zo het gaat lekker snel hier zeg haha ga eten koken al ben ik niet lekker en heb gen zin maar goed ff gezond eten
@ anna zat net ff te kijken maar is toch verder als ik dacht is ongeveer 5 uur rijden. (amerikaanse begrippen natuurlijk helemaal niet ver)
@ anna en danjo Ik had vorige week zoveel pasta gemaakt dat ik die heb ingevroren lekker makkelijk die hoef ik vanavond alleen maar op te warmen. Moet zo wel ff weg om lunch te halen heb niks in huis.
pfff ...ik ben benieuwd of er snel weer nieuwe zwangeren zijn...ik moet zeggen...ik hoop er op deze maand, zoals ik bij voorstellen heb verteld...dit is de eerste echt maand echie...daarvoor wilde ik ff testen hoe mijn lichaam werkt zonder 9 jaar pil... Wat een tijd he? Leuk, iemand uit amerika! gaaf! Heb je altijd in NL gewoond? Tis hier gezellie, het gaat erg snel hier met de pagina vullen! Leuk!
@ anna Mijn man reist veel voor z'n werk dus die vind rijden helemaal geen probleem. We gaan dit jaar ook meer reisjes maken heeft hij me beloofd lekker ff een roadtrip we hebben net een nieuwe auto dus moet hem ff pushen dat we gaan als het lente is.
@ us mommy klinkt gaaf! hoop ook echt dat we dit jaar weer eens naar amerika gaan klinkt stom maar mis het gewoon
@ linmar Ja ik heb 26 jaar in nederland gewoond! Ik lees dat dit ook jullie eerste maand is voor het echie. Heb je al klachten?
prima...ben eigenlijk heel rustig ...ik weet niet wat het is...maar ik kan niets anders doen dan wachten dus het heeft geen nut me druk te maken.
@ johanna79 fijn is dat he ik heb dat deze maand ook vind het wel spannend natuurlijk maar veel rustiger
ik stuur wat rust jouw kant op hoor...hahaha ja Anna ik zou liegen als ik zeg dat het niet spannend is....maar ik was er vorige maand veel meer mee bezig...
meerendeel oostkust idd florida ook al eens aan gedaan maar wil heel graag een keertje naar de westkust als we bij vrienden zijn gaan we ook altijd wel een weekje weg met hun camper met zijn vieren dan
@ johanna79 bij mij verschild het ook gewoon heel erg per maand maar ik ben deze maand zo lekker in gegaan. had met laatste ongi echt zoiets van kom maar want ik moet door naar februari
@ johana Thanks! @ anna Ik heb nog niet zo heel veel gezien aangezien mijn mannetje maar 10 dagen had tot nu toe dit jaar hebben we er 15 dus gaan we een weekje naar vancouver en dan van de zomer een weekje NL als het goed is.
@ anna We waren met de kerst nog in NL dus het is niet zo heel lang geleden. Wil in de zomer want met kerst regende het een week lang en dat was erg depri ook omdat hier bijna elke dag de zon schijnt.