Bij mij heeft de zs test van action al een paar keer gereageerd op de eisprong. Een heel licht tuurstreepje, maar die staat er anders niet. Het is verwarrend en het hoort niet, maar het is er wel. Maar als het streepje daarna niet snel duidelijker wordt weet je genoeg.
Ja, afgelopen zondag al. Die was negatief. Was wel vroeg, ongeveer 10 dpo. Maar ben nu een weekje op vakantie bij m'n ouders dus kan niet testen hier. Zondag weer naar huis, als ik dan nog niet ongi ben dan weer testen.
Ik heb vanmorgen weer getest. Negatief! Ben bang dat ik weer hele onregelmatige cyclussen ga krijgen, net als vorig jaar toen ik gestopt was met de pil (dit omdat ik constant ongesteld was met de pil) toen schommelden mijn cyclussen tussen de 26 dagen en de 72 dagen
Hallo meiden, Ik ben bang dat ik op rood gezet mag worden. Nog geen tekenen van ongi, ben nu 5 dagen overtijd, maar ik heb een test gedaan en die was negatief. Ik ben bang dat ik gewoon weer hele onregelmatige cyclussen ga krijgen, vorig jaar toen ik stopte met de pil (was constant ongesteld en ben later overgegaan op de prikpil) had ik cyclussen die schommelden tussen de 26 dagen en de 72 dagen Liefs.
Grrrrr........, ik doe niet meer mee!! :x Wéér een witte test anmorgen! IK WIL STREEPJUUUUUUSS! Nou, nu weekendje weg met vrienden. Laat de ongi dan maar komen.
A balen meid! Lastig is dat! Dan kun je soms beter helemaal geen cyclus hebben zoals ik. Dan wordt je cyclus gestimuleerd en op de voet gevolgd..wel wat gedoe met die zhuis bezoeken, maar dan weet je wel exact wanneer je eisprong is. Nu is het zo frustrerend dat het je eigenlijk niet weet waar je aan toe bent! Succes!! Mss zijn ovulatietesten handig voor je?
@lola... Kan ik me voorstellen meid! Extra dikke knuffel voor jou! Ik duim voor je dat je snel een mooie test mag hebben! Liefs!
Aaah balen meid! Ik hoop dat je in ieder geval kan ontspannen en genieten tijdens je weekendje weg! Liefs!
Heb je helemaal geen cyclus? Hoe kan dat als ik vragen mag? Ja, ovulatietesten wel een idee, alleen vanaf wanneer begin ik dan met testen?
Dit was me test van vanochtend heb ook een ander merk gedaan allebei licht lijntje (op foto bijna niet te zien ben ik bang) hoop echt dat tie morgen eindelijk donkerder is en dat ik niet alsnog ongesteld wordt
Ik zie hem ook, ik ben me vertrouwen verloren in deze testen! Ik hoop voor jou dat ze mooi oplopen☺️
En ik kan nu echt een ronde verder. Ik wachtte al een paar dagen op mijn menstruatie. Dan blijft het altijd nog een klein beetje spannend. Het kleine baalmomentje heb ik eerder deze week dus al gehad. Nu heb ik vooral gigantische buikpijn... blugh
Ik heb ovu testen gebruikt, bleek dat mij ei 2 dagen eerder is dan mijn app aangaf dus heeft gewerkt om gerichter te vrijen. Verder niets eigenlijk. Ja foliumzuur en vit d, maar dat slikte ik sinds december al.