Dank je, hoop dat maart voor iedereen een vruchtbare maand word! Mijn nod is op mijn verjaardag, dus misschien is dat een goed begin! Ook gaan we deze maand voor het eerst smeppen, dus dat is al het tweede goede nieuws! Jij zit in je goede dagen nu, goed jullie best doen he haha, vooral het plezier er in hebben! Succes! Heel veel succes allemaal, ik duim voor roze, wij zijn nu echt aan de beurt allemaal hoor!
@ Parels, Ik ga me je mee smeppen! Wie weet.. samen roze. WIe smept er mee? haha. Straks eens voorleggen aan mijn mannetje. Maar tegen zoveel geklus zal ie wel geen nee zeggen.
Ja...ik heb op (waarschijnlijk) de innestelingsdag enorme steken onderin mijn buik gehad, maar ja, hoe weet je zeker dat DAT het is he... ik zit steeds te twijfelen of ik nog wat tests zal bestellen die je 4 dagen voor je NOD kunt gebruiken...aan de andere kant denk ik, die paar dagen wachten...AHUM, net of dat makkelijk is, hihihi!
Goed dat je mee smept zeg! Ben echt benieuwd er na, zijn echt goede verhalen over, dus hopelijk idd roze voor ons! Geloof nooit dat je mannetje bezwaar tegen smeppen kan hebben toch, haha! Nou volgende week kan ik gaan beginnen, wanneer ga jij beginnen? Ook gewoon op dag 8, of is je cyclus veel langer zodat je later ga beginnen?
Aan het plezier zal het niet liggen! Ha ha! Nog steeds geen posi ovu test dus ik denk dat het eitje wat verlaat is deze maand ;D We zullen wel weer zien! Liefs Dib
Snap er helemaal niets meer van...! Vanochtend gigantische pijn onderin m'n rug en ter bevestiging was m'n temp. flink gekelderd, dus alvast een tampon erin gestopt in de vaste overtuiging dat de dan ook wel gelijk zouden arriveren (wordt àltijd 's ochtends ongi), maar een paar uurtjes geleden es gechecked en tot nu toe nog helemaal niets... :-k Rugpijn komt en gaat met vlagen, maar zelfs nog geen half druppeltje rood. Snap er ècht helemaal niets meer van. Denk dat als morgen de er nog steeds niet zijn ik overmorgen toch voorzichtig eens een testje ga wagen (mits temp. weer omhoog gaat)... Zou m'n cyclus van slag zijn door de gekke 'vakantieweek' bij m'n ouders? Of zouden de zich uitstellen omdat ik sinds gisteren een beetje ziekies ben (nog een beetje keelpijn en hoofdpijn)...?
Plezier blijven houden is zeker erg belangrijk ja! Heb even een vraagje: ik ben van plan om ovulatietesten online te bestellen, heb je tips welke, en ook hoeveel? Hoeveel dagen doe je gemiddels een ovutest? Bedankt alvast en succes natuurlijk!
Vind het eerlijk gezegd al knap dat je vandaag nog niet getest hebt! Heb geen idee wat het kan zijn, blijkt maar weer dat je niks kunt afdwingen he.... Gewoon testen zou ik zeggen..Succes!
Ik heb de ovu testen van sensitest gehad, ze bevielen mij prima. OP het pakketje staat bij welke dag je gemiddeld moet beginnen bij verschillende lengtes van je cyclus. IK ahd er 12 besteld, mijn ei was deze maand verlaat, maar nog kon ik het redden met 10 dus met een bestelling van 12, kun je het naar mijn idee gewoon redden! Succes er mee, ik vind het echt super!
@ Iuno Gewoon testen hoor meis, het kan goed zijn dat je gewoon zwanger bent! Rugpijn kan ook duiden op een zwangerschap... Pas nog iemand gesproken die ook dacht dat ze ongi werd omdat ze die rugpijn weer had zoals altijd, maar gewoon zwanger hoor! Dus het kan nog alle kanten op meis! Succes! Ik dui voor je!
Dank je! Ik heb wel het idee dat ik elke maand mij eisprong voel, maar wil toch eens kijken of dat klopt, lijkt me idd een handig hulpmiddel! Ik ga eens even bij sensitest kijken. Thanx!
Weet dat je ook al heel vroeg 'bandenpijn' kunt hebben, maar ken dit helemaal niet van m'n vorige zwangerschap. Nu is elke zwangerschap natuurlijk anders en heb ik de laatste week wel regelmatig steken in m'n linkerborst gehad (soort van TSR-gevoel), wat ik ook helemaal niet kende, dus wie weet idd...! Wil voor de zekerheid het testen toch nog zolang mogelijk uitstellen. Denk maar zo: als er over een paar daagjes nog steeds niets is - en zeker als m'n temp. tòch weer stijgt - dan heb ik iig een hele grote kans op een positieve test. Zolang de dus wegblijven, laat ik het nog eventjes van m'n temp. afhangen. Mocht deze morgen alweer stijgen, ga ik denk ik maandag voor de zekerheid testen, zo niet, wacht ik nog een paar dagen extra of de ongi niet tòch nog komt... Maar tot die tijd kunnen we natuurlijk altijd hopen dat het idd hele vroege bandenpijn is!
TSR staat voor toeschietreflex geloof ik, het heeft te maken met borstvoeding geven, maar wat precies ? Dat kan ik je helaas niet precies vertellen, denk dat meiden die bv gegeven hebben hier wel een duidelijk antwoord op hebben verder
Hier nog een smepper...vanaf deze maand begonnen, testen vandaag binnen gekregen....spannend hoor [-o<
Sorry . TSR is idd toeschietreflex. Dat heb je als je borstvoeding geeft. Hiermee wordt bedoelt dat de melk als het ware 'in je borst schiet'. Je hoeft het geloof ik niet altijd te voelen, maar vaak voelt het alsof er met een heel scherp voorwerp van binnen uit je borst geprikt wordt (leuk hè BV! 8) ) . Dit is de reactie (reflex) van je borst op je baby. Vaak krijg je dit reflex pas als je je baby aanlegt, maar ook wel 'gewoon' spontaan als het voedingstijd is (ook als je baby niet eens in de buurt is). Dit laatste kan dan resulteren in grote natte vlekken op borsthoogte op je kleding, vaak zelfs dòòr de BV-pads in je BH heen ](*,) .
Ja ja...klinkt lekker....hahaha! Nou ik zou het er best voor over hebben! Alweer wat geleerd vandaag, dank je!
Ja en zo aan je banner te zien gaan we ongeveer gelijk op ? Ik vind het zelf wel prettig zo aan het einde van de maand n NOD te hebben staan..kan ik tenminste optimaal gebruik maken van deze topic en de hele maand meelezen- en leven met de anderen..!