Ik heb net een boterham gegeten met een hele dikke laag Nutella! 😂😂😂😂
Wat vertel je dat mooi Krista, ik krijg er kippenvel van en tranen in mijn ogen. Kan mij niet voorstellen hoeveel verdriet je hiervan kan hebben. Benjamin... wat een prachtige naam. Zo zouden wij onze zoon ook willen noemen, als wij ooit het geluk mogen hebben een baby(zoon) te krijgen. Ik vind het ook heel mooi dat je zijn naam uitspreekt. Ik vroeg mij al eigenlijk stiekem af waar 'B' de afkorting voor was. Meis, ik vind het heel dapper van je dat je hierover verteld en dat jullie samen de kracht hebben gevonden om hier doorheen te komen. Dit gun je niemand, en het is je ergste nachtmerrie. Ik gun je het allerbeste, en hoop dat jullie snel en gezond zwanger mogen worden van een tweede. Dikke knuffel X
Jeetje wat gaan jullie snel, weer een paar pagina's erbij in korte tijd. Ik weet het ff niet meer wat ik moet denken. Kreeg vanavond opeens weer lichte menstruatiekramp, mijn borsten beginnen licht gevoelig te worden en heb opeens weer meer witte afscheiding. Het wordt steeds spannender. Ff een stomme vraag, zie hier de afkorting dpo vaak voorbij komen, ik ken veel afkortingen maar deze nog niet
Heb net mijn temperatuur opgenomen. Ineens een daling van 37.1 gisteren naar 36.6 vanochtend dus zal binnenkort wel ongesteld worden.
Ah nee missred.. Ik heb geen verstand van tempen. Heb een keer die app gedownload maar snap er helemaal niks van.. Geen geduld voor. Maar is dat altijd zo als je temp daalt dat je niet zwanger kan zijn?
Pffff heb ik weer. Een grijs streepje veel te dicht bij de controle streep. Geen indroger want verscheen al na 5 min. Schrok echt toen ik wat zag maar in het licht als ik goed kijk ziet het er vals uit. Edit: jeeetje wat een belabberde kwaliteit na het uploaden.
Hier 4 dgn voor nod een negatieve test. Ik realiseerde me dat ik in dec 4 voor nod ook negatief testte en 2 voor nod een licht streepje had. Daar hou ik me nog maar aan vast dan.
Pat wat balen, ik zie je onderschrift dat het ook niet zeker is of je nod de 13 e is? Dat maakt het alleen nog maar onzekerder! Sterkte en hoop op roze voor je!