaf morgen 3 dagen weg, dus beginnen nadien pas met klussen... Net op tijd voor de vruchtbare dagen ;)
     
  14. Baby2017

    Baby2017 Fanatiek lid

    27 aug 2014
    1.399
    37
    48
    Vrouw
    Dora cyste van 3 cm is niet zo groot volgens de gyn. Gaat van zelf weg denken ze. Het belemmert mijn eisprong niet. Progesteron geprikt was heel hoog
     
  15. Baby2017

    Baby2017 Fanatiek lid

    27 aug 2014
    1.399
    37
    48
    Vrouw
    Dames,

    Ik vroeg mij af of viagra schadelijk is voor een kinderwens. ( ik heb mijn man hiermee betrapt) graag jullie reacties
     
  16. DEMADE

    DEMADE Fanatiek lid

    27 jan 2015
    1.547
    4
    38
    NULL
    Overijssel
    Sorry meid, daar heb ik geen verstand van. Misschien ff op Google kijken?

    Hopelijk heb je ondertussen je antwoord ☺️!
     
  17. Teddie86

    Teddie86 Niet meer actief

    Ik zou het niet doen... Dit staat er op apotheek.nl:
     
  18. Citroentje24

    Citroentje24 Actief lid

    23 jun 2016
    258
    0
    16
    Zou t dan indd niet doen Baby (of in ieder geval je vriend dus..) maar jij wist dus niet dat hij dit gebruikte?

    Ik ben vandaag begonnen met ovulatietesten zit nu op dag 10, benieuwd of hij dit keer weer precies op dag 14 positief is. Al meer begonnen?
     
  19. Eedihcro

    Eedihcro Bekend lid

    14 dec 2015
    658
    161
    43
    NULL
    NULL
    Baby, wat vreemd dat hij dit zonder medeweten doet. Ik zou daar ook nog eens een gesprek over aangaan. Gezien je andere topic en de reacties daar denk ik niet dat het heel goed is om te nemen idd.

    Citroentje, spannend. Ik ben ook begonnen. Gister nauwelijks wat te zien, vandaag al veel duidelijker. Ben benieuwd wanneer hij knalt, maar zoals het er nu uit ziet komt m'n ei vroeg deze maand. Ben blij dat het nu wel wat minder warm is...
     
  20. DEMADE

    DEMADE Fanatiek lid

    27 jan 2015
    1.547
    4
    38
    NULL
    Overijssel
    Wij gebruiken nog geen ovulatie testen. Dit is onze eerste ronde. Wil eerst even zo doen, mocht ik over een paar maand nog niet zwanger zijn dan ga ik het wel overwegen.
     

Deel Deze Pagina