Fem, ik ben hier nieuw! Ik heb jullie forum een tijdje gevolgd en nu heb ik me ingeschreven voor april Ben gisteren ongi geworden. Maar wil jou even persoonlijk FELICITEREN. Wat heb ik met je meegeleefd en wat ben ik ontzettend blij voor je! Probeer er van te genieten meid!
das fijn joyce... blijf praten met hem he.. want ik schrok wel ff als je 22 bent en dan zo weinig sex hebt met elkaar dan moet je denk ik wel iets uit praten.. en zeker weten dat hij er voor 100% achter staat en niet nog even wilt wachten ofzo.. want hoe meer druk des te meer je die kerels afstoot he sterkte ermee@
Hmz even hoor, leeftijd heeft toch niks mee te maken dat je veel of weinig sex hebt? De ene is nou actiever als de andere vind niet dat het iets met leeftijd te maken heeft. Denk dat iedereen wel zn dipjes heeft qua sex, dat heb ik ook wel eens gehad met mn hubbie. Niks om over te schamen maar moet wel bespreekbaar zijn.
nee heb je ook wel gelijk in maar als je zo jong bent en je man wilt een hele maand al niks dan zou ik wel gaan twijfelen... maar das mijn eigen gevoel en inderdaad de een is inderdaad wat actiever maar als ik ook hoor dat hij vindt dat er teveel over gepraat wordt kan dat ook een reden zijn misschien..
Nou het probleem is hier gekomen nadat hubbie van uitzending terug gekomen is... en ja ik weet dat hij veel te verwerken heeft... dat speelt allemaal mee, daar hebben we het hier al over gehad... hij speelt games om zo dingen te verwerken in zijn eentje (hubbie is geen prater) en dat vind ik ook prima... ieder zijn eigen manier van verwerken toch? maja nu het tot in de extremen ging gebeuren doe ik er idd wel iets aan... maar hopelijk heeft ons gesprek gisteren geholpen...
haha maakt nie uit hoor meid, kun je ook niet weten he... en heftig? voor hem meer dan voor mij denk ik... Ik heb me prima gered hier, heb gelukkig veel goede vrienden die me opgevangen hebben en me door de tijd hebben geholpen... Hij heeft daar veel in "het veld gelegen" om het zo maar ff te noemen en vele doden gezien... van collega's ( hij zat bij canadezen en amerikanen in de club) tot leden van de taliban die hij zelf neer heeft moeten halen... dus ja voor hem is het heel erg heftig geweest... Dus ik snap zijn verwerking ook wel, maar tja... mijn lijfje schreeuwt af en toe ook om aandacht hihi
Misschien heb ik er ook wel overheen gelezen hoor, maar wat was de reactie van je ouders fem? Zeker helemaal door het dolle heen? Vind het echt super voor jullie en dit geeft meiden met een lange cyclus dus weer hoop! Ik hoop je snel te volgen! Met een vroeg of een laat eitje!hahah!
@Illy: Wat lief van jou meid, heb je al laten pendelen? Ik hoop dat je pendel snel is én dat ie uitkomt! @Schijndelsvolk: Ik weet hoe het is, mijn hubbie speelt ook HEEL veel op de xbox live (als het aan hem ligt 24/7, maar we hebben daar goede afspraken over kunnen maken, ben blij dat het nu uitgepraat is. Heb ik verder nog iemand gemist?
@Fientje: Paps en mams begonnen te huilen (van blijdschap), mijn moeder begon gelijk tegen mijn buik aan te kletsen, whahahahaha, zo lief en zo grappig, ik geloof dat mijn moeder nu een één of ander babypaleis aan het leegkopen is (nee hoor, ze is aan het werk , maar ze zou het wel willen denk ik). Ik ben blij dat ze zo lief reageerden, ze zaten allebei helemaal te stralen!
goedemorgen dames jullie kletsen er wat vanaf hoor kan het al niet eens meer bij houden.... heb ontzettende keel pijn en beginnende hoofdpijn bah niet leuk Maar jah vandaag en morgen nog en dan lekker wer weekend..