vindt et echt ook erg heb et net ook meegemaakt gelukkig gaat et goed en het komt zeker goed we zitten in een soort fase denk ik ik weet et niet het komt allemaal goed als je met elkaar praat daar los je veel mee op een goed naar elkaar luisteren
daar baal ik ook van mermaid maar ik laat me niet kisten door hem ga gewoon verder en laat hem ook zien dat hij me niks kan maken men ons liefde voor elkaar is groot genoeg om dit te kunne trotseren het is wel jammer
Haha ik ben ook vier maanden geleden verhuisd, van Oss naar Oss, that is. Ik woon pas ruim een jaar in Oss bij mijn lieve mannetje. ik vind Oss wel leuk om te wonen. Berghem is lekker rustig toch? Het is dat we zo weg gaan anders zou ik op de koffie komen.. De zin is hier zich steeds meer aan het verschuilen achter de wolken. Zucht!
Ha mamaria, Kom je ons versterken hier? Wat jammer en wat gezellig! Ja hoor we wachten hier heel geduldig...hahahahahhaha....zucht.
. Ik snap het.. vroeg het me gewoon af en wilde helpen met tip. Zo te lezen heb je gedaan wat je kon. Hopelijk helpen de afspraken met je mannetje zoveel als je zelf wil haha.. ze zeggen minimaal 24 uur tussen de betrekkingen vanaf ongeveer 3 dagen voor ei en op dag zelf.. dus... bijv ei op donderdag is zondag dinsdag donderdag, maar elke dag mag ook.. wat jij wil dus :-D Overigens (jeetje lijkt wel of ik er werk ) geeft mijnkalender.net je tips over wanneer enzo. dacht ik hoor dus als ik het mis heb ben ik erg benieuwd @ sweetcandie: sterkte! kan zeker dat alle spanningen je ff te veel zijn..
Nouja, deze maand alleen nog, want het MOET gewoon raak zijn deze maand! Dat moet! Het is mijn laatste kans. heb mezelf wat stomme eisen gesteld, ik wil bevallen zijn voordat mn dochter 2 wordt en dat is in november dus dit is mijn laatste kans. Verder wilde ik voor mn 30ste 2 kinderen en ik ben jarig in december dus wederom mijn laatste kans!!!
Het begint nu wel te kriebelen bij mij, wil het nu weten, grrrrrr moet nog 4 dagen wachten bah, een gluk deze keer de week gaat redelijk snel, het is alweer woensdag nog twee dagen en het is alweer weekend ha.
Echt! Ik mag geen radio aan op mijn werk dus zulk soort nieuws mis ik altijd. Ga ff op de site v/d telegraaf kijken.
Op nu.nl staat dat Turkse Media meldt dat er 1 dode is. (Ik heb al zo'n vliegangst en na het lezen van zulke berichten altijd nog meer)