Dat is waar. Maar ik weet het zeker. Denk dat mijn menstruatie misschien ook wel iets eerder komt want heb al lage rugpijn en hoofdpijn. Weet echt zeker dat ik niet zwanger ben. Maar ik snap wel dat anderen denken van: hou die hoop nou, het kan nog gewoon... maar echt, ik ken mijn lijf wel een beetje. Maar goed, we wachten het nog wel af hoor.
Zit nu iedereen op jet wachtbankje? Had je zo laat pas je ei dan Number2? @Pitahaya Wat balen een witte test. Valse hoop is inderdaad ook vervelend. Hoewel het inderdaad nog zou kunnen maar ik geloof best dat je je eigen lichaam het beste kent. Over een weekje weet je het helemaal zeker toch?
Balen pitaya is niet leuk... Ik ben ook echt nog niet zeker van mijn zaak... ben ook bang voor indroog streepjes.. ik wacht nu gewoon af of ik ongesteld word of niet. Ik word echt niet goed van die onzekerheid....
Pitahaya: Klopt! Als het goed is, loopt m'n cyclus deze keer voor het eerst zoals het zou moeten, dus ben benieuwd.
Hoi Fotofanaat, volgens fertility friend heb mijn ei pas rond dag 16. Het gekke is dat ik rond cyclusdag 12 een positieve ovulatietest had , toen 2 dagen negatief en daarna op dag 15 weer een positieve. vanaf dag 13 (na die "positieve test") nog wel een lage temperatuur dus denk dat dat een foute test was of gewoon niet echt een even donkere streep. nu op dag 18 is mijn temperatuur gestegen. nou moet ik zeggen dat door de vakantie, oud en nieuw en drukke dagen mijn temperatuur alle kanten op gaat. heb geen wekker meer gezet en ik merk dat je temp heel laag is na een te korte nacht. laat ik die nou het hele weekend gehad hebben. vanmorgen weer een normale nacht gehad en temp gelijk omhoog. mijn luteale fase is altijd maar 12 dagen dus 28 totaal. de vorige cyclus was 27 dagen. Denk dat door deze gekke dagen mijn cyclus nog wel hetzelfde is als voorgaande keren maar dat de temperaturen niet kloppen door het gebrek aan slaap. we wachten het af. 14 januari blijft mijn NOD in ieder geval en ik ga niet eerder testen
kan ik me zo voorstellen. heb ook een keer zo een indroogstreepje gehad..de onzekerheid is waardeloos dan. binnen 5 minuten aflezen en daarna weggooien als het wit blijft. .. maar ja, dan vis je m meestal toch nog een keer uit de prullenbak om te kijken haha tenminste dat deed ik daarom koop ik nu alleen nog digitale..
@number3 Dat is wel verwarrend geweest met die testen! En al die drukte rond de feestdagen maakt het dan inderdaad niet makkelijker. Wel goed dat je ook pas op je nod wilt testen. @danielle Bah, wat een onzekerheid. Nu heb ik begrepen dat hcg per 48 uur pas verdubbeld, dus misschien over 2 dagen nog eens testen? @beebj Fijn dat je cyclus nu "normaal" is qua lengte. Ik ben zo benieuwd wie van ons er straks op roze mogen. Spannend de komende week. Morgen en overmorgen gaan er al flink wat testen, zag ik.
@fotofanaat, ik keek wel raar op ja ! mijn man leeft altijd heerlijk mee dus we konden er wel om lachen. gewoon doorklussen tot je temperatuur omhoog gaat was zijn reactie. geen mogelijkheid/kansen verloren laten gaan ach en dan is het nog maar afwachten. dit is de 2de ronde na de MK (6wkn) . eerste kwartaal 2016 een MA gehad waar we met 11 weken achter kwamen. en dan ben ik de jongste niet meer dus het kan alle kanten op. laat 2017 aub een mooi jaar worden voor alle dames hier! zag ik het goed dat jij ook een MK hebt gehad.. ?
Dat kan ik me zeker voorstellen is echt niet leuk!! knuffel!! En idd wat number2 zegt, binnen de 5 min aflezen en daarna weggooien..Ik blijf anders naar die test (onder allerlei mogelijke en onmogelijke hoeken ) kijken ...alsof ik hoop een streepje bij elkaar te toveren..pff haha! Heb nu ook een digitale gekocht..van Clearblue. Andere merken vertrouw ik niet meer met die stomme valse strepen ..zwanger of niet zwanger, duidelijk. Number2 Ik duim heel hard dat 2017 heel wat moois voor je heeft voorbereid!!
Turen en turen idd haha die herken ik wel. verpakking openbreken en nog een keer kijken We zitten samen op 14 januari louloute, hoe mooi zou het zijn als we beide deze maand een foto van een positieve test online mogen zetten!! ik las dat je een heerlijke vakantie hebt gehad. fijn zeg!! mochten we het geluk hebben en ik ben zwanger deze ronde, dan laat ik mijn man ook over een testje plassen... stel je voor dat het woordje 'Niet' van niet zwanger het niet doet doet ... :O nee hoor, is maar gekheid xxx dikke knuffel en duimen dat januari een extra mooie maand gaat worden
JA gelukkig wel. Moet kuurtje wel afmaken nog drie dagen. Ik heb vandaag getest met action test 9DPO zag wel een streep maar t kan door ovitrelle komen